folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İskenderun Limanına Girildi

İskenderun Limanına Girildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı

abd ye karşı olmak için illa tkp li mi olmak gerek ? Türkçülük yetiyor bize... hem ülkemizi de sevmemizi sağlıyor... unutulmasın ki pkk da komünist bir örgüttür... kuruluş ilkelerini mao dan alır...

Milliyetçi olarak , en son hangi gün ABD'ye, Nato'ya ve bu gibi ülkelerin ve kurumların bir ofisi olmaya karşı geldiniz merak ediyorum ?

NE zaman bağımsızlık gösterileriniz ve protestolarınız var ? Eskişehir, İStanbul (Avrupa) ve Kıbrıs'taki gösterileri , yürüyüşleri merakla bekliyorum.

milliyetçilik şu dediklerini yaparak mı oluyo ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı

abd ye karşı olmak için illa tkp li mi olmak gerek ? Türkçülük yetiyor bize... hem ülkemizi de sevmemizi sağlıyor... unutulmasın ki pkk da komünist bir örgüttür... kuruluş ilkelerini mao dan alır...

Milliyetçi olarak , en son hangi gün ABD'ye, Nato'ya ve bu gibi ülkelerin ve kurumların bir ofisi olmaya karşı geldiniz merak ediyorum ?

NE zaman bağımsızlık gösterileriniz ve protestolarınız var ? Eskişehir, İStanbul (Avrupa) ve Kıbrıs'taki gösterileri , yürüyüşleri merakla bekliyorum.

mesela şu olabilir :) hatta bu işi tarihine bakarsanız tüm Türkiyede ilk yapan benim :) http://www.facebook.com/media/set/?set=a.467158904210.252771.655379210&type=3

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı

Milliyetçilik - Vatan sevgisi ne çincilik (maoculuk) ne rusçuluk (lenincilik) ne de amerikancılıkdan geçer... Milliyetçilik ırkçılık da değildir... Vatanını ve içinde yaşayan herkesi bir sayıp, bütün dünyaya örnek bir ülke meydana getirme çabasıdır... komünizm ise bunlardan çok uzaktır !! şayet araştıracak olursanız stalin gibi bir şerefsizin 5 milyon Türkün kanına girdiğini görebilirsiniz ... 

Ne Mutlu Türk Doğana..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Komünizm, Türk Dünyası'nın en büyük düşmanıdır. Her görüldüğü yerde ezilmelidir. (M. Kemal Atatürk)

+1

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı

Milliyetçilik - Vatan sevgisi ne çincilik (maoculuk) ne rusçuluk (lenincilik) ne de amerikancılıkdan geçer... Milliyetçilik ırkçılık da değildir... Vatanını ve içinde yaşayan herkesi bir sayıp, bütün dünyaya örnek bir ülke meydana getirme çabasıdır... komünizm ise bunlardan çok uzaktır !! şayet araştıracak olursanız stalin gibi bir şerefsizin 5 milyon Türkün kanına girdiğini görebilirsiniz ... 

Araplarin Turk katliamina nediyeceksin sevgili Turk kardesim ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

yalnız Türk Milliyetciliğinin düşmanı aynı zamanda başımızdaki adamlar olduğuda su götürmez bir gerçek.. pkk yı kötüleyerek basın açıklaması

yapan bir Türk-Eğitim Sendikasi başkanı tutuklandıysa bu ülkede ve insanlar Türk bayrağını indirmeye zorlanıyorsa zaten işgal edilmişiz işte. ama

söylüyorum emperyalizmi ülkeye sokan menderes gibiler ve bunun şimdiki takipçileri bunların hesabını çok ağır vereceklerdir. ülkemizin tam

bağımsız olmasını istemeyen şahıslarada yazıklar olsun diyorum. onun bunun maşası olmuşuz artık. herşeyin bir zamanı var o zamanda gelecek

elbet birgün. osmanlıcık oynamaya çalıştığımızı düşünenlerde amma çokmuş be.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

birilerinin bir tarafıona battı suriyedeki iç yönetim sonrada kalkıp adamların teröristlerinin silahlandır bak ülkene al koru sonrada vay efendim suriye neden böyle yapıyor yapar tabi suriye beka vadisinde pkk beslediğinde kızıyordun şimdi aynısının sen yapıyorsun adamın sözde muhalif isismli teöristlerini bakıyorsun kamplarda

Birirleri rant sağlasın birilerini ekmeğine özellikle amerikanın ekmeğine yağ sürülsün diye seni savaşa bile sokuyorlar bizimkiler hala bu savaşın haklı olduğunun düşünüyorlar çok savaşacaktınız da zamanında adamlar apoyu bekaa vadisinde sakladığında kamp kurdurduğunda niye savaşmaya kalkmadınız üstelik buraya çağırıp kucaklaştınız bizim milletimiz balık hafızalı unutur bunları savaşı haklı görür yiyorsa o zaman savaşacaktın arayı iyiy yaptık bilmemnne yok vize kalktı çcart curt ne oldu onlar unuttu yandaşların hepsi

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı
    HAZAR_HAN bunu yazdı

Araplarin Turk katliamina nediyeceksin sevgili Turk kardesim ?

fark etti iseniz orada hepsine karşı olduğumu söylemek için abd, rus, çin dedim.... katliyamlardan özür dilenmedikçe biz hata ettik demedikçe hepsi potansiyel düşmandırlar... Türkten ve Türkü sevenden başkasından hayır yok bu devlete...

Ne Mutlu Türk Doğana..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Türkiyenin borcu 600 milyara dayanmış.

ske ske suriyeye savaş açmak zorunda Türkiye 

yoksa avrupa abd borcunu öde deyip ülkeyi ele geçirme rolüne geçer

Ülkemiz adeta bir piyon topu gibi sağa sola doğru vurduruluyor 
    ne eskisi gibi Askeri güç ne de hükümet güç karşı çıkamıyor.

asıl işgal izmir nato karargahında başladı 2 ay önce...

NATO (HAÇLI ORDUSU) na bizi sokanların taaaaa hımınaaaa koyam.

Atatürk olsaydı nato mu derdi ?

osmanlı yarım asırdır nato ile savaşmadı mı? şimdi işine gelmiyor haçlı ordusu coniler kardeşimdir diyor birileri. hay senin ...

Türkiye toprakları aynı zamanda nato toprağı diyen bir basbakan var.

ŞEHİT kanları ile beslenen bu kutsal topraklar ne zamandan beridir coni lerin toprağı oluyor ?

kaygusuz tarafından 22/Oca/13 02:15 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

Türkiyenin borcu 600 milyar dolara dayanmış.

ske ske suriyeye savaş açmak zorunda Türkiye 

yoksa avrupa abd borcunu öde deyip ülkeyi ele geçirme rolüne geçer

Ülkemiz adeta bir piyon topu gibi sağa sola doğru vurduruluyor 
    ne eskisi gibi Askeri güç ne de hükümet güç karşı çıkamıyor.

asıl işgal izmir nato karargahında başladı 2 ay önce...

NATO (HAÇLI ORDUSU) na bizi sokanların taaaaa hımınaaaa koyam.

Atatürk olsaydı nato mu derdi ?

osmanlı yarım asırdır nato ile savaşmadı mı? şimdi işine gelmiyor haçlı ordusu coniler kardeşimdir diyor birileri. hay senin ...

Türkiye toprakları aynı zamanda nato toprağı diyen bir basbakan var.

ŞEHİT kanları ile beslenen bu kutsal topraklar ne zamandan beridir coni lerin toprağı oluyor ?

arkadaş bana ülkenin şu borcunu bi gösterebilirmisin? yanlış anlama ülkenin derken DEVLETİN borcundan bahsediyorum. yoksa şirketlerin dış borçları sadece kendilerini ilgilendirir o manada. şirket borçları dıışında türkiyenin aldığı borç neymiş de o kadar olmuş? ciddi ciddi istiyorum bunun belgesini senden?=

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 5324 Toplam Mesaj: 55