folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İş Arayan Arkadaşım İçin (Yazılımcı)

İş Arayan Arkadaşım İçin (Yazılımcı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, eskiden birlikte çalıştığımız bir arkadaşım için burayı uygun görerekten kendisi hakkındaki bilgileri aktarayım.

Kendisi, bir telekom firmasında uzun süredir yazılımcı olarak çalışmaktadır. CRM sistmini yazıyor (sıfırdan yazmıştır). Ben de belirli bir süre bu firmada çalıştım lakin maddi sıkıntılar nedeniyle çıktım.
    Çalıştığım süre itibariyle güzel ve de sistematik bir CRM oluşturmuştur.

Belirli özellikleri sıralamak gerekirse

İyi düzeyde ASP.NET, İlişkisel Veritabanı, jQuery, İngilizce

Orta-İleri PHP, MySQL bilgisi mevcuttur.

Çalıştığı firmadan ayrılma nedeni, maddi sıkıntılar (Maaş alamama.)

Herhangi bir konu için arkadaşla tanıştırabilirim, cv bilgilerini gönderebilirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Tekrar updullah...

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

arkadaşın başarılı biri olsa zatem buraya kadar düşmezdi aramak için. bu tarz adamları kim yapsın, piyasada zaten yığınla var. arkadaşının yerinde olsam kendimi daha da geliştiririm. crm yazmak onu büyük bi yazılımcı yapmaz :) yazılım görmemiş arkadaşın daha.. yeniliklere ayak uydursun mesela html5 falan öğrensin.. biraz farklı olmaya çalışsın ki onu daha kolay bulur. vasat bi adamı kim ne yapsın.. işte ancak böyle tanıdıkla işe girililr. 

kusura bakma biraz sert oldu ama haklıyım, kendini geliştirmiş olsaydı zaten bu duruma düşmezdi diye düşünüyorum

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bi cvsini gonder hocam destege

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

arkadaşın başarılı biri olsa zatem buraya kadar düşmezdi aramak için. bu tarz adamları kim yapsın, piyasada zaten yığınla var. arkadaşının yerinde olsam kendimi daha da geliştiririm. crm yazmak onu büyük bi yazılımcı yapmaz :) yazılım görmemiş arkadaşın daha.. yeniliklere ayak uydursun mesela html5 falan öğrensin.. biraz farklı olmaya çalışsın ki onu daha kolay bulur. vasat bi adamı kim ne yapsın.. işte ancak böyle tanıdıkla işe girililr. 

kusura bakma biraz sert oldu ama haklıyım, kendini geliştirmiş olsaydı zaten bu duruma düşmezdi diye düşünüyorum

Hocam, biraz ağır olmadı mı, o da bu siteye yeni üye.

Kariyer sitelerinde başvuralarını devam ettirmekte lakin henüz bir şey çıkmadı. İnsani olarak yardım istedik, Ankara civarında çok tanıdık eş dost yok. Belki forumdaki elemanların çalıştığı yer ile iletişime geçer diye düşündük. Kimseden ne torpil, ne de kıyak beklediğimiz sözkonusu değil.

Buraya konu açmak, basitlik ise buyur hocam.

http://www.tahribat.com/forum/is-ariyorum-arkadaslar-202078

Ben askerden geldikten sonra konu açtım (Ben de işsiz kaldım uzunca bir süre.)

ontedi tarafından 10/Tem/15 12:52 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Haci is bulmak %60 sans isidir. Yetkinlikle ilgisi yok. Cevrende bircok angut yoneticiye fln bakarak anlayabilirsn bunu

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

Çok sert çıkmış yukarıdaki arkadaş. İnsanlık hali hocam herkes büyük firmaların arge bölümlerine gircek hali yok. belki malatya programlama mezunu adam askerden gelmiş arıyor. evde html5 çalışacağına , para kazanıp anasına babasına bakacaktır. 

Kusura bakma kendini bu kadar geliştirebilmiş. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

eskişehir ankara düşünürse cv' yi pm ile bende alayım

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THY
    THY's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Demek o yüzden ttnetin sistemi bukadar patates :)

Hayvanlar insanlardan daha saygılıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Ön yargıyla yaklaşmışsın hoca.

Odaklandığın noktayı anlamaya çalışıyorum fakat öyle olduğunu varsaysak bile adamın üstüne basıp ezmen gerekmiyor, +adamın ömür boyu öyle kalacak hali yok, yapıcı yönlendirmeler yapman daha uygun olurdu.

Hayatta Herkese Bol Şanslar...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Ontedi com senin mi :D dun js ornegini gordim de bir yeri anlamadim sorayim seninse :D

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 3030 Toplam Mesaj: 30
iş arama ankara iş ilanı