folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İr2,Renagedealien.Antikky.Decameron,Holyone

İr2,Renagedealien.Antikky.Decameron,Holyone

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    .

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek
    bak herşey madem meydana çıktı herşeyi açıklıyalım..
    ben HolyOne yim.. sorcerer nickini sonradan kere aldım neden aldım diye sorarsanız.. Müridlerimin Benim Hakkımda Ve Şaheserim Olan Tahribat.Com Hakkında Düşüncelerini Öğrenmek için..Tabiki Kendinilerini Ajan Sanan Salaklar için.. madem Kimliğimi Deşifre ettim bazı şeyleride açıklamanın zamanı geldi. Şimdiye Kadar neden admin alınmadıgını hepiniz merak ediyorsunuzdur..

Tahribat.Com da olan bütün adminler biz akrabayız.. Mesala ben Rene ile Amca cocuklarıyız.. Deca ise bizim Eniştenin Oğlu Antik ise halamın Eşinin Damadının kardeşi nicksiz ise benim kayınço.. ir2 de en büyük amcamın oğlu..Tagext de benim üvey kardeşim bizimkiler zamanında cami avlusunda bulmuşlar acımışlar ewlatlık almışlar.

olay bu yani Tahribat.Com daki bütün Adminler bizim sülaleden...

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Sorcerer bıraz once teşkale çıkardı ınanmayın :D

CeLeKatireJeotuzbeş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek
    tabi inanmaz : ) şimdi bana çıkıp birisi Bill Gates senin Çocukken Kaçırılan Abin Deseler bende inanmam :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    clk-j35@hotmail.com sorcerer ekle konuşak :D kafa dengıyız.

CeLeKatireJeotuzbeş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Erkek
    abi ben pembe kimlik kullanmıom :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sorci ye Paris Hiltonunu verin gerisine karismayin....;)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    durun la size çok dehşet ve nehşet bir gerçeği açıklıycam

IR2 kız lam biliyormusunuz bunu erkek gibi göründüne bakmayın bir ara ircte çıktı bu olay ama ir2 herkese para verdi susturdu rüşvetçidir bu ben rüşveti aldım olsun bide konuşuyum dedim artıkın vicdan azabı falan filan işte çekiom ondan açıkladım kimseye sölemeyin ben sizi tanımıom sizde beni tanımıonuz.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek
    aslında adminler bayagı merak ediliyomus demekk,i biraz gizemli olduklarından cünkü fazla ortalarda yoklar, zaten olmamalarıdagerekir bence her seye yorum yaparlarsa ters olur bi tarikat benzetmesi olayı biraz daha gizemli kılıyo tabi tarikat sehyleri ve etrafı toplumda merak edilen kişilerdir.herkesteki merak burdan galiba

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaf hocam burasi tbt, oyle adminlerin 200 tane ezik accountu yok, ezik seyler yazip geyik yapmak icin, burda adminlerde geyik yapar, burasi inanilmaz bi yerdir...

Gelelim burda niye yoklar ? ir2 server host olaylarina dadanmisti en son, ve sanirim HolyOne a portal yazmada yardim ediyo... Rene zaten cok online olmaz. Deca da kaptirdi kendini WoW a gidiyor :) kendisi de uzgun ama tbt ye eskisi kadar ugrayamiyorum die... donerler yakinda... HolyOne zaten acaip bi coder, cok fazla online olmuyo ( : mesgul bi abimiz... Antikky - nicksiz de burda zaten... hos nicksiz merve yengemize kaptirdi :)
Toplam Hit: 8408 Toplam Mesaj: 62