Hitler Bir Katildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bazı müridleri görüyorum forumda hop hop hop Hitlere tempo tutuyorlar.Sacma sapan Hitleri övüyorlar Hitler aşağı Hitler yukarı geçiniyorlar.Peki Hitler kimdir ?

Hitler zamanında dünyanın başına gelmiş en büyük bela,en uğursuz adamlardan biriydi.Şimdi size Hitleri kısaca tanıtalım.Bilmeyenlerde öğrensin.Şu yazıda kesinlikle siyasi görüşümün yada başka bir etkisi altında kaldığım fikrin etkisi yoktur.

http://img260.imageshack.us/img260/6108/hitlerj.jpg

Hitlerin özel yaşamına başa gelişine kadar olan kısmı anlatmıyorum.Siyasi düşüncesine ve yaptığı katliamlara,savaşlara biraz değinicem.Hitlerin düşünce yapısı şu şekildeydi " Alman üstündür Alman ileridir " yani sadece Alman ön planda bir düşünce yapısı vardı.Bu yüzden kavgam adlı kitabında Yahudiler hakkında  " Bir Almanın yaptığı porte 5 alıyorsa Yahudinin yaptıgı 9 alıyordu " şu bu gibi düşüncelerle kulp takarak bu düşmanlığını haklı cıkarmaya calıssada temel fikri ve düşünce yapısı budur.

Şimdi gelelim Hitler ne yaptı ne etti.Hitler büyük bir çoğunluğumuzun bildiğinin aksine  sadece Yahudileri yok etmeye calısmamıstır.Hitler Hollanda,Fransa,İngiltere ve Polonyayla da savaşmıştır.Sivilleri ghettolara ( Yahudi ve diğer ırklardan olanların ölüme terkedildiği mahalleler) yığıp buralarda katletmiştir.Hitlerin belli bir düşmanı yoktu.Ona göre herkez potansiyel düşmandı.

Herneyse ghettolara yığdığı bu insanlar zamanla doğal olarak hastalıklardan ve açlıkdan öldüler.Ghettoları şöyle hayal edin.Büyük bir mahalle var ve bu mahallede yerlerde insan cesetleri,annesinin ölüsü başında ağlayan çocuklar,her köşe başında ağlayarak dilenen yaşlılar ve küçük kız çocukları,birbirlerinin cesetlerini toplayan insanlar.Yahudi olarak dünyaya gelmek bu insanların suçu değildi tabi ki doğal olarak bu şekilde ölmeyide hak etmediler.Hitler savaşı kaybedeceğini anlayınca Yahudi ağırlıklı diğer azınlıklarında bulunduğu sivilleri hızlı bir şekilde gaz odalarına yığarak öldürmeye başladı.Uzun lafın kısası Hitler sandığınız gibi çok şerefli gerçekden güçlü sadece kötülere zalimlik eden bir diktatör değildi.Ona özenmek pek doğru değildir.Güçlüyede saldırdı güçsüzede saldırdı.Lakin sonunda belasını buldu.

Zihninizde bişeyler uyansın diye bir kaç fotoğraf.

Cesetlerin yakıldığı fırınlardan biri.

http://img402.imageshack.us/img402/3997/frnn.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/9000/42075675.jpg

http://img525.imageshack.us/img525/7976/89473u.jpg

http://img402.imageshack.us/img402/8557/517n.jpg

http://img525.imageshack.us/img525/8792/highres30013130copy.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/9968/ghettos.jpg

http://img690.imageshack.us/img690/9873/boyonstreet.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeelzeBuB
    BeelzeBuB's avatar
    Erkek

hocam kelimesi kelimesine katılıyor söylediklerinin. ırkçılığın her türlüsü kötüdür.

BİR İNSAN SIRF BELİRLİ BİR IRKA MENSUP DOĞDUĞU İÇİN YAPTIRIMA MARUZ KALAMAZ BU İNSAN HAKLARINA AYKIRIDIR

hadi ordan seksi!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

İnsanlar duygusal.

Hitler'den daha namussuz bir insan ben duymadım şahsen.

Ancak yahudilerin mahsumlara yaptıklarını gören insanlar duygusal davranıp hitlere sevgi duyuyor.

Yahudilerin yaptığının kralını yaptı bu adam. Bu adama sevgi duyan birine çok şaşırırım her halde.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Katil ama zekiydi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

Remus bunu yazdı:
    -----------------------------

Katil ama zekiydi.

