Iphone 6 İlk İzlenimlerim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

alın elinize anlayacaksınız.  +1

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

lan alt tarafı telefon millet sıraya giriyor yok üstünden arabayla geçiyor sniperla ateş edeni var aq amk :D 

iSoCan tarafından 27/Eyl/14 00:26 tarihinde düzenlenmiştir

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Anladığım kadarıyla benim telefonumdan farkı,eline aldığında verdiği his ve açma-kapama tuşunun yanda olması.Motorola v3i kullanıyorum 2 senedir.1 ay önce bozuldu.Çay dökülmüştü.İç ekranı çalışmıyor.Şerit kabloların bir dişi oksitlenmiş galiba,çözemedim.Ama ön ekranı çalışıyor.Ancak mesajları göremiyorum.Yine aynısında alacağım 12 dolar civarında.Kırılma,çatlama,bozulma,çizilme derdi yok.49 liraya ekran koruyucu da almaya gerek yok.Uçmuş lea bu millet.O fiyata 120 tane v3 alınır.Ayfonun amk,motorola rulz : l

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

herkes bütçesine göre hareket etmeli, ama adamın parası olmadığı halde alıyorsa bırakın alsın, anlamadığım şey derdi tasası size mi düştü? aç kalan o olacak bırakın isterse bankaya bi yerlerini versin.. ben böyle insanlara zerre üzülmüyorum.. hak ediyorlar o yüzden düşene de bir tekme ben vururum. beynini kullanmayan adama ne acıyacağım.. hükümet de iyi yapıyor valla milleti böyle aç bırakmala .. sürünsünler hakediyorlar

ben iphone 6 alabilirdim mesela ama hem arkadaşın tavsiyesiyle 6s i bekleme kararı aldım hem de şimdilik iphone 5 yetiyor bana. aynı zamanda ios uygulama geliştirdiğim için bana gerekiyor.. Kimi karı kız için alır, kimi kalitesini göstermek için alır, kimi neden aldığını bilmez v.s.

benim arkadaşım iphone 3gs den 6 ya kadar aradaki tüm serileri almış koleksiyon gibi alıyor.. Sözleşmesi var operatorle, aylık 500 lira para ödüyor, onlar da düşük ücretle veriyor iphone u.. ve çıkar çıkmaz ön sipariş verdiği için alıyor.. İlk başta yadırgamıştım ama bazı insanlar için para hiç önemli değil. Parasını öyle harcamak istiyorsa onun tercihi. Diğeri de olmayan parasını harcamak istiyorsa o da onun tercihi..

Ben ne çok yazıyorum böyle .. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bu kuyruğa girme olayını ben de anlamıyorum çok gereksiz geliyor bana. Ama konu iphone ön izlenim konusu onlar mal bunlar mal diye gereksiz mesaj yazmanıza gerek yok.

O bükülme olayı apple ın canını sıkacak gibi. Her ne olursa olsun bu kadar bükülme olmamamsı lazım. Şimdi de malzeme müh iş ilanı açmışlar heralde 6s de problemi gidermeye gayret edicekler.

Zaten şu ana kadar hep s serisi bir önceki serinin proper versiyonu gibi birşey oldu. Hele 5s te resmen telefonu tekrardan yarattılar. Ondan bende etrafımda iphone 6 almaya hevesli arkadaşlara 6s i beklemelerini söyledim haksız çıkmadım galiba.

Bana göre apple 4s ten sonra kasa olayında biraz bocalamaya başladı. Yazılım konusunda ise beğenilen cydia tweaklerini resmi olarak sisteme entegre edip stabil ve performanslı hale getiriyorlar. Aslında son kullanıcı için iyi birşey ama ben ios8 deki birçok özelliği daha ios5 teyken de kullanabiliyordum jailbreak ile, yani metal harici tabanda pek bir değişen yok.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

iphone olayi tamamen ozentilik kanımca.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Bin liradan fazla etmez !

#....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bende 4S var.. 4S'te yapamayıp 6'da yapacağım bir şey yok.. Gereksiz bir kaç özellik ve hız dışında ki 4S'in de hızı gayet yetiyor..

Ama param olsa 6 alırdım.. iPhone havasını kullanan bilir.. :)

Kendine İyi Bak ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

10 000 lira maaşım olsa da bi telefona 1000 liradan fazla vermem

telefon lan neticede, uzaya çıkmayacaksın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

:D geçen 1100 ımı kardeşime vermek zorunda kaldım bende panasonik a101 geçtim :D millet nerde ben nerde .

ama normaldir dier konudada yazdığım gibi sosyal statüdeki yerini almaya çalışıyolar 3 000 tl lk telefonları ile

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 9198 Toplam Mesaj: 86