IPTV Öneri İstiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Maci siktir edinde, Parasi ile güzel film dizi izleyeceğimiz ip tv ne vardır ? Netflix'e, Amazon, Disney'e para ödüyorum ama izlemek istediğim flm hdfilmcehennemi.com da oluyor amk. 

Bana ara ara yemek ısmarla, ben sana düzenli iptv çalarım. :D

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Maci siktir edinde, Parasi ile güzel film dizi izleyeceğimiz ip tv ne vardır ? Netflix'e, Amazon, Disney'e para ödüyorum ama izlemek istediğim flm hdfilmcehennemi.com da oluyor amk. 

yok :) ben de aynı arayıştayım, stremio, popcorn time gibi uygulamalar belki işini görür sevgili rakkoç 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

burada bir mürit paylaşmıştı ben beğendim hocam sen de dene istersen güzel sistem, cloud stream kurup depo olarak KekikAkademi ekliyorsun, hdfilmcehennemi, dizipal vb. bir çok sitenin içeriğine reklamsız uygulama üzerinden erişebiliyorsun.

tek sorun bazı videolar da bitrate düşük galiba görüntü bozulabiliyor karanlık sahnelerde ama yine de beleş güzel hocam :))

https://github.com/keyiflerolsun/Kekik-cloudstream

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Silvanus
    Silvanus's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

burada bir mürit paylaşmıştı ben beğendim hocam sen de dene istersen güzel sistem, cloud stream kurup depo olarak KekikAkademi ekliyorsun, hdfilmcehennemi, dizipal vb. bir çok sitenin içeriğine reklamsız uygulama üzerinden erişebiliyorsun.

tek sorun bazı videolar da bitrate düşük galiba görüntü bozulabiliyor karanlık sahnelerde ama yine de beleş güzel hocam :))

Dizipali patlak bir süredir, belki repoyu tekrar eklersem düzelir. Görüntü olarak da streami vlc kullanırken daha iyi sanki

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Benim suan kullandigim IPTV’de yayin onden geliyor. Ben TV’den golu izledikten 3-5 saniye sonra mackolik bildirimi geliyor. Bunu nasil yapabiliyorlar?

break tarafından 02/Şub/24 20:34 tarihinde düzenlenmiştir

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    baristbt bunu yazdı

alfaiptv güzel 3-5 tane aldık eşe dosta :D 

kimseyle muhattap olmadan otomatik botla işini hallediyorsun. telegram bot'u filan var.

geçen bir problemden bir maçı 30 dk veremedi. herkese 30 gün hediye etti adam filan :D 

silo'nun bölümleri eksikti. mail attım anında eklediler filan. kaçak maçak ama kalitelisi

Katılıyorum cidden çok iyi adam yasal şeylerden daha iyi müşteri deneyimi veriyor. Bir kere germany almıştım biri diziyi ekler misin diye sordum adam engelledi beni bende bastım harcama itirazı ağlıyor sonra alfaiptv denediklerim arasında en iyisi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Silvanus bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

Dizipali patlak bir süredir, belki repoyu tekrar eklersem düzelir. Görüntü olarak da streami vlc kullanırken daha iyi sanki

HDfilmcehennemi de patlak 

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

bu IP tv kafası ortamı acayip ha, hiç kullanmadım, hani ortamına alışayım diye yazıları okuyorum. çevremde kullananlar anlıyordur falan diye soruyorlar bazen. sanırım satan adamlar biri bir şey istedimi ana avrat sövüp engelliyor falan. hayır IP tv yayını almış adam senden ne isteyebilir de yazınca engelleme küfür falan harbi acayip bir ortamı var. Telegramda bot yazıp atanlar falan oradan adam yayın esnasında kaçtı falan diyenler.

Tv dediğin kumanda açma düğmesine basılır. kanal değiştirilir izlenir kapatılır. o esnada küfür engelleme vs nasıl işler dönüyor enteresan.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Alfa iptv güncel sitesi, telegram kanalı ne ? Bilen biri paylaşabilir mi ? 

Burada satanları denemedim ama bir çok iptv denedim alfa içlerinde en iyisi. Parasını da sonuna kadar hakediyor. 

en son guek iptv kullandım, son 1 aydır illallah ettirdi. Şimdi de ne cevap vereni var ne de muhatap. Patlamışlar ve kullanıcıları idare ediyorlar sanırım. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Neptun
    Neptun's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Alfa iptv güncel sitesi, telegram kanalı ne ? Bilen biri paylaşabilir mi ? 

Burada satanları denemedim ama bir çok iptv denedim alfa içlerinde en iyisi. Parasını da sonuna kadar hakediyor. 

en son guek iptv kullandım, son 1 aydır illallah ettirdi. Şimdi de ne cevap vereni var ne de muhatap. Patlamışlar ve kullanıcıları idare ediyorlar sanırım. 

https://t.me/alfaiptvekim

1000 TL diyorlar dün sordum.

İşkilli Büzük Dingilder.
Toplam Hit: 7332 Toplam Mesaj: 87
iptv tavsiye