folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İslamla İlgili Bir Soru

İslamla İlgili Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    electra: bucky şerayat ta göre boşanmada erkeklerin hakkı boşanınca çocukta erkeklerin hakkı

kadın isterse tabi boşayabilir ama şahit lazım işte gösterilen sebebe

yazdığın iki msj birbirine çok tezat, ispat yapın dedim bakar süresi dediniz, bana ayet ismi verin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    otur oku ya oturup burda bide din hocalığı yapamam sen daha orjinal kuran vs hakkında bilgin yok bide tarih anlatmak lazım halife dönemini aç oku o zaman belki anlarsın

ben elektra deil Gevher"im
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    yaa güldürme beni, bir laf ortaya attın ispat et dedim neden kıvırıyorsun,olmayan birşeyi neden varmış gibi gösteriyorsun, din hocalığı yapmanı istemiyorum, bahsettiğin olayı ispatla..

ayrıca kişilerin yaptığı ile islamı bir tutma.Müslüman islamı uyarlamaya çalışır ama doğru ama yanlış, yanlış yaptı diye islam böyle dedi diye birşey yok.Kurandan örnek veremiyorsan otur yerine,ses çıkarma.Sen ve senin gibiler islama hurafe sokmaktan başka bir işe yaramazsınız

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    edit

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    allah aşkına şu orjinal kuran dediin ilk kitap haline getiriLen kuranlardan fln mı ?
    ne demk istedn annamadım onu bi acıkla sen..
    eer bnm dediim şey oLsa bile hiç bişi fark etmeski ha o ha dün yeni aldıın kuran.. hepsi aynı sıfır değişkLik ;)

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    öyle diyosan öyle olsun yeter ki gönlün olsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    evet bozcan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    benim gönlüm olmasın, önemli olan gerçekler ortaya çıksın. Türkiyede ve dünyada bulunan kuranların arapçaları hepsi aynı, tek bir harfi bile değişik değildir.Ancak mealin de az da olsa yorum vardır,çünkü kuranı tam manasıyla çevremezsin
    O yüzden arapça kuranlar değiştirilmemiştir, orjinali odur.Madem sende var ispat yap yoksa konuşma... İspatı olmayan şeyleri söylemenin ne amacı var sanki. kuranın nasıl toplatıldığını yazıldığını bilirim merak etme..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elektra
    elektra's avatar
    Dişi
    heeeee öyle

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    cevap bile verilmeye değmezsiniz

Toplam Hit: 7795 Toplam Mesaj: 62