folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İskenderun Limanına Girildi

İskenderun Limanına Girildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    asa42 bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

Komünizm, Türk Dünyası'nın en büyük düşmanıdır. Her görüldüğü yerde ezilmelidir. (M. Kemal Atatürk)

ilk defa duyuyorum:/ 

Bunu üniversitelerde bu adamların karşısında da söylemek lazm :/

söylüyoruz zaten... sözü 1936 yılında gazetede yayınlanmış diye celal bayar'ın anılarında okumuştum... ayrıca AtaTürk 1932 yılına kadar sovyetlere yakın durmaya ve yakın sözler söylemeye gayret göstermiştir... çünkü TÜRK milletinin geleceği oradan gelecek iğne kadar yardımın ucundaydı... ama 1932 den sonra işler değişti... devlet kendini kurtarmıştı... işte ondan sonra 29 ekim 1933 yılı Ankara TÜRK ocağında şu sözleri söylemişti Atam  : >>> “Bugün Sovyetler Birliği dostumuzdur. Komşumuzdur. Müttefikimizdir. Bu dostluğa ihtiyacımız vardır. Fakat yarın ne olacağını kimse kestiremez. Tıpkı Osmanlı gibi, tıpkı Avusturya-Macaristan gibi parçalanabilir, ufalanabilir. Bugün elinde sımsıkı tuttuğu milletler yarın avuçlarından kaçabilirler. Dünya yeni bir dengeye ulaşabilir. İşte o zaman Türkiye ne yapacağını bilmelidir… Bizim bu dostumuzun idaresinde dili bir, inancı bir, özü bir kardeşlerimiz vardır. Onlara sahip çıkmaya kazır olmalıyız. Hazır olmak yalnız o günü susup beklemek değildir. Hazırlanmak lazımdır. Milletler buna nasıl hazırlanırlar. Manevi köprülerini sağlam tutarak. Dil bir köprüdür…İnanç bir köprüdür… Tarih bir köprüdür… Köklerimize inmeli ve olayların böldüğü tarihimizin içinde birleşmeliyiz, Onların ( Dış Türklerin) bize yaklaşmasını bekleyemeyiz. Bizim onlara yaklaşmamız gerekir….”

Baturay_Turkmen tarafından 21/Oca/13 19:41 tarihinde düzenlenmiştir

Ne Mutlu Türk Doğana..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı
    SpArK bunu yazdı

yapma hocam Allah askina boyle bir sey yapmak icin son 10 yilda devlet tarafindan atilmis bir adim goster bana 

http://www.roketsan.com.tr/ den haberin var mı ? Her ne kadar Northman Grumman, Lockheed Martin, Raytheon kadar olamasak da, yavaş yavaş olmakta bence. Ya da ben inanıyorum diyelim.

http://www.roketsan.com.tr/urunler-hizmetler/hassas-gudumlu-fuzeler/cirit-275-lazer-gudumlu-fuze/

http://www.roketsan.com.tr/urunler-hizmetler/hassas-gudumlu-fuzeler/umtas-uzun-menzilli-anti-tank-fuzesi/

http://www.roketsan.com.tr/urunler-hizmetler/hassas-gudumlu-fuzeler/omtas-orta-menzilli-anti-tank-fuzesi/

Mesela son ürünlerimiz, bence gerçekten güzeller. Daha iyilerinin, daha güçlülerinin, daha akıllılarının yapılacağına güvenim sonsuz. Devlettir, politika, siyaset haklısındır, hiç o yöne girmiyorum, ben sadece bilimsel ve mühendislik yönünden bakıyorum, yapıcağımıza inanıyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

sol örgütler ipin ucunu kaçırmaya başladılar.

edit: beğenmezsin görüşünü ortaya atarsın dağılırsın. oy vermezsin.

ne la bu dağda ki adamdan farkınız olsun

HeadBanger tarafından 21/Oca/13 19:55 tarihinde düzenlenmiştir

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Bu ülkede gerçekten cahillik diz boyu.

Yaptıkları şey, demokratik bir haktır. Dağdakiyle bağdaştırman hem bu konudaki cehaletinin hemde demokrasi anlayışınızdaki saçmalıkların bir göstergesidir.

http://www.odatv.com/n.php?n=6.-filoyu-kible-bilip-neden-namaz-kildiniz-1512101200

Birazcık tarihinizi okuyun. Bu ülke Rusya'dan uzaklaştıktan sonra (Belki uzaklaşmadan önce) amerikaya yakınlaşmaya başladı. "Sol örgüt" dediğin adamların bir çoğu ; ülkenin bağımsızlığını isteyen adamlardı.

Fakat sizin o çarpıtılmış zihniyetleriniz ; içinde sırf komünizm yada halk gibi bir kelime geçiyor diye , yapılan işi görmezden geliyor. Aksine kötülüyor bile.

Adamlar günlerdri kamp yapıyor. Demokratik haklarıdır. Devlete ve yasalara karşı hiçbirşey yok. 

---

Fakat zamanında "komünist", "solcu","hain" denilen adamlara karşı nasıl amerikacı "ülkücü dinciler" yani akp zihniyeti türetildiyse ; şimdi de bu adamlara karşı çıkan kesimin büyük çoğunluğu aynı zihniyete sahip.

- Herifler amerikadan, natodan gelecek yardımlara karşı. Ama biz karşı çıkalım çünkü komünist adı geçiyor.

Oldu sevgili kardeşim oldu. Şurada din ve milliyetçilik adı altında "asalım, keselim, yallah bismillah" diye gaza gelen çok adam var. 

Kaçınız Deniz Gezmiş gibi amerikalıları denize atabilrisiniz ? Kaçınız Deniz Gezmiş gibi Filistin'e gidip, İsrail'e karşı Filistinliler ile savaşabilirsiniz ? Kaçınızda bu yürek var ???

Deniz Gezmiş'e komünist diyorsunuz da ; o herifler Kürecik üssünden Amerika'lıları kaçırmak istedi.

---

Aaa ama olsun, komünist o, solcu o. Yani ? Yani vatan haini, serseri, çapulcu, hippi, dinsiz pezevenk o değil mi ??? Sizin bakış açınız bu.

"Herkes" dinini iyi yaşasın diye kurallar gelir ; adamlar disniz der. Niye ? Çünkü sadece bir kesim değil, herkes dinini rahatça yaşar.

Sizin özgürlük, eşitlik, demokrasi anlayışınıza tüküreyim ben.

Herifler orada Amerikancılığa hayır diyor ; adamlar burda Amerika'ya ve Nato'ya hayır demesi gerekirken , oturduğu yerde anti abdcilere hayır diyor.

Sonra gelip milliyetçilikten falan bahsederler. En kral milliyetçisinin, Amerika'lıları denize atmaya götü yoktur. En kral dincisinin Filistin'e gidip, İsrail'e karşı Filistinlilerle omuz omuza savaşmaya götü yoktur.

Fakat Deniz Gezmiş bunları yaptığı halde ; solcu, komünist denerek uzaklaştırıldı bu ülkeden.

Hadi be sizde... Ben sizin milliyetçiliğinizi, dinciliğinizi yerim. Amerikancılar sizi.

http://www.youtube.com/watch?v=ggcWyqsmGBc

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

tkp yi hiç sevmiyorum.

saçma sapan yazılar yazıyorlar.

kanıtsız kafadan sağma milyon tane iftira.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ne boş adamlar ya. emperyalizmin taşeronlugunu yapalım yüce abd istedi diye suriyeye girelim. yaşasın emperyalizm yaşasın birleşik devletler

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

ne boş adamlar ya. emperyalizmin taşeronlugunu yapalım yüce abd istedi diye suriyeye girelim. yaşasın emperyalizm yaşasın birleşik devletler

abd ye karşı olmak için illa tkp li mi olmak gerek ? Türkçülük yetiyor bize... hem ülkemizi de sevmemizi sağlıyor... unutulmasın ki pkk da komünist bir örgüttür... kuruluş ilkelerini mao dan alır...

Ne Mutlu Türk Doğana..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    HAZAR_HAN bunu yazdı

abd ye karşı olmak için illa tkp li mi olmak gerek ? Türkçülük yetiyor bize... hem ülkemizi de sevmemizi sağlıyor... unutulmasın ki pkk da komünist bir örgüttür... kuruluş ilkelerini mao dan alır...

Milliyetçi olarak , en son hangi gün ABD'ye, Nato'ya ve bu gibi ülkelerin ve kurumların bir ofisi olmaya karşı geldiniz merak ediyorum ?

NE zaman bağımsızlık gösterileriniz ve protestolarınız var ? Eskişehir, İStanbul (Avrupa) ve Kıbrıs'taki gösterileri , yürüyüşleri merakla bekliyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Mustafa Taylan Özgür (1948-1969)

Ankara'da CIA ajanının arabasını yakan ODTÜ öğrencilerinden.

21 yaşında öldürüldü. O araba yakma eylemine katılan her bir genç faili meçhul cinayete kurban gitti.

Canım ülkem bu günleri de yaşadı.

Şimdi patriotlara karşı eylem yapılıyor.

PEH...

Beğen ya da beğenme.

Yaşasın Amerika...

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
Toplam Hit: 5323 Toplam Mesaj: 55