-----------------------------

benimde iligimi bu çekio işte hitlerin sewdiğim yanları yaptıklarını onaylamaz ama şunu bilin gerçekten zeki bi insandı askeri açıdan değil siyasi yaşamında zekiydi hitap yeteneği yüksekti herkezi kendine yanına çekebilirdi ben bunlara sempati duyuyorum we yaptıklarının hiç bi mantıklı açıklması olmayacağını biliyorum

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

anne annesi yahudi olan bir yahudi katili

ordusunun silah ihtiyacini amerikali bir yahudi sirketinden sagliyan bir yahudi katili :D

ilginc gercekten , yahudiler heryerde propagandasini iyi yapiyor .

hamasida yarattilar , hamas araplarin  kurtulus ordusu :D ama aslen israilin bir plani ...

hey gidi dunya nelere kadirsin . Cahillere akil ver ...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Özür diliyorum. Çok uzun süredir siyasi içerikli tartışmalara girmeme gayreti göstermekte idim. Ancak Hitler'den konu açıyorsanız; iki kelam etme hakkımın doğduğunu düşünüyorum.

Birincisi Adolf Hitler ırkçı, faşist, diktatör veya türeci olan benzetmelerle adlandırılmış olsada; işin aslına bakacak olursanız Hitlerin Nasyonal Sosyalist olduğunu göreceksiniz. Burda ayrıntılı olarak Nasyonalizm'i anlatacak değilim. İlgilenen arkadaşlar ayrıntılı kaynaklar bulabilirler.

Olayın kırılma noktasının sanıyorum farkında değiliz. Hitleri kötüleyenlerin hemen akabinde kurdukları cümleler ''Irkçılığın kötülüğü'' üzerinedir. Peki neden dolayı kuruluyor bu cümleler? Yahudiler, Çingeneler ve insan fırınlarına atılan Eşcinseller yüzünden. Unutmayalım ki tarihin gördüğü en ırkçı millet Yahudilerdir ve eğer şuan bir İsrail mevcutsa bunu Hitler'e ve onun ölüm tabusu SS'lere (Schutz Staffel) borçludur. Öldürülen diğer toplumların adı bile anılmaz iken Yahudilerin fotoğrafları, anıları anlatılır durur.

Şimdi söyleyin dünya üzerinde yahudi denen bu insan kılıklılardan çekmeyen, yaka silkmeyen insan topluluğu kalmışmıdır?

Bu konu çok çetrefilli ve ayrıntılı olduğundan allanıp budaklanması muhtemeldir.

Sonuç itibarı ile öldürülmeleri gerekmezdi ama yahudilere müstehaktır kanımca...

Saygılarımla

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Bide şöyle bişe var; belkide bu adamın bi planı vardı ve büyük bir devrim peşindeydi, planlarında yahudilerin yeri yoktu (nedeni her ne olursa olsun),

Onun için adı hep katliamlarla soykırımla anılan bir liderdi..Belki bi hayali vardı insanlıkla ilgili.Buda bir fikir olabilir yani..Çünkü bütün büyük devrimler faşizm yardımıyla olmuştur..

Kaldıki, ben bile şu an elimde olsa yeni bir uygarlık yaratmak için insanlara vaaz vermeyi degil dünya nüfusunu azaltmayı seçerim, evet daha vahşi ve zor bir yol ama sonuç kesin..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

Hitler bunların ne mal oldugunu ve gelecekte ne kadar tehlikeli olacaklarını kestirecek , geleceği gören bir liderdi..

Şu anki israil'e bir Hitler daa lazım..

Heil Hitler!!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Hitler; birileri onu kötüledikçe ona olan sevgim dahada artıyo.
    Tarihte hayran olduğum üç kişiden biri.İnsanlık tarihine yaptığı tek kötülük Yahudilerin soyunu kuratamamak.
    Ayrıca ceset yakmakta bi anormallik yok, millet ibadet için ceset yakıyo.

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek

Hitler'in katledemediği, elinden kaçırdığı insan kılıklıların çocukları şimdi bizim elçimizi makaraya almaya çalışıyor, bebeğe sıkıyor, ortadoğu'nun anasını ağlatıyor. tarih boyunca yahudiler bulunduğu topraklardan kovuldu, sürüldü. onlara Osmanlı sahip çıktı, ve şimdi neler olduğunu görüyoruz.

Toplam Hit: 7509 Toplam Mesaj: 54