İos 10.3 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

Turkcell kullananlar farketti mi bilmiyorum Ayarlar>Telefon> Wi-fi ile Arama diye birşey var Turkcell'in Wi-fi üzerinden arama yapmasını sağlıyor sanırım detay bilmiyorum.

O geçen güncellemede geldi hocam. Bu güncellemede Türk Telekom mobile VoLTE desteği geldi sadece.

aha :) ara güncelleme olunca kurcalamadıydım, dün sıfırdan attım telefona 10.3'ü öyle olunca kurcaladım da gördüm hocam :)

imza.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Clostridium bunu yazdı

uzun süredir ip kullanan biri olarak hala bir hücresel veri aç-kapa özelliğini ana ekrana getirmedikleri için bunların avradını s.keyim der kaçarım. ( jailbreak falan fistan katmayın ağalar :o )

Hücresel veriyi aç-kapa yaparak ne yapmak istiyorsun ki hocam ? ios'ta uygulamalar senden habersiz net kullanmıyor ki ? Arkaplanda yenilemeyi kapatırsan gram operatör neti kullanamaz uygulamalar.

hocam, app anlık ya da toplu app güncellemelerini ayarlasan bile hücreseli açmak için dıdısının dıdısına sokmaları cok saçma. bu konuda cok hassasım :D 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Clostridium bunu yazdı

uzun süredir ip kullanan biri olarak hala bir hücresel veri aç-kapa özelliğini ana ekrana getirmedikleri için bunların avradını s.keyim der kaçarım. ( jailbreak falan fistan katmayın ağalar :o )

Hücresel veriyi aç-kapa yaparak ne yapmak istiyorsun ki hocam ? ios'ta uygulamalar senden habersiz net kullanmıyor ki ? Arkaplanda yenilemeyi kapatırsan gram operatör neti kullanamaz uygulamalar.

hocam, app anlık ya da toplu app güncellemelerini ayarlasan bile hücreseli açmak için dıdısının dıdısına sokmaları cok saçma. bu konuda cok hassasım :D 

öyle bir ihtiyaç yok hocam , 5dk da bir hücreseli aç kapat yapmak bana hiç cazip gelmiyor. Sürekli açık kalsın

ayda yılda bir aç kapat yapacaksan da ana sayfada olmasına gerek yok.

ben senin neden ihtiyaç duydugunu merak ediyorum mobil veriyi keserek ? amaç nedir 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

9.3.2 kullanıyorum bir süre de değiştirmeyi düşünmüyorum. Gerçekten "açmak için kaydırın" kısmından vazgeçemiyorum dersem yeridir :) zaten bir performans kaybım yok. 

Tim Cook'a selam, direnişe devam. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

9.3.2 kullanıyorum bir süre de değiştirmeyi düşünmüyorum. Gerçekten "açmak için kaydırın" kısmından vazgeçemiyorum dersem yeridir :) zaten bir performans kaybım yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

10.2.1 için jb çıkmayacaksa bende yükleyim.

The Beginning and The End.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CenkSertoz bunu yazdı

10.2.1 için jb çıkmayacaksa bende yükleyim.

10.3'ün betalarından birinde açık bulunduğunu açıklanmıştı. Tam sürüm çıkana kadar bekleyip Jailbreak'ı yayınlayacağız demişlerdi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben bir farkının hissedemedim açıkçası

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı

hocam telefonunda 3d touch özelliği varsa ve aktifse ayarlara biraz sert basarak hücresel veriye anında ulaşabilirsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Touch ID ile basmadan açabiliyoruz yani ? 

9.3'ten geçmeyerek ne kaybediyorum acaba diye düşünüyorum ama 6s kullanan arkadaşlardan bakıyorum çok bir fark yok gibi.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 7265 Toplam Mesaj: 64
ios ios 10.3