folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Hisseyorum.Co Yapay Zeka İle BIST Teknik Analiz Ve Hisse Senedi Yorumları

Hisseyorum.Co Yapay Zeka İle BIST Teknik Analiz Ve Hisse Senedi Yorumları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

Kripto para birimleri eklendi.

Örnek analiz:

https://hisseyorum.co/BTC/422725

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

Hisseyorum'a Şirketlerin Bilanço Analizleri Eklendi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek
    wh0 bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı

ücretsiz hesapla soru soramıyor muyuz? daha başlangıç aşamasında ücretli üyelik bence doğru bir hareket değil. coinle ödeme de hiç pratik değil. hayırlı işler.

hayır hojam.  yapay zekaya naber benden adam olur mu gibi promptlar girildigi icin kapattim.

bir public acc acip paylasacagim gunluk tarikat muridlerinin ucretsiz ortak kullanabilecegi.

Ne zaman paylaşırsın hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    improper bunu yazdı
    wh0 bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı

ücretsiz hesapla soru soramıyor muyuz? daha başlangıç aşamasında ücretli üyelik bence doğru bir hareket değil. coinle ödeme de hiç pratik değil. hayırlı işler.

hayır hojam.  yapay zekaya naber benden adam olur mu gibi promptlar girildigi icin kapattim.

bir public acc acip paylasacagim gunluk tarikat muridlerinin ucretsiz ortak kullanabilecegi.

Ne zaman paylaşırsın hocam

kayıt olup epostanı tbtden pm ile yolla hemen açayım hojam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Hocam ileriye dönük fiyat sormuş bi arkadaş. Mesela sistem gedik yatırım, şeker yatırım gibi şirketlerin hedef fiyatlarını toplasa kendisine göre bi ortalama verse veya hiç uğraşmasa gedik şu hedef fiyat veriyo şeker bunu veriyo diye önümüze toptan verse, bence güzel olur.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Nerede çıkılması gerektiğini söylemesi, neye girilmesini söylemesinden daha elzem. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    yanak bunu yazdı

Hocam ileriye dönük fiyat sormuş bi arkadaş. Mesela sistem gedik yatırım, şeker yatırım gibi şirketlerin hedef fiyatlarını toplasa kendisine göre bi ortalama verse veya hiç uğraşmasa gedik şu hedef fiyat veriyo şeker bunu veriyo diye önümüze toptan verse, bence güzel olur.. 

bunu bilmiyordum eklerim.

----

epostasını özel mesaj ile gönderenlerin hesaplarını etkinleştirdim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    wh0 bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

----

o şekilde ortalama verdirtmesi sıkıntı olur. hem çok sallama olur hem de vadeler farklı olabilir. onun yerine bu kurumlardan veri çekme imkanı varsa doğrudan şu kurum bu hedefi verdi vade bu gibi bilgiyi önümüze getirsin yeterli. ama o da nasıl olur bilmiyorum. çoğu şirket kafasına göre tarihlerde pdf olarak falan mail atıyor yatırımcılarına.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    wh0 bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

----

o şekilde ortalama verdirtmesi sıkıntı olur. hem çok sallama olur hem de vadeler farklı olabilir. onun yerine bu kurumlardan veri çekme imkanı varsa doğrudan şu kurum bu hedefi verdi vade bu gibi bilgiyi önümüze getirsin yeterli. ama o da nasıl olur bilmiyorum. çoğu şirket kafasına göre tarihlerde pdf olarak falan mail atıyor yatırımcılarına.

En son pdf leri çekse, aha bunlar diye önümüze koysa.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    yanak bunu yazdı

En son pdf leri çekse, aha bunlar diye önümüze koysa.. 

yani o olabilir. açıkçası çok bakmadım ama eğer aracı kurumların websitelerinde belli bir sayfada yayın yapılıyorsa veya eposta ile basit şekilde kayıt olunuyorsa, bu şekilde datalar toplanıp içerik taranarak en azından ilgili hissenin sayfasına bu raporların linki veya görüntüsü verilebilir. emeğe değer mi çok emin değilim.

şu yapılabilir belki, matrikste var, hisse ile ilgili twitter bölümü. hastag yapılan twitleri ayrı bir sayfada topluyor. ve haber bölümü de olabilir. son 1 ayın mesela haberlerini google news ile çekebilir o hisse ile ilgili. 

ama genel olarak sanırım herkesin beklentisi al sat sinyalleri vermesi. bunun neden zor olduğunu açıklayacak takatim yok. bir kısım indikatörler ile yapılabilir. benzer birşeyi cebimden para harcayıp denedim zamanında. 3-4 yıl önceydi. o zamanlar yapay zeka falan denmiyordu tabi ama bugün olsa yapay zeka olurdu adı. hatta sonradan oldukça gelişmiş sosyal medya platformuna dönüşmek üzereydi hem sinyal veren hem paylaşım yapılan. daha sonra çeşitli sebeplerle proje devam ettirilemedi.

ardından çeşitli benzer sistemler çıktı. copy trade de vardı işin içinde. sonradan birkaç büyük copy trade sistemi çıktı. aklımdakinin çok daha basitiydi hep bunlar ama herhalde boyumdan büyük işe kalkışmışım ki beni bırak kimse beceremedi. 

neyse yani kısaca sihirli formül beklemeyin, ola ki öyle birşey çıkarsa zaten adamlar siteyi kapatır teknik aksaklık oldu der miami'ye yerleşirler. gerçi mevcut halleriyle de miami'ye yerleşme imkanları var ama.  :D

yani çok hazırcı olmayın bence. verilen imkanlarla biraz kendiniz yorumlamaya çalışın. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______