İos7 Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

apple bu güncelleme işini çooook iyi yapıyor.

haftalar öncesinden ios 7 nin çıkış gününü ve saatini belirtti ve o gün geldiğinde dakika şaşmadan güncellemeyi milyonlarca cihaza aynı anda verdi (iphone 4, 4s, 5)

microsoft un apple ı örnek almasını istediğim tek nokta bu sanırım. microsoft bölge bölge dağıtıyor ve çoğu zaman gecikmeler yaşanıyor. (windows 7 ve 8 den bahsetmiyorum. windows phone 8 güncellemeleri bölgesel ve hep gecikmeli geliyor.)

kolay iş değil helal olsun apple a.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Steve Jobs, obsesif kompulsif bozukluğa sahip büyük ihtimal, yazıdan bunu çıkarttım.

Steve Jobs, bu hayatta görebileceğin en garip sendromları barındıran adamlardan biriydi.

Herif Apple Store'ları dolaşıp, tek tek kafasına yatmayan saçma sapan detayları düzelttirirdi. En basitinden ;

Resimde suyun yere süzülüşüyle iligli bir sıkıntı var, camlarla ilgili sanırım ; onları söylüyor adamlara.

Kaldı ki şu yatın tasarımını kendi yapmıştır (her ayrıntıyla uğraşmıştır) ve orata garip birşey çıkmış ;

Aynı zamanda saçma sapan yerlerde ağlar, cihazlarına mistik bir hava katardı. Yani etkiler fazlasıyla benzeşiyor.

Garip bir adamdı, fakat dahilerin normal olamayacağını düşünüyorum. Normal insanlar, normal işler yapar. Anormal insanlar, anormal işler yapar. Kötü yada iyi fark etmez.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Tamam işte. Obsesif kompulsif bozukluğundan geliyor bunları yapması. İşi abartmasının da farklı olma çabasından kaynaklandığını düşünüyorum. Mesela buraya gelip bunları demen gibi.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Güncelleme yapan arkadaşlar deneme yaptımı acaba 25pp veya kuiyong yükleniyor mu?

Bu arada son yorumlarını alalım lütfen ben halen katarsızım,göz alışkanlığı var,7 android gibi görünüyor bana.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı

apple bu güncelleme işini çooook iyi yapıyor.

haftalar öncesinden ios 7 nin çıkış gününü ve saatini belirtti ve o gün geldiğinde dakika şaşmadan güncellemeyi milyonlarca cihaza aynı anda verdi (iphone 4, 4s, 5)

microsoft un apple ı örnek almasını istediğim tek nokta bu sanırım. microsoft bölge bölge dağıtıyor ve çoğu zaman gecikmeler yaşanıyor. (windows 7 ve 8 den bahsetmiyorum. windows phone 8 güncellemeleri bölgesel ve hep gecikmeli geliyor.)

kolay iş değil helal olsun apple a.

cok dogru yazmissin. android telefon kullandigim halde jelly bean 4.3 u ciktigi gun ogrendim.

ios 7 yi aylardir bekliyoruz. reklamini cok guzel yapiyor, dedigini de yapiyor. is disiplini iste

All I need is a possibility.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

20mbit internet hattı ile uptade yapma sürem şuan 34 Saat kaldı yazması hiç hoş değil :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

az önce güncelemeyi yaptım iphone 5 de güzel hoş sadece sim kilidi bölümüm saçmalamış tama yazsınının yarısıs gözüküyor 

ayrıca internete giremiyorum uyuz oldum güncelleme sonrası hücresel veri ağı etkinleştirirlmedi diyor sorun yaşayan varmı ne yapmalıyız

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

20mbit internet hattı ile uptade yapma sürem şuan 34 Saat kaldı yazması hiç hoş değil :)

Yaklaşık 2 saat kadar sürüyor güncelleme + kurulum o hızda :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

az önce güncelemeyi yaptım iphone 5 de güzel hoş sadece sim kilidi bölümüm saçmalamış tama yazsınının yarısıs gözüküyor 

ayrıca internete giremiyorum uyuz oldum güncelleme sonrası hücresel veri ağı etkinleştirirlmedi diyor sorun yaşayan varmı ne yapmalıyız

abi simi çıkarıp takar mısın ?

Yine olmazsa ; sleep+home tuşlarına basılı tut. Cihaz kapansın, apple logosunu görünce bırak.

Eski sürümlerde bir kaç kişide işe yaramıştı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

windows 8in tel hali gibi bişey omuş 

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 12093 Toplam Mesaj: 106