folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    kortex adlı üye bu başlıktaki mesajalarından sonra banlandı sanıyorum. Uluslararası siyaset ergenlere kalsaydı bu dünya ozaman bok olurdu. O yüzden kimse vur vur diye maval okumasın :) Vuracak aam vurur zaten. Amerika japonlara bomba atacağı zaman "bak vururum len" dedi mi? 

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hayır lan İran sapanla sawaşıyo :B

gençler İran yenilecek diyosa İran yenilecektir :F

sen hiç Şİİ gördün mü  çok yakında sinemalarda lool :|

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Evet gördüm önüne gelenle muta nikahı kıyıyordu,orospuya bile kıyarım allahtan izin almak o diyordu ,sonra da zina şöyle böyle diyordu ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sürenin 2010'a indirgenmesi savaşın yakında geleceğinin işaretçisi. İran'a bir an önce girilmesine zemin oluşturacak güzel bir bahane olarak görüyorum. İran elini çabuk tutarsa İsrail'e hasar verebilir. Amerika'nın araya girmesiylede rüzgar tersine dönebilir. Fakat İran savaşının Irak'a göre kat kat zor, kanlı ve uzun süreceği ortada. Kötü komşumuz İran ve sahte müttefikimiz Amerika'nın savaşını izleyip durumu göreceğiz demek düşüyor. Fakat bu işlerin çocuk oyuncağı olmadığınıda uzun yıllar savaş görmemiş bir halk olarak anlayamayacağız. Horoz dövüştürür gibi yorumlar yapıyorsunuz. Orada insanlar ölüyor, evlerinden mahrum kalıyor. Bir düşünün gecenin 3'ünde 4'ünde sirenlerin çaldığını uçakların yanıbaşınızdaki binaları bombaladığını ve ölüme ne kadar yaklaştığınızı.

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

insanların dini görüşü niye zoruna gidiyo :) ben senin inançsızlığına sokuyim diyo muyum  loooolllll

sen sawaşa gel sawaşa  :B

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abi siz daha ordamısınız ???

halen şu at gözlüklerinden kurtulamadınız gitti...

iranı hafife almayın her müslüman devlet fakir veya ezik değildir ayrıca gidipde elin gavuru üstün kazanabilir öyle görüşüm derseniz saygı duyarım ama anormallik irana koyacak vs. vs. diyenler "Domuzdan post , gavurdan dost olmaz..." kalkıpta abd yi israili destekleyeceğime kaybedecekte olsa iranı desteklerim...

ayrıca iran hakkında yok arabaları şöyle yok müslümanlar şeriatla yönetiliyor bi bokları yok vs. diyenler biraz iranı iyi araştırsınlar birileri size medya ile bişeyler gösteriyor sizde adamları salak sanıyorsunuz...

İkili görüşme sırasında "Nükleer bir İran büyük bir tehdittir, sadece İsrail için değil, dünyanın geri kalanı için de statükoyu değiştirir" diyen Obama gelecek endişesi taşıyan İsraillilere "Amerika tehdit edilen İsrail'in haklarını savunmak için İsrail'in yanında duracaktır" diyerek güven vermeye çalışmıştı.

göt korkusu ve kuyruk acısı belli bu haberde lafı söyleyen israilliler başka söze gerek varmı ? siz istediğiniz kadar konuşun iran ırağa benzemez... iran savaşın çıkacağını çok iyi biliyor ve buna görede kendini çok iyi hazırladı bakalım olası bir savaşta durumu hep beraber göreceğiz her zaman dediğim gibi bizim söylediklerimiz teoriden öteye gidemez...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    pit10din bunu yazdı:
    -----------------------------

insanların dini görüşü niye zoruna gidiyo :) ben senin inançsızlığına sokuyim diyo muyum  loooolllll

sen sawaşa gel sawaