İncil Satanlara Elemanın Fırçası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

obie bunu yazdı:
    -----------------------------

halkımıza kitap dağıtarak dinlerini yaymaları çok zor.ama biz aynı şeyi yapsak baya bi müslüman toplarız: )

hayır çok kolay çünkü çık sokağa ve çek sağa sor islamın şartını imanın şartını taksim meydanından geçen sultanahmetten geçen namaz nasıl kılınır namaz kılıyomusunuz diye cevap cumaları kaçırmam olacak genelde...

Bilgisiz halkımız İslamiyet konusunda doğru kaynaklardan öğrenemiyor... 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek
    girdap diye bi film bu sahne böyle ama filmin geneli böyle değil şaşırtıyo izleyin tavsiye ederim

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

ZoRKaYa bunu yazdı:

obie bunu yazdı:

halkımıza kitap dağıtarak dinlerini yaymaları çok zor.ama biz aynı şeyi yapsak baya bi müslüman toplarız: )

hayır çok kolay çünkü çık sokağa ve çek sağa sor islamın şartını imanın şartını taksim meydanından geçen sultanahmetten geçen namaz nasıl kılınır namaz kılıyomusunuz diye cevap cumaları kaçırmam olacak genelde...

Bilgisiz halkımız İslamiyet konusunda doğru kaynaklardan öğrenemiyor... 

o konuda haklısın.demek istediğim bizimkiler o incil i ya masanın kısa gelen bacağının altına koyar ya da o incil i her yerde elinde taşıyarak ben bir herşeyi okurum, entelektüelim görünümü vermeye çalışır.ya da lise öğrencisiyle kitabın ortasını yararak içine sigara saklar vb.daha mesnevi yi bile okumamışken incil e zor sıra gelir.ama başka bir ırka bizim kitabı dağıtsan üstün ötre dahil heryerini o gün okur bitirir.hem incil i okuyup ta hristiyan olan var mı ki...

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izledim filmi hoşmuş :/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

uz-i bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

yav isteyin incil dağıta bilir ne var bunda? saçma

haklısın dinize örf adetlerimize sahip cıkmadıgımızdan bu durumdayız 

şu sitede emin ol benim kadar çok örf adete sahip çıkan yoktur. adamlar dinine küfür ederken sen nerdeydin? dininle alay ederken?

ilahi dindir hristiyanlık Sonuç olarak Allahın dinidir. İslama inanan herkes saygı duyar 

osmanlıda yüz yıllarca bütün dinler bir arada yaşamıştır adam hristiyan olup Türk olamazmı?  Hristiyanlık musevilik felan benim için islam kadar olmasada kutsaldır çünkü Allahın kitaplarıdı. Geçerli olan din islam dinidir. ama bu onları kötülemenin anlamına gelmez

örf adet din farklı kuramlardır. biraz şunları yazarken düşünün Allahını seversen

iyide alper yanıldığın bir konu var hristiyanlık bir din ona saygımız mutlaka var musevilikte aynı ama yanıldığın yer ise kitaplar konusunda incil ve tevrat değiştirilmiştir orjinal hali yoktur. 

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

enes bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

uz-i bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

şu sitede emin ol benim kadar çok örf adete sahip çıkan yoktur. adamlar dinine küfür ederken sen nerdeydin? dininle alay ederken?

ilahi dindir hristiyanlık Sonuç olarak Allahın dinidir. İslama inanan herkes saygı duyar 

osmanlıda yüz yıllarca bütün dinler bir arada yaşamıştır adam hristiyan olup Türk olamazmı?  Hristiyanlık musevilik felan benim için islam kadar olmasada kutsaldır çünkü Allahın kitaplarıdı. Geçerli olan din islam dinidir. ama bu onları kötülemenin anlamına gelmez

örf adet din farklı kuramlardır. biraz şunları yazarken düşünün Allahını seversen

iyide alper yanıldığın bir konu var hristiyanlık bir din ona saygımız mutlaka var musevilikte aynı ama yanıldığın yer ise kitaplar konusunda incil ve tevrat değiştirilmiştir orjinal hali yoktur. 

