folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İç Anadolu'da Ve Karadeniz'de Geçim Sıkıntısı Yok Mu?

İç Anadolu'da Ve Karadeniz'de Geçim Sıkıntısı Yok Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Bu konudan yola çıkarak Erzurum'da evlere baktım. Yeni ve geniş evler İstanbul Ankaraya göre çok cok ucuz. Hatta daireyi bırakıp villa bakmaya başladım, neredeyse daire fiyatına villalar var. 

Ben de orada yaşasam kriz yok derdim herhalde. 

MaviEkran tarafından 06/Haz/23 12:59 tarihinde düzenlenmiştir

Blue Screen of Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

..

affetmez tarafından 06/Haz/23 13:00 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Bulunduğum ilçede %60 akp çıktı münferit olarak geçim sıkıntısı yaşayan yok genelde tarım ile ilgilenen kesim olduğu için her evin önünde iki tane son model araba oluyor ama dediğim gibi ortası yok iyi olan iyi kötü olan çok kötü biz 3 katlı evde oturup sıkıntı yaşamamıyoruz oyumuzu chp verdik lakin bizim kiracımız var durumu bayağa kötü koyu akp'li 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Konu dışından bildiriyorum.tapu müdürlüklerin de Araplar dil bilmeyen yabancılar kupon toplar gibi arazi topluyor.simsar emlakçılar imam,muhtar,avukatlar da ekmekli işler e bonus koşturuyorlar.geçenler de Türkçe konuşamıyor bu dedikleri Arabın işini yapmak için 10 dakika da yeminli tercüman icat ettiler gözümün önün de.benim 3 bin 4 bin birim veremeyeceğim yere adamlar 10 bin birim saçıyorlar.millete yalvarıyorum bırakın toprapınızın yerini yurdunu dağınık kalsın ama satmayın satarsabız da mutlaka uzlaşın diyorum millet fena.ruleti oyun sanıyor adamlar ben de Yozgat tan maden kayseri den maden rezervlerin den parça alıp  giriyorum beni yormadan.bugün Antalya Akdeniz kıyı şeridi elimizden çıktı.karadeniz iç Anadolu da ki kafa Arabistan olunca IQ o kadar işlem yapıyor.

Üniversite mezunu olma şartı ile 55 yaştan sonrasına oy kullanmama yasası ivedilikle yasalaşmalı.

Böyle bir tane emlakçı amcık var. Lavuk millete akıl veriyor orada araplara sat 1.5 vermez Türkler o daireye diyor. Ben gelince de kolpa yapıyor memleket istilağ edildi yauğ diyor. Ofise Osmanlı tuğrası asmış onu gösteriyor.

En sonunda dedim benle dalga geçme hacı abi bozuşacaz yoksa.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    weskeyy bunu yazdı

Konu dışından bildiriyorum.tapu müdürlüklerin de Araplar dil bilmeyen yabancılar kupon toplar gibi arazi topluyor.simsar emlakçılar imam,muhtar,avukatlar da ekmekli işler e bonus koşturuyorlar.geçenler de Türkçe konuşamıyor bu dedikleri Arabın işini yapmak için 10 dakika da yeminli tercüman icat ettiler gözümün önün de.benim 3 bin 4 bin birim veremeyeceğim yere adamlar 10 bin birim saçıyorlar.millete yalvarıyorum bırakın toprapınızın yerini yurdunu dağınık kalsın ama satmayın satarsabız da mutlaka uzlaşın diyorum millet fena.ruleti oyun sanıyor adamlar ben de Yozgat tan maden kayseri den maden rezervlerin den parça alıp  giriyorum beni yormadan.bugün Antalya Akdeniz kıyı şeridi elimizden çıktı.karadeniz iç Anadolu da ki kafa Arabistan olunca IQ o kadar işlem yapıyor.

Üniversite mezunu olma şartı ile 55 yaştan sonrasına oy kullanmama yasası ivedilikle yasalaşmalı.

antalyada bir sahafçı var. onunla sıhbet etmiştik. o dönem ev aramaya gitmiştik

kadın dedi ki bizim mahallede ne kadar kötü ev varsa ruslar birleşip fiyatının çok üstüne alıp hepsini aldıktan sonrada oraya site yapıyorlarmış

nereye gitsek rusa satılıyor dendi

babam çok üzüldü dedik

bizler boşuna savaşmışız millewtin uğruna öldüğü  yerleri parayla dağıtıyorlar dedi.  hiç yorulmadan geri alıyorlar

allahın cezası gurbetçilerde bari bir işe yarasada hiç olmasa gelip onlarda alsa .

en azından kendi vatandaşımıza gitsin

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

günümüzde en büyük gider kalemi barınma.

istanbulda kümes gibi 1+1 ler 15-20 bin lira kiralanırken, bulunduğum balıkesirde 15 bin lira kiraya 3+1, 150 m2 rezidans var.

barınma ücretiniz ne kadar az olursa diğer temel ihtiyaçlara erişmeniz o kadar kolaylaşıyor.

kırsal kesimlerde çoğu kendi evinde yaşadığı için barınmaya da para harcamıyorlar ve aldıkları para onlara fazlasıyla yetiyor.

zaten memnunum diyenlerin çoğunluğu 40-50 yaş üzeri

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 4197 Toplam Mesaj: 57
geçim