folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

oliWeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    amerikanın iddasına göre ırakdada nükleer silahlar vardı ne oldu? hiçbişey çıkmadı. ama hiiç bişey çıkmadı ne doğru düzgün bir tank ne doğru düzgün bir tüfek. amerika önce ırak bataklığından kurtulsun sonra irana saldırsın. iranında çok fazla bişey yapabileceğini düşünmüyorum ama iran da geçmişi olan bir ülkedir ırak gibi ordusu çil yavrusu gibi dağılmaz. yani kolay kolay oradan onları sökemezler. belki ırağa 10 yılda istikrar getirilebilir ama irana ıranlının istediği gibi bir yönetim biçimi gelmezse 100 yılda bile istikrarı sağlayamazlar. illa sağlayacağız diye uğraşırlarsa iranda bir tek tane iranlı bırakmamaları gerekir. 

iranda istikrar var ki bir daha ne istikrarı. ayrıca abdnin istikrar falan istediği yok. aksine karışıklık kendisine yarıyor. görmediniz mi youtube da nasıl acındırmış ordusunu. utanmasalar amerikan soykırımı diyecekler. ayrıca iran da öyle kolay lokma olmayacaktır. halam iranda yaşıyor ve anlattıklarına göre iran halkı çok rahatmış ve ülkelerine olası bir savaşta baya güveniyorlarmış 

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    erkan07 bunu yazdı:
    ExcaliburTBT bunu yazdı:

Hoca o saydığın ülkeler abd/israil askerlerini görünce ellerinde çiçeklerle karşıladılar kendileri ka$ındı + sizin  gibilerin desteklediği elemanlarda yukarda saydığım örgütler. skik adamları "mücahid" olarak nitelendiriosunuz.gazeteci veya masum bi amerikalı vea israillinin kafasını allahu ekber diip kafasını kesince bundan haz alıyorsanız bizim yazdıklarımızı çok görmeyin yah |:

onlar keserken sen kafasını tutuyordun galiba.

Videolardan görüyoruz azizim

ne biliyorsun bununda abd ve israilin bir oyunu olmadığını?

her allahu ekber diyen müslümanmı oluyor ?

iran antipatisi için birebir yöntem.müslümanlığı bilmediğiniz için yiyiyorsunuz.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:

ayrıca iran da öyle kolay lokma olmayacaktır. halam iranda yaşıyor ve anlattıklarına göre iran halkı çok rahatmış ve ülkelerine olası bir savaşta baya güveniyorlarmış 

bence onlar ülkelerinden çok kendilerine güveniyorlar. azda olsa Türklere benzerler, onları da öldürebilirsin ama asla yok edemezsin

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    konpicyus bunu yazdı:

oliWeR bunu yazdı:
    amerikanın iddasına göre ırakdada nükleer silahlar vardı ne oldu? hiçbişey çıkmadı. ama hiiç bişey çıkmadı ne doğru düzgün bir tank ne doğru düzgün bir tüfek. amerika önce ırak bataklığından kurtulsun sonra irana saldırsın. iranında çok fazla bişey yapabileceğini düşünmüyorum ama iran da geçmişi olan bir ülkedir ırak gibi ordusu çil yavrusu gibi dağılmaz. yani kolay kolay oradan onları sökemezler. belki ırağa 10 yılda istikrar getirilebilir ama irana ıranlının istediği gibi bir yönetim biçimi gelmezse 100 yılda bile istikrarı sağlayamazlar. illa sağlayacağız diye uğraşırlarsa iranda bir tek tane iranlı bırakmamaları gerekir. 

iranda istikrar var ki bir daha ne istikrarı. ayrıca abdnin istikrar falan istediği yok. aksine karışıklık kendisine yarıyor. görmediniz mi youtube da nasıl acındırmış ordusunu. utanmasalar amerikan soykırımı diyecekler. ayrıca iran da öyle kolay lokma olmayacaktır. halam iranda yaşıyor ve anlattıklarına göre iran halkı çok rahatmış ve ülkelerine olası bir savaşta baya güveniyorlarmış 

tv lerde aktarılan iranla gerçek iran arasında dağlar kadar fark var.gidip görünce şaşırıyor insan .

