İncil Satanlara Elemanın Fırçası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı:
    -----------------------------

SeRDaR bunu yazdı:
    Cahil herif isteyen istediği kitabı satar sokaklarda kuran dağıtılmıyor muydu anadolu gençlik tarafından evlere kadar getiriliyrdu hatta incil dağıtılınca niye bu hazımsızlık müslüman ülke saçmalığını söylemeyin bu ülke müslüman ülke değil demokratik laik bir ülkedir. Her dinden insan vardır dinehoşgörülüdür  adamın kutsal kitabına vurup yere atmak ne oluyor dürzüye bak yabancı ülkede senin kuranına bunu yapınca car car ötüyorsunuz ama herkesin dinine saygı göstereceksin kimse kimsenin kutsa lkitabına bu saygısızlığı yapamaz hadi bu filmbunu şakşaklayanlara ne demeli iyiyaptı diye
    çocuk öldürmüşler bilmemne yapmışlar o haklı o ayrımesele incildağıtımı ayrı mesele müslüman bir ülkede incil dağıtıyorsum gitsende hristyan bir ülkede kuran dağıt dangalağa bak

git almanyaya al eline incil satmaya çalış bakalım ne oluyor_? 

Helal olsun adama keşke gerçekten bunu yapabilecek bi babayiğit olsaydı 

Hiçbir şey olmaz her yer türkiye mi izinini aldıktan sonra dağıtırsın bu tür cahiller en çok Türkiyeden çıkar diğer ülkere nazaran birde geri kalmış ortadoğu ülkelerinden ;)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı:
    yalnizturk bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:
    Cahil herif isteyen istediği kitabı satar sokaklarda kuran dağıtılmıyor muydu anadolu gençlik tarafından evlere kadar getiriliyrdu hatta incil dağıtılınca niye bu hazımsızlık müslüman ülke saçmalığını söylemeyin bu ülke müslüman ülke değil demokratik laik bir ülkedir. Her dinden insan vardır dinehoşgörülüdür  adamın kutsal kitabına vurup yere atmak ne oluyor dürzüye bak yabancı ülkede senin kuranına bunu yapınca car car ötüyorsunuz ama herkesin dinine saygı göstereceksin kimse kimsenin kutsa lkitabına bu saygısızlığı yapamaz hadi bu filmbunu şakşaklayanlara ne demeli iyiyaptı diye
    çocuk öldürmüşler bilmemne yapmışlar o haklı o ayrımesele incildağıtımı ayrı mesele müslüman bir ülkede incil dağıtıyorsum gitsende hristyan bir ülkede kuran dağıt dangalağa bak

Hiçbir şey olmaz her yer türkiye mi izinini aldıktan sonra dağıtırsın bu tür cahiller en çok Türkiyeden çıkar diğer ülkere nazaran birde geri kalmış ortadoğu ülkelerinden ;)

Eğer adamlar incili satsa orada dediğine katılma gibi bi durumum olur ama adam sokaktan geçene veriyor neyi kime veriyor bu adam ? bu bi ülkenin en doğal savunma mekanizmasının bi örneğidir buradaki misyonerlik faliyetleri hat safada bunu engel olabilecek hiç bi kurum veya kişi yok devletin görevlisi izni olmayan klisenin korumalığını yapıyor burada samsunda resmi1 klise var ama en az 10 tanede daire içlerinde kurulu diğer bi tabiriyle ölü klise var bu kliselerin amacı ise hristiyanlığı yaymak ve bunun için denemedikleri yolda yok

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Bugün onbinlerci kişi beyaz sarayın önünde namaz kaldılar dualar ettiler :) Amerikalılar ne etsin o zaman :D

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Filmin konusu  şahane  anlatılmak istenen süper...

Filmin insalara verdiği mesaj Çook  güzel  bir şekılde anlatılmış.

Ama O Sevişme  sahnesını  ben  tuutum  süpermiş la :D

Yakında Güncelenecektır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adam sana zorla alıcaksın demiyor.

adam al bu kitabı üstüne zorla bana para ver demiyor.

adam sana kafa göz girip zorla bu kitabı okucaksın demiyor.

adam sadece usulüyle kitabını satıyor.

sizde kitabınızı çok seviyorsanız çıkın sizde satın ilk müşteriniz ben olayım ben alayım sattığınız kitabı.

orda ben olucaktım elemana kafayı gömerdim. sanane a*k isteyen istediği kitabı satar.

türkiyenin kitaba gelene kadar daha önde sorunları var ilk önce onları çözün sonra kitap mevzusuna girin. böyle şişme fasulye gibi mevzularla gözboyamayın çevreye insanlara. 

yanlış anlaşılan o misyoner değil yine türk milleti olur.

zannetmeyin bi misyoneri döverek türk milletinin ve devletinin birşeyler kazandığını. tamamıyla bir kayıptır.

adam iznini almış satışını yapıyor . daha sana söyleyecek bi cümle yok. gidersin adliyeye şikayet talebini bildirirsin forum doldurursun.

yada görmezden gelir kitabı ya alırsın ya almassın.

mevzuyu herdaim vatan millet sevdasına çekmeyin. altı üstü bi kitap.

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı:
    SeRDaR bunu yazdı:
    yalnizturk bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

Eğer adamlar incili satsa orada dediğine katılma gibi bi durumum olur ama adam sokaktan geçene veriyor neyi kime veriyor bu adam ? bu bi ülkenin en doğal savunma mekanizmasının bi örneğidir buradaki misyonerlik faliyetleri hat safada bunu engel olabilecek hiç bi kurum veya kişi yok devletin görevlisi izni olmayan klisenin korumalığını yapıyor burada samsunda resmi1 klise var ama en az 10 tanede daire içlerinde kurulu diğer bi tabiriyle ölü klise var bu kliselerin amacı ise hristiyanlığı yaymak ve bunun için denemedikleri yolda yok

Video da dikkat ettiysen adam ne verdiğine dair valilikten belge almış yani valilik onay vermiş polisede göstererek onaylatıyor  taksimde evet oluyor polis ne verdiğini aldığı izin belgesinde de onaylıyor izin alınmadan dini faaliyet gösteren her yer şikayet edildiği taktirde kapatılır yeterki şikayet edilsin ve izinsiz dini faaliyet gösterdiği ispatlansın kilise evlere karşıyım bende senin gibi her şey nizama uygun olmalı bildiğin kilise evleri emniyete bildir kardeşim gereken emin ol yapılır 1 kıvırırlar 2 kıvırırlar yakın takip sonucu 3. sünde neyin ne olduğu anlaşılır Sen kutsal kitabının tekmelenmesini yerlere saçılmasını hoş görürmüsün eminim görmessin senin gibi o adamlarda görmez işte diyorsun ki bunu yapacak babayiğitler olsun doğrumu şimdibu dediklerin ayrıca o filmi izlediysen o tepkiyigösteren kişinin nasıl oyuna geldiğini de görürsün

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Hocam benim her dine saygım var fakat biz temelinde İslam yatan insanlarıız. Her ne kadar namaz kılmak ve hacca gitmek için dede torun ilişkilerinin fora olduğu zamanları beklesekte en azından Allah korkumuz vardır. Kuran-ı Kerim rehber olmaktadır bir çok sorunumuza.( Ateist , deist arkadaşlardan saygı bekliyorum bu cümlede)

Fakat incil gibi bozma kitaplarda yanlış bilgiler vardır. Misyonerlik hareketlerinin en büyük yaptırımıdır incil okutmak.

Çünkü freedir yani orada günahlar. Çıkartırız ağa cennetten tapuda verriz ağa yeter ki gel ayakları.

E cennetten tapu aldığına ve günahlarını istediği zaman çıkarabildiğine inanan bir adamda Allah korkusu denen şey çürüyüverir.

Sonra daha garip hırslara bürünür. Çalar çırpar felan.

Bu videodaki elemanın yaptıkları doğrumu ? Değil tabikide.

Çünkü haklıyken haksız duruma düştü farkettiniz sizde. 

Din deyince pkk sorunundan daha büyük bir sorunla karşılaşıyoruz aslında ülkemizde.

Bu konu hassas içimdeki şeylerin bir çoğunu söylemiyorum.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    yalnizturk bunu yazdı:
    SeRDaR bunu yazdı:
    yalnizturk bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:

Video da dikkat ettiysen adam ne verdiğine dair valilikten belge almış yani valilik onay vermiş polisede göstererek onaylatıyor  taksimde evet oluyor polis ne verdiğini aldığı izin belgesinde de onaylıyor izin alınmadan dini faaliyet gösteren her yer şikayet edildiği taktirde kapatılır yeterki şikayet edilsin ve izinsiz dini faaliyet gösterdiği ispatlansın kilise evlere karşıyım bende senin gibi her şey nizama uygun olmalı bildiğin kilise evleri emniyete bildir kardeşim gereken emin ol yapılır 1 kıvırırlar 2 kıvırırlar yakın takip sonucu 3. sünde neyin ne olduğu anlaşılır Sen kutsal kitabının tekmelenmesini yerlere saçılmasını hoş görürmüsün eminim görmessin senin gibi o adamlarda görmez işte diyorsun ki bunu yapacak babayiğitler olsun doğrumu şimdibu dediklerin ayrıca o filmi izlediysen o tepkiyigösteren kişinin nasıl oyuna geldiğini de görürsün

İncili satsalar tamam ama bedavaya dağıtıyorlar bu bir piskolojik savaş adam senin mahallende bunu bedavaya dağıtıyorsa sana meydan okumuş demektir ben filmi izlemedim genel olarak söylüyorum malesef ülkemizin yasaları bu konuda yetersiz samsun aqabe kilisesi a.qodumun çocukları misyonerlik yapıyorlar ama hiç bişe olmuyor zaman zaman polis bile orda oluyor koruma amaçlı izini felanda yok atakum eski belediye başkanı bu konuda uğraş verdi kapattırmak için ama başaramadı evet bunu diyorum bir babayiğit karşılarına çıkıp bizim kim olduğumuzu onlara söylemeli onların inandıkları kitaba tekma atmak hoş bişe değil ama orda o adamlara vursa yerden göğe kadar haklı bu piskolojik savaşa kimse izin vermez yabancı ülkelerde

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hala öğrenemediğiniz bi şey var ona yanıyorum Dini kurallara göre kanunlarımız yok bizim dine göre yönetilmiyoruz devlet nazarında her din eşittir sen bedava kuran dağıtırsan adamda bedava incil satar bunda abest olan şey ne onu anlamadım anadolu gençlik dergisi istanbulda sokaklarda kuran dağıtmadımı ben bile aldım mesela adam incil dağıtmış bunun neresi kötü onu anlamadım dine göreyönetilen birülke olsaydık evet dediğin doğru isteyen istediği dinin kitabını beleşe satar benim bir tanıdık iş adamı bedava incil dağıtılıyor diye 5bin bedava kuran dağıtmıştı onun yaptığıda normal incil dağıtanın yaptığıda bunda yanlış bir şey yok müslüman bir ülke değiliz hristyan bir lkede değiliz biz  demokratik laik birülkeyiz bunu unutmayın ben kilise evlere ne kadar karşı çıkıyorsam izinsizaçılan mescid lerede o kadar karşı çıkıyorum .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WORLOCK
    WORLOCK's avatar
    Erkek
    hacı iyimiş bn beendim  lafıda pis koydu ama ha :F

Gölge etme başka ihsan istemez.
Toplam Hit: 10943 Toplam Mesaj: 76