İos 10.3 Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

Turkcell kullananlar farketti mi bilmiyorum Ayarlar>Telefon> Wi-fi ile Arama diye birşey var Turkcell'in Wi-fi üzerinden arama yapmasını sağlıyor sanırım detay bilmiyorum.

Telefon modeli ?

bide bana neden gelmedi bu güncelleme :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

Turkcell kullananlar farketti mi bilmiyorum Ayarlar>Telefon> Wi-fi ile Arama diye birşey var Turkcell'in Wi-fi üzerinden arama yapmasını sağlıyor sanırım detay bilmiyorum.

Telefon modeli ?

bide bana neden gelmedi bu güncelleme :)

iphone 6 hocam.

biraz önce denedim nasılmış diye uçak moduna alıp wifi'a bağlandım. gayet güzel arıyor aranıyor bildiğin şebeke var gibi on numara özellik. yakın zamanda yurtdışına gidecektim çok iyi oldu bu olay :)

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple Jailbreak yapılmasına fırsat vermiyor ki. 

10.3.2 Beta 1'i güncelleme olarak göndermeye başladılar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Türk Telekom kullanıyorum iPhone 7 cihazım var güncellemeyi yaptım ama hücresel içinde VoLTE yok ve diğer wifi zımbırtısı :-/

What are you doing???
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı

Türk Telekom kullanıyorum iPhone 7 cihazım var güncellemeyi yaptım ama hücresel içinde VoLTE yok ve diğer wifi zımbırtısı :-/

Türk Telekom'da zaten WIFI arama yok. Sadece Turkcell'de var. VoLTE içinde :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Iphone 5 e geldigi yaziyor ama bana gelmedi nedense 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

veri kaybı yaşayan var mı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

telefonu (6s) alalı 1 yıl 4-5 ay felan oldu sanırım hala takır takır çalışıyor alet hiç bir kasma etme vs görmedim gözle görülür bi fark yaratacağını sanmıyorum ama inidirip deneyelim

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Bolvadinli bunu yazdı

veri kaybı yaşayan var mı?

yok hocam hiç birşey silinmedi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Multitasking de delay mı var bana mı öyle geldi?

uygulama arası geçişte çift tıklayınca home butonuna biraz gecikme sonrasında küçültüyor?

What are you doing???
Toplam Hit: 7239 Toplam Mesaj: 64
ios ios 10.3