Iphone 6 İlk İzlenimlerim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

http://imgur.com/9epkL4Y

An itibariyle bu da new jersey den bir apple store. Saat 4pm.

Telden giriyorum resim cikmamis

işte tütekim toplumu.sorun bu aslında.şimdi ordakilerin tamamının 5s i var bu bi gerçek.tüketim toplumu direk gidiyor yenisini alıyor.sanki 5s yetmeyecekmiş gibi.birde galaxy s3 zamanında bu ayfoncular ne diyorlardı ekran çok büyük olm öle ekran mı olur.şimdi de iphone 6 diyor adam

amerikalısı yapsında abi bizim gibi farkir ülkenin adamı almasın tamamen ülkeye kayıptır israftır.paranın dışa gitmesidir.bunuda 5 kere yazdım heralde

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

abi daha önce yaptıgım denklemde 2-3 yılda bir ceptelefonu değiştirmenin her yıl değiştirmekten pahalıya geldiğini yazmıştım.

özellikle yıpranma payını kattığınız zaman.

Evet apple kullananlar her yıl cihazlarını değiştirirler ve çokta zarar etmezler.

İstemeyen de değiştirmez , tüketim olacak ki üretim de olsun. O cihazlardan kaç kişi ekmek yiyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

abi daha önce yaptıgım denklemde 2-3 yılda bir ceptelefonu değiştirmenin her yıl değiştirmekten pahalıya geldiğini yazmıştım.

özellikle yıpranma payını kattığınız zaman.

Evet apple kullananlar her yıl cihazlarını değiştirirler ve çokta zarar etmezler.

İstemeyen de değiştirmez , tüketim olacak ki üretim de olsun. O cihazlardan kaç kişi ekmek yiyor.

Yatırım aracı gibi zaten mübarek.  Bi altın bi iphone bi türlü düşmüyor. Kısa vadede samsung gibi zarar ettirmez

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple şu batarya olayını çözse güzel olacak. Hadi tamam telefon ince olsun diye büyük batarya koymuyorsunuz bari çıkarılabilir batarya koyunda millet rahat nefes alsın. Parlaklığı kıs, 3G'yi kapat, interneti lazım olunca aç amk o zaman gidip Nokia 3310 kullanalım.

mkyb tarafından 27/Eyl/14 23:44 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

4.levent migros  1 alt sokagi

taksi duragi tarafindaki kose villanin sahibi yasli bi amca vardi

bundan 3-5 sene evvel bi dukkanda karsilasmistim  adamin elinde sony ericson 688 tarzi bir telefon vardi altinda jaguar bir araba

askeri ucrete calisip da iphone 5 6-7  pesinde kosan tipleri gorunce hep yukardaki amca aklima gelir...

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    kady bunu yazdı

4.levent migros  1 alt sokagi

taksi duragi tarafindaki kose villanin sahibi yasli bi amca vardi

bundan 3-5 sene evvel bi dukkanda karsilasmistim  adamin elinde sony ericson 688 tarzi bir telefon vardi altinda jaguar bir araba

askeri ucrete calisip da iphone 5 6-7  pesinde kosan tipleri gorunce hep yukardaki amca aklima gelir...

binlerce lirası olup evde 1 kağıt eksikdiğinde yaygara cıkaran insanlar da var bu hayattan keyif almasını bilmeyen.

öyle olmak hiç te iyi birşey degil hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Ne abd ne başka bir yer. Bu ayfon denen gereksiz aletin reklamını en çok bizim saftirik toplumumuz yaptı.

Bizim millet birşeyleri gerçekten hakediyor abi. Hatta bazı sık kafalı japon askerleri yerli üretim teknolojilerini yerden yere vurur ama ortamda hava atmak için kredi çekip ayfon alır sağda solda ayfon ayfon diyerek te binlerce lira para vermesi yetmezmiş gibi bir de telefonun reklamını bedavaya yapar :D
    Bu sitede de reklamciliga çok meraklı insanlar varmış. İki tane ayfon 6 konusu açıldı ikisinde de alanlara küfredildi.
    Sen de ilk izlenim diye boş bir konu açmış izlenim dışında bolca reklama yer vermissin.
    Bizim toplum böyle işte napcan :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

günün 10 saati kullandığınız bir cihaza 2 bin küsür vermenin neresi garip ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    Ne abd ne başka bir yer. Bu ayfon denen gereksiz aletin reklamını en çok bizim saftirik toplumumuz yaptı.

Bizim millet birşeyleri gerçekten hakediyor abi. Hatta bazı sık kafalı japon askerleri yerli üretim teknolojilerini yerden yere vurur ama ortamda hava atmak için kredi çekip ayfon alır sağda solda ayfon ayfon diyerek te binlerce lira para vermesi yetmezmiş gibi bir de telefonun reklamını bedavaya yapar :D
    Bu sitede de reklamciliga çok meraklı insanlar varmış. İki tane ayfon 6 konusu açıldı ikisinde de alanlara küfredildi.
    Sen de ilk izlenim diye boş bir konu açmış izlenim dışında bolca reklama yer vermissin.
    Bizim toplum böyle işte napcan :D

hocam çok biliyorsan çık gerekli bir cihaz göster ya da yap adamların 1 yıl ar-ge ile uğraşıp yaptığı cihaza tek kelimeyle bok atması ne kadar kolay?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    ayfonu olup konturu olmayan insanlarida alin araya

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 9185 Toplam Mesaj: 86