İos7 Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı

annemin telefonuna yapıcam yükseltme yapınca telefon sıfırlanıyomu içindeki müzikler fotograflar adres kayıtları vs vs ?

müzikler, resimler, uygulama dosyalarına birşey olmaz. Sadece sistem yükselir.

**

Ccaglayan ;

adamlar jailbreak olayına savaş açtı. Jailbreak mecburiyetten kullanılıyordu ; basit basit şeyleri iOs'a eklemediler. Apple iOs bölümünden bir kaç kişiyi kovdu (önce kızdım ama doğru kararmış), sonra jailbreakteki bazı widgetleri getirdi. Devamının geleceğini düşünüyorum.

Taa ki jailbreak = ücretsiz uygulama mantığına dönünceye kadar gelecektir devamı.

Çünkü wifi ayarlarına bile taaa nerden giriyorduk. Kaç sürüm sonrası akıl ettiler aşşağıdan çekmece yapmayı :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdsn
    ahmetdsn's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Bana hala güncelleme düşmedi.

İtunes'e bağlanıp güncelle diyorum telefon güncel 6.1.4 diyor. :D

telefondaki uygulamalarını güncelle ilkin sonra itunes 11 yükle hoppaa ayos 7 hazır seni bekliyor 

Elbet bir bildiği var bu çocukların, kolay değil yoksa bu yaşta ölmek...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Eski sürüme dönmenin tekniği olsa hemen indirip deniycem,fakat mdiye kadar böyle bir bilgi gelmedi 

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bu kadar kullanıcısı varsa bi firmanın o kadar kullanıcıya aynı anda güncelleme açtığında da bi zahmet tökezlemesin amk.. 2.5 saattir 800 mb lik şeyi kuramadım.. 2 saatte indirdi, şimdide şu anda güncelleme kullanılamıyor diyo.. e sikerler böle işi.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

bu kadar kullanıcısı varsa bi firmanın o kadar kullanıcıya aynı anda güncelleme açtığında da bi zahmet tökezlemesin amk.. 2.5 saattir 800 mb lik şeyi kuramadım.. 2 saatte indirdi, şimdide şu anda güncelleme kullanılamıyor diyo.. e sikerler böle işi.

vpn vs kullanıyormusun abi eğer store ülkenle ile aynı ülkede görünmüyorsan yüklemiyor.en  azından bende yüklemedi düzeltince oldu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

vpn vs kullanıyormusun abi eğer store ülkenle ile aynı ülkede görünmüyorsan yüklemiyor.en  azından bende yüklemedi düzeltince oldu.

yok ya gayet ilk baştaki yoğunluktan başalrda sallamadı bile, yükle diyorum hata eriyo yükle diyorum hata veriyo.. tam bi fırsat buldu yüklemeye başladı 2 saatte indirdi telefona bi güncellemeyi.. şimdidide kurmuyo :d güncelleme doğrulanıyo diyo hata veriyo :d

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Benim güncelleme bitti. Bu da ana menüden görüntü.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Benim güncelleme bitti. Bu da ana menüden görüntü.

görsellerin birbirine girsin :d

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Bu orta tuşa 2 kere basıp menüleri kapatma olayı güzel olmuş.

Önceden üzerine basılı tutup kırmızı noktaya basardık şimdi direk yukarı doğru kaydırıyoruz gidiyor. Hem zamandan kazanıyoruz hemde görsellik katmışlar :D

Edit;

Ana menünün ilk sayfasındayken bir sayfa daha sola kaydırma yaptıgımızda kocaman arama sayfası çıkıyordu. Onuda ekranın tam ortasından cok az birşey aşağıya kaydırdığımızda üst tarafta çıkıyor. O da hoşuma gitti. Her sayfada çıkıyor artık :p

Branxian tarafından 18/Eyl/13 22:57 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

GM sürümü public edildi, yani şuan çıkan versionu ben günler öncesinden kullanmaya başlamıştım zaten.

Veee şimdi gözler evasi0n da..

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 12102 Toplam Mesaj: 106