İnterneti Bırakan Bir Arkadaş...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

7-19 iyi bir arkadasti..Forumda bayagi aktif ve bilgiliydi..eminim bircok muride yardimci olmustur..

Boyle birinin siteden uzaklasmasini istemezdim tabiki..ama genede hersey kendinde ve yonetimde bitiyor..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

cuneyd bunu yazdı:
    -----------------------------

7-19 iyi bir arkadasti..Forumda bayagi aktif ve bilgiliydi..eminim bircok muride yardimci olmustur..

Boyle birinin siteden uzaklasmasini istemezdim tabiki..ama genede hersey kendinde ve yonetimde bitiyor..

Evet yönetim cok kolay adam banlar oldu.Bu ark. kaliteli bir arkadastı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

cuneyd bunu yazdı:

Evet yönetim cok kolay adam banlar oldu.Bu ark. kaliteli bir arkadastı.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Size sorarız bi daha,

gidecem gidiyorum yazmak kurallara aykırı ne yapalım bokuna mum mu dikelim?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 11700 Toplam Mesaj: 55