bazı insanlarda müslüman ülke diyince, hemen fakir yoksul ilkel, teknolojiyle alakasız bir ülke akla geliyor.

gel görki her insanın sosyal güvencesi var eğitim ücretsiz hastahaneler ücretsiz ,refah düzeyi yüksek.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı:
    konpicyus bunu yazdı:

ayrıca iran da öyle kolay lokma olmayacaktır. halam iranda yaşıyor ve anlattıklarına göre iran halkı çok rahatmış ve ülkelerine olası bir savaşta baya güveniyorlarmış 

bence onlar ülkelerinden çok kendilerine güveniyorlar. azda olsa Türklere benzerler, onları da öldürebilirsin ama asla yok edemezsin

bu yüzden severim onları, öldürebilirsin ama asla esir bir millet haline getiremezsin .

tarihin her döneminde bizler gibi zulme başkaldırmış bir millettir.

nasılki burada abd askerlerinin gezdiğini düşününce aklınız uçuyor .işte onlarda aynen öyle işgal edilebilecek bir ülke değil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

erkan07 bunu yazdı:

tv lerde aktarılan iranla gerçek iran arasında dağlar kadar fark var.gidip görünce şaşırıyor insan .

bazı insanlarda müslüman ülke diyince, hemen fakir yoksul ilkel, teknolojiyle alakasız bir ülke akla geliyor.

gel görki her insanın sosyal güvencesi var eğitim ücretsiz hastahaneler ücretsiz ,refah düzeyi yüksek.

Türkmenistanda da benzin elektrik su doğalgaz vs. vs. bedava. ama bi savaşta ne yapabilecekleri tartışılır. bunları bedava dağpıtıyor olmaları çok gelişmiş olmaları anlamına gelmez.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Bozzkurt bunu yazdı:

hacııı :

snn ne sacmalıyon hala amk .. snn bana ammpullcü tarikatcı(tahribat haric) fettocu demek istiosn gibi anladım bu birinci yanlısın amk.. snsin oo .. 

ve solencek bisi bırakmıyosun inatla kan dökülsün masum cocuklar , kadınlar ölsün ve biz bundan haz duyalım snn bole düsünüosn ..

haa bak yukarda bisi demisin : masum insanın kafası kopuncaa heejaja diyip sevinmem amk ama kıyım yapam abd askernn kafasını koparsınlar işte o zmn sevinirim ;) .. 

ne ampulcüyüm .. nede hizbullahcı nede abd usaqı amk .. sessiz + sakiin bi ortamda ii ce düsün ..

o ırakktaki cocukların yerine koy kendini .. evde oturuosn ülknn anası alıyo .. kapıya gelio bi abd askeri bütün diretmelerine karsı öldürüo seni öldürmeden öncede *** .. 

Hoca köşeye sıkı$ınca onun yerine koyun bunun yerine koyun die zerzevatta bulunmayın plx |: benm ülkem kan ağlarken  o araplar gibi evimde oturup öldürülmeyi beklemem kadın çocuk yaşlı demeden düşmanla sava$ırım evet bunu yaparm |: o yüzden bırakın ne halleri varsa görsünler :B  
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:

iran antipatisi için birebir yöntem.müslümanlığı bilmediğiniz için yiyiyorsunuz.

tabi herşeyi birilerine yıkın kuş uçsa ergenekon uçurdu dersiniz :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

oliwer..

bak orda birde teknoloji yazıyor yani para saglık vs yi yazmışsında teknolojiyi atlamışsın.

ayrıca bir alıntı yapacaksan bir yeri atlama .

şimdi kalkıp türkmenistan teknolojisiyle iran teknolojisini bir tutmazsın umarım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    erkan07 bunu yazdı:

tabi herşeyi birilerine yıkın kuş uçsa ergenekon uçurdu dersiniz :D

hayır kuşu biz uçururuz  işimize geldiği gibi uçmazsa vururuz zaten .

bence seninde ergenekon sorgusuna  alınman lazım  bu aralar çok ergenekonsun.

Toplam Hit: 8692 Toplam Mesaj: 81