yaw orjinal olur olmaz sonuç olarak inandığımız kişi bir değilmi?ben tutup hristiyan olun demiyom ki diyemem zaten son din islam dinidir geçerli olan islamdır

ama saygı duyun diyorum 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DePrEm
    DePrEm's avatar
    Erkek

girdap filmi son zamanlarda izlediğim en kaliteli ve mesajı en net olan sinema filmi. şimdi arkadaşlar bazı arkadaslar incil dağıtsınlar ne var bunda gibi direk yalın bir görüş belirtmişler. yok başka ülkelerde kuran dağıtılıyormuşta onlar aynısını yapınca biz tepki gösteriyormuşuzda falan filan işte. peki bu görüşü savunan bananeci zihniyete mensup arkadaşlar. senin ülken herhangi bir ülkemi ve sen diğer ülkelerde kuran-ı kerimi dağıtırken bu işi bir kamuflaj aracı olarak görüp kendi kendine yarattığın arkabahçede gönlünce cirit atabileceğin bir mekanmı yaratmaya çalışıyorsun ? tabiki de hayır sadece dinini yaymak gözlerindeki yanlış islam imajını düzeltmeye yönelik kişisel bir çaba olarak görüyorsun. ama o mason arkadaşlar bu işi bir kamuflaj aracı olarak kullanıp senin gençliği asimile etmeye çalışıyorlar. yani işin aslı bu adamlar bizim iman gücümüzden ve törelerimize olan bağlılıklarımızdan çekiniyorlar. çanakkalede ve diğer cephelerde bu sayede topraklarımızı koruduk ve bu adamlar bunun bilincindeler. adam savaşarak alamıyor ve kendi kendilerine yeni stratejiler yaratmaya çalışıyorlar. adam asimilasyon politikaları ile önce dil daha sonra dininden kopararak savaşarak elde edemediklerini elde etmeye çalışıyor. tabi şimdi 2 - 3 şakşakçı amerikancı arkadaş çıkıp laik modern ve üniter ülke nidaları ile tonla hakaret edecekler olsun biz hoşgörüyüde biliriz görüşe saygıyıda gerektiği yerde duyulması gereken kaygıyıda. ama gerektiği yerde ! 

DİPNOT : Arkadaşlar yanlış anlamayın gerçek lail ve üniter arkadaşlara lafım yok ama her türlü boku yiyip ülkeye vurulabilecek en büyük darbeleri vurup daha sonrada yok biz atatürk gençliğiyiz yok biz şöyle bir neslin evlatlarıyız diye nutuklar atanları kastettim...

Yuksekten Uçanlardan Uzak... // insanlara güvenmemem konusunda insanlara güveniyorum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hkfull61
    hkfull61's avatar
    Erkek

enes bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

uz-i bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

yoooo kardeşim orda bi dur. hristiyanlık kutsal fala değildir ve saygı falanda haketmiyor.niyesi ise çok basit. bir din düşün sahibine küfr eden..(bir olan ve şeriki olmadığını defalarca vugulayan rabbine 3 ortakl ve aile ilişkisi isnad ediyor.ve bu gerçek hristiyanlıkta küfürdür..)

gence hell olsun arkasındayım.. 

not: buradaki hiçbir münazara  tarikattaki kardeşlerimle aramı acamaz, sadece fikir konusuyoruz :D

üşüyoruz steve reizzz..! =(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

yaw orjinal olur olmaz sonuç olarak inandığımız kişi bir değilmi?ben tutup hristiyan olun demiyom ki diyemem zaten son din islam dinidir geçerli olan islamdır

ama saygı duyun diyorum 

hocam düşüncen yanlış aynı kişiye inanmıyoruz. Onlar teslis denilen baba-oğul-ruhül kudüs e inanıyor. Ayrıca orjinallik aramaya ne gerek var kafir o da ebediyen cehennemde yanacak. Yani ne saygısı ne orjinalliği...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stradivarius
    stradivarius's avatar
    Erkek
    Bana Göre yaptığı Yanlış  adamın incil bi kutsal kitaptır ama Bozulmuş içinde  kutsal değerler taşıyan yazılar barındırmaktadır tekme Atılmamalı asla diye düşünüyorum:(

Hayat KadınLarı kötü iĞRenç KoKan SuLara BenzeRLer Eğer SusuzLuk TiksinMe Duygusundan BAskın GelirSe insanoğlu O Sudan İçer.
Toplam Hit: 10959 Toplam Mesaj: 76