folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İğne Korkumu Nasıl Yenerim?

İğne Korkumu Nasıl Yenerim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    128Kbps
    128Kbps's avatar
    Erkek

Merhaba Hocalar,

23 yaşındayım ama inanilmaz bir iğne fobim var hastaneye girmekten korkuyorum. Öyle böyle değil.

En son aşıyı 8. sınıfta olmuştum. Onun dışından hiç iğne olmadım hatta olamadım. Kan da vermedim. 

Bi check-up yaptırmayı düşünüyorum. Bunun için tabiki tahliller gerekiyor. Tahlil demek iğne demek. 

Bana yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar bu fobinin üstesinden nasıl gelebilirim.

Allah korusun yakınıma kan ihtiyacı olsa benden umudun kesin derecesinde.

2 ay önce dolgu yaptırdım dişime (İğnesiz) siktir lan diyebilirsiniz. İsterseniz doktorun numarasını vereyim beni iyi tanır. 

O yarım saat benim ömrümden 5 yıl aldı. İşlem bittikten sonra doktor helal olsun iyi dayandın dedi :D

Teşekkür ediyorum şimdiden.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Bende de var biraz. Kan ver yardımı dokunuyor biraz. Kendin için değil de bir bakası için iğne olmak bir nebze rahatlatır belki.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek
    ben şahsen iğne yaparak yendim farketmeden :D

om mani padme hum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

vallaha hocam onu bırtek pıskolga gıdıp ıpnoz fln la yenebılırsın bende de var oyle bır sıkıntı ama benımkı korkma degıl ben gayet sakın oturuyorum sandalyeye ıgne batırıyorlar fln tık yok kendı kanımı goreyım( baskasınınkınde olmuyor ) gordugum andan ıtıbaren yok amk bayılıyorum :D

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

bendede var zor durumlarda olunca başlıyorum subhanekeye gözümü kapatıyorum 3 kere ya allah diyorum sonra gözümü açıyorum bitmiş oluyor :) şaka değil

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

hocam aynı durum bendede var . yapamıyolar iğne kendimi acayip kasıyorum iğne içerde yamuluyor direk kaskatı kesiliyorum bütün dişlerim iğnesiz hatta çektirdiğim diş bile iğnesiz :)

buralar eskiden dutluktu..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    128Kbps bunu yazdı

Merhaba Hocalar,

23 yaşındayım ama inanilmaz bir iğne fobim var hastaneye girmekten korkuyorum. Öyle böyle değil.

En son aşıyı 8. sınıfta olmuştum. Onun dışından hiç iğne olmadım hatta olamadım. Kan da vermedim. 

Bi check-up yaptırmayı düşünüyorum. Bunun için tabiki tahliller gerekiyor. Tahlil demek iğne demek. 

Bana yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar bu fobinin üstesinden nasıl gelebilirim.

2 ay önce dolgu yaptırdım dişime (İğnesiz) siktir lan diyebilirsiniz. İsterseniz doktorun numarasını vereyim beni iyi tanır. 

O yarım saat benim ömrümden 5 yıl aldı. İşlem bittikten sonra doktor helal olsun iyi dayandın dedi :D

ben normalde iğneden korkmam da diş iğnesinden nedense o gün korkmuştum, 2 sene kadar oluyor, hep söylerim hakkaten kafamı sikiyim uyuşturucusuz dolgu yapmak kadar pis bişey yok, o böyle her dızzzzt diye gelen ibne alet var ya hıffff diye sonunda dişteki sinire bir sürttü bayılacaktım amk, ne kafayla o an bana mantıklı geldi anlamadım.

Senin sorunun da çok basit en son küçükken iğne yaptırmışın, toydun o zamanlar tırsman, acıması normal, bir gün sabah kalkıp yürek mi yiyeceksin, gaza getiren eye of the tiger şarkıları mı dinleyeceksin bilmiyorum artık bir şekilde o doktora gidip bir iğne olacaksın, sonra da diyeceksin ki: be amını sikiyim bu neymiş lan sinek ısırığı bu amk senelerdir boku bokuna korkuyormuşum. Başka çaren yok.

XpertVision tarafından 27/Ara/13 16:56 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Gidip iğne vurdurarak yenersin başka yolu yok

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    128Kbps
    128Kbps's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı
    128Kbps bunu yazdı

Merhaba Hocalar,

ben normalde iğneden korkmam da diş iğnesinden nedense o gün korkmuştum, 2 sene kadar oluyor, hep söylerim hakkaten kafamı sikiyim uyuşturucusuz dolgu yapmak kadar pis bişey yok, o böyle her dızzzzt diye gelen ibne alet var ya hıffff diye sonunda dişteki sinire bir sürttü bayılacaktım amk, ne kafayla o an bana mantıklı geldi anlamadım.

Senin sorunun da çok basit en son küçükken iğne yaptırmışın, toydun o zamanlar tırsman, acıması normal, bir gün sabah kalkıp yürek mi yiyeceksin, gaza getiren eye of the tiger şarkıları mı dinleyeceksin bilmiyorum artık bir şekilde o doktora gidip bir iğne olacaksın, sonra da diyeceksin ki: be amını sikiyim bu neymiş lan sinek ısırığı bu amk senelerdir boku bokuna korkuyormuşum. Başka çaren yok.

aynı şeyler bende olmuştu o dızzzt diye gelen siktimin aleti sinire bi temas etti bütün tüylerim diken diken oldu ağlamadım gözümden yaş geldi bildiğin. 

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Ben ilkokulda igne olmuyacam diye uzun sirayi catlatmistim yumruklayarak :D sevmem ama olmaktanda korkmam gozumu kapar basimi ceviririm. Kalcaya yapilan cok nalet igneler var onlarfan da nefret ediyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

sadece iki kez iğne yaptırdım birinde inanılmaz bi diş ağrım vardı artık iğneye razı oldum.

onun dşında siks*ler yaptırmam.

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 6358 Toplam Mesaj: 65