İnterneti Bırakan Bir Arkadaş...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

:)))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek

Ulan ben de harbiden bırakıyor sandım :D:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Çağrıya katılıyorum..

Reneye özelden yazmış oda bunla alakalı konu açmış hiç gerek yoktu bence.. Komik olabilir ama çağrıyla arandadır.. 3. kişilerin duymasına gerek yok..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

olm rene de isim vermemiş ama alınganlık yapıo bizi bırakıo

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

uhe. uheheh. uheuheuheuheuehhe

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Çağrı tribalenfeksiyon kapmış :} olm gel kendine biran önce...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

MUHRIP bunu yazdı:
    -----------------------------

Çağrıya katılıyorum..

Reneye özelden yazmış oda bunla alakalı konu açmış hiç gerek yoktu bence.. Komik olabilir ama çağrıyla arandadır.. 3. kişilerin duymasına gerek yok..

Mevzuda özel hiç bir olay yok, daha öncede bu tarz konular acan tonla adam oldu, konuda onlara ithafendi, üstelik kimsenin adı sanı vs si verilmedi kimseylede dalga geçilmedi konu içerisinde....

Gayet basit bir geyikti...

Ha 6 saat banlandı sebebi müridin tekine yavşak demiş ve şikayet geldi...

Sonra gelip buraya trip atıp siteyi bırakıyorum vs diyosa diyeceğimiz tek şey var 2 kelime...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

yarıldım :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

MUHRIP bunu yazdı:

Çağrıya katılıyorum..

Mevzuda özel hiç bir olay yok, daha öncede bu tarz konular acan tonla adam oldu, konuda onlara ithafendi, üstelik kimsenin adı sanı vs si verilmedi kimseylede dalga geçilmedi konu içerisinde....

Gayet basit bir geyikti...

Ha 6 saat banlandı sebebi müridin tekine yavşak demiş ve şikayet geldi...

Sonra gelip buraya trip atıp siteyi bırakıyorum vs diyosa diyeceğimiz tek şey var 2 kelime...

affetme ihtimali yok mu ki :) 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

böyle basit oalyları kaldıramamak ancak özgüven eksikliğinin göstergesi olabilir.Adam haklı ne isim vermiş ne bişiy yani + öyle ahım şahım bir keriz yerine konma,dolaylı doalysız hakarette yok herkes gibi kendiside gülüp geçmeliydi bence..bknz nickimin altında ne yazıyor ? EZİK ezik olduğum için mi ? Aslında bir bakıma evet :) ama ben şimdi way bu adam benle dalga geçti nickimin altına ezik yazıp diye ortalara atlamazsam bu benim haysiyetsiz olduğumu mu gösterir,kendime saygı duymadığımı başkalarınında duymamasını gayet normal karşıladığımı mı gösterir yoksa aksine kendimden emin olduğumu,kız gibi trip yapmadığımı,kimsenin şahsımı küçük düşürmek için kıçını yırtmaya çalışmadıını bildiğimi mi gösterir,birazda bu açıdan düşünün..Başkalarıyla beraber gülmeyi,eğlenmeyi öğrenin korktuğunuz kadar zor birşey değil,gerçekten.

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 11707 Toplam Mesaj: 55