İos7 Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

çıkan sürüm oturmadan hiç yeni sürüme geçmedim her ne kadar shs kayıtlarım var geri dönebilecek olsamda. Çünkü her sürüm de mutlaka genele çıktığında hatalar oluyor ve bunlar çıkartılan ara sürümlerle düzeltiliyor. Bu sefer de apple beni yanıltmadı teşekkür apple :) 

bu arada bi hack grubu parmak izi olayını hacklediğini duyurmuş ne kadar doğru yanlış bilmiyorum.

Apple’ın iPhone 5S ile birlikte gelen parmak izi tarayıcısınınhack’lendiği de belirtiliyor. Alman hacker grubu Chaos Computer Club’ın (CCC) üyeleri parmak izini tanıyan Touch ID’nin hack’lediklerini duyurdu. Starbug takma adlı bir hacker lazer baskıyla orijinal parmak izinin örneğine ait bir kalıp oluşturarak sistemi kandırmayı başardı. Mashable sitesine göre Starbug, “Parmak izini her yere bırakıyorsunuz ve bunlardansahte parmak izi oluşturmak çok kolay” dedi.

http://ekonomi.milliyet.com.tr/iphone-5s-in-parmak-izi-korumasi/ekonomi/detay/1767638/default.htm

leadertay tarafından 25/Eyl/13 09:11 tarihinde düzenlenmiştir

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Ios 7.0.2 yayınlandı,işte güncelleme içeriği

• Kilit ekranı parolasının atlanmasına izin veren hata düzeltildi
    • Parola girişi için Yunanca klavye seçeneği yeniden sunuldu

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Sabah 7'de %64'te idi telefon yattım 14:00'da kalktım telefonun şarjı bitmiş ve kapalıydı. 50 tane Whatssapp mesajı gelmiş sadece.. Şaşırdım açıkçası..

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

http://img491.yukle.tc/image.php?id=266image.jpg

Apple firması ilk golünü attı,en çok beğenilen yazılımlardan birini (garageBand) ücretsiz yaptı,fakat şöyle bir şey var Ios 7 kullanmak zorundasınız.İnsanları zorla kendi istedikleri istemi kullandırmaya zorluyorlar.

DjBlueMaN tarafından 25/Eki/13 20:14 tarihinde düzenlenmiştir

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

http://img491.yukle.tc/image.php?id=266image.jpg

Apple firması ilk golünü attı,en çok beğenilen yazılımlardan birini (garageBand) ücretsiz yaptı,fakat şöyle bir şey var Ios 7 kullanmak zorundasınız.İnsanları zorla kendi istedikleri istemi kullandırmaya zorluyorlar.

Uygulama içi satın alım var diyorlardı onun için.

Efendi tarafından 25/Eki/13 21:13 tarihinde düzenlenmiştir

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
Toplam Hit: 12099 Toplam Mesaj: 106