folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İslami Kesimde Lüks Tartışması.Dindar Geçinenler Sefehat Pisliğine Gömüldü.

İslami Kesimde Lüks Tartışması.Dindar Geçinenler Sefehat Pisliğine Gömüldü.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    Bazılarının zoruna gıdebılır normaldır... Bizim milletimizde hacıysa hocaysa ne yapsa  mubahtır mantıgı oldugu surece bu yazılar bazılarının zoruna gıder... vrgıde kacırsa kul hakkıda yese o dındar.... otekı yardımda yapsa , kıcınıda yırttsa dınsız ya.... bazen aileme cok kızorum benı ımama hataıbe gondermek ıstemedıler keske gonderselerdı serefsızın suanda alcaktan  surunmek yerıne yattıgım yerden maasımı alıyor olurdum... hatta bakan bıle olurdum serefsızım....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    cyrpt bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bazılarının zoruna gıdebılır normaldır... Bizim milletimizde hacıysa hocaysa ne yapsa  mubahtır mantıgı oldugu surece bu yazılar bazılarının zoruna gıder... vrgıde kacırsa kul hakkıda yese o dındar.... otekı yardımda yapsa , kıcınıda yırttsa dınsız ya.... bazen aileme cok kızorum benı ımama hataıbe gondermek ıstemedıler keske gonderselerdı serefsızın suanda alcaktan  surunmek yerıne yattıgım yerden maasımı alıyor olurdum... hatta bakan bıle olurdum serefsızım....
    hoca, hacı hoca ne yapsa mubahtır die bir kavram yoktur. zaten böyle diyen adamın imanından şüphe ederim ben. önemli olan herşeyi tadında bırakmak 

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:
    Bazılarının zoruna gıdebılır normaldır... Bizim milletimizde hacıysa hocaysa ne yapsa mubahtır mantıgı oldugu surece bu yazılar bazılarının zoruna gıder... vrgıde kacırsa kul hakkıda yese o dındar.... otekı yardımda yapsa , kıcınıda yırttsa dınsız ya.... bazen aileme cok kızorum benı ımama hataıbe gondermek ıstemedıler keske gonderselerdı serefsızın suanda alcaktan surunmek yerıne yattıgım yerden maasımı alıyor olurdum... hatta bakan bıle olurdum serefsızım....
    hoca, hacı hoca ne yapsa mubahtır die bir kavram yoktur. zaten böyle diyen adamın imanından şüphe ederim ben. önemli olan herşeyi tadında bırakmak

var hoca var. bu akp mantıgında var ve ben bır tarafımdan uydurmuyorum burada bazılarının cumleler dokulmus mantıgı bu...

x kişisi: "ulkenın anasını belledıler devletın satılmadık yanı kalmadı... devletı ugrattıkları zararın hattı hesabı yok......." gıbı bır cumle

y kişisi: "olsun adamlar en azından musluman.... dindar...."

bu sadece 1 ornek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    cyrpt bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:
    Bazılarının zoruna gıdebılır normaldır... Bizim milletimizde hacıysa hocaysa ne yapsa mubahtır mantıgı oldugu surece bu yazılar bazılarının zoruna gıder... vrgıde kacırsa kul hakkıda yese o dındar.... otekı yardımda yapsa , kıcınıda yırttsa dınsız ya.... bazen aileme cok kızorum benı ımama hataıbe gondermek ıstemedıler keske gonderselerdı serefsızın suanda alcaktan surunmek yerıne yattıgım yerden maasımı alıyor olurdum... hatta bakan bıle olurdum serefsızım....

var hoca var. bu akp mantıgında var ve ben bır tarafımdan uydurmuyorum burada bazılarının cumleler dokulmus mantıgı bu...

x kişisi: "ulkenın anasını belledıler devletın satılmadık yanı kalmadı... devletı ugrattıkları zararın hattı hesabı yok......." gıbı bır cumle

bu sadece 1 ornek

vay be hoca öyle diyen adamın ben............ işte ülkemizin en büyük sorunu cahelet

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:

bu sadece 1 ornek

vay be hoca öyle diyen adamın ben............ işte ülkemizin en büyük sorunu cahelet

hocam o cumle bu sıteden bır kac sahsıyete aıt...  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    portakal
    portakal's avatar
    Erkek
    zengının parası zugurdun cenesını yorarmıs...kıme ne...var olan harcar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

cyrpt hocam vatanını milletini satan müslüman mı olur ya??  ne olursa olsun böyle birşeyle müslümanlıgın ne gibi bir

ilişkisi olabilir. ki zaaten bu adamlar  öyle şeyler yaptılar ki tabi Allah bilir ama 1000 yıl secdeden başlarını kaldırmasalar yine yetmez :s

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Serser1
    Serser1's avatar
    Erkek
    mndlna bunu yazdı:
    zengının parası zugurdun cenesını yorarmıs...kıme ne...var olan harcar...
    hadi ya kime neymiş sokakta park edilen arabadan bile para alınmaya başladı bunların çoğunun parası bnden halkdan çıkıyorsan bn banane diyemem we öle harcasın da diyemem..

dil, kültür, renk değil..emektir yüce olan..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı:

cyrpt hocam vatanını milletini satan müslüman mı olur ya?? ne olursa olsun böyle birşeyle müslümanlıgın ne gibi bir

ilişkisi olabilir. ki zaaten bu adamlar öyle şeyler yaptılar ki tabi Allah bilir ama 1000 yıl secdeden başlarını kaldırmasalar yine yetmez :s

"aaa ayıp hocam onlara laf yok onlar musluman ve dındar" :) Sen anladın onu :) neyse yarın ıs var erken kalkacam hayırlı geceler...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

BİLDİĞİM KADARIYLA zekat DENEN BİRŞEY VAR.

Toplam Hit: 7210 Toplam Mesaj: 58