folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İlk Ciftlestirmelerim

İlk Ciftlestirmelerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Eski konuya yorum yazinca yukarilara cikmiyor,belki merak eden olur falan diye tekrar konu actim. Cunku eski konudan baya merak edenler cikmisti hatta bazi kisiler almisti orumceklerden.

Tekrar benzer bir konu acmanin bir sakincasi yoktur sanirim.

Elimde su an 6 cift var ve bunlardan 3unu ciftlestirdim, hatta turlerden birisi kokon (ici yumurta dolu koza diyelim turkcesine ) yapti, yalniz 3 gun sonra yumurtalari yedi anne.

Aradan biraz zaman gectikten sonra erkegi tekrar disinin yanina koydum ve tekrar ciftlestiler. Disinin tekrar kokon yapmasini bekliyecegiz bakalim.

Bugun de buyuk bir tur olan Hysterocrates gigas turunu ciftlestirdim. Aslinda basta korkuyordum ciftlestirirken acaba disi erkegi yer mi diye, cunku disi erkege gore oldukca buyuk, erkegin iki kati falan vardir herhalde. Allahtan herhangi bir sorun olmadi ve ciftlestiler. Umarim anne diger disi gibi yumurtalari yemez. :)

Buyrun fotograflar ve videolar :

Video da isik icin telefonun lambasini kullaniyordum, whatsapp'in sesi cikmis videoda :)

http://www.youtube.com/watch?v=Z4LKgCqfZOQ

orumcek

orumcek

Bu da bugun ciftlestirdigim tur 

http://www.youtube.com/watch?v=8ut41ZFs37M

Disinin ureme organi cok net belli oluyor, erkek disinin altina girip oraya uzanmaya calisiyor. :)

orumcek

orumcek

orumcek

Bortubocek sever
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Isırırsa örümcek adam olur muyuz acaba? Şaka bi yana zehirli değil mi hocam bu tarantulalar? Başka bir tür müydü yoksa o?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Seksi fotoğrafları için tıklayınız galerileri gibi olmuş

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Kolay gelsin Fatih hocam, 

Diğer konu sayesinden ben de murinus beslemeye başlamıştım birkaç ay önce. Şu an yanımda, dün bir tane morio kurdu verdim, her zamanki gibi yuvasında sakince takılıyor :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

hocam bunlar tehlikeli değil mi ya kaçmasın sağa sola :) tüylü tüylü birde aboo :D ben bunlarla karşı karşıya gelsem ölürüm herhalde

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Bunlara görüş saati gibi bişey yap o zamanlarda çiftleşsin sonra hemen ayrılsınlar kozayıda anadan uzak bi yere al, mutlu mesut geçinin işte

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek
    zigor bunu yazdı

Kolay gelsin Fatih hocam, 

Diğer konu sayesinden ben de murinus beslemeye başlamıştım birkaç ay önce. Şu an yanımda, dün bir tane morio kurdu verdim, her zamanki gibi yuvasında sakince takılıyor :)

Valla sevindim ya birisinin cikmasina.

Ne kadar buyuklukte su an , buyudu mu baya ? Aman hocam onun sakinligine pek fazla aldanma ters kose yapar onlar. :)

Orumceklerin hepsi zehirli, yalniz zehir etkileri turden ture degisir. Su kirmizi renkte olanlar issirirsa pek fazla bir sey olmaz yalniz kahverengi olan issirirsa surunursunuz. :)

Elinizle falan mudahale etmezseniz tehlikesi yok.

Bortubocek sever
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

saglam sikiş dönmüş sanırım.

her taraf ağ olmuş. ufakken foto çeker misin hocam.

yavru sincap gibiler mi 

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

Bunlara görüş saati gibi bişey yap o zamanlarda çiftleşsin sonra hemen ayrılsınlar kozayıda anadan uzak bi yere al, mutlu mesut geçinin işte

Kozayi anneden ayirirsak yavrularin cikma sansi yok gibi bisey, cunku anne kozayi devamli ceviriyor, yumurtalar yer degistiriyor kozanin icinde. Bunu ben yapamam malesef :)

Disi isteksizse eger erkegi kovaliyor ya da erkek gumburtuye gidiyor, degisik bi sevisme sekli :)

@baristbt hocam yumurtadan yavru ciktiktan sonra mi yoksa hali hazirda yavru olanlarin fotograflarini mi ?

Bortubocek sever
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

daha erotik bi fon müziği verseydin hocam whatsapp sesi ne öyle .d

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

daha erotik bi fon müziği verseydin hocam whatsapp sesi ne öyle .d

O an aklima gelmedi hic dalmisim sonradan farkettim, arkadasinda whatsapp'dan yardiracagi tutmus. :)

5 tane Brachypelma smithi alan bir arkadas vardi o kimdi buralarda mi ? 

Bortubocek sever
Toplam Hit: 14455 Toplam Mesaj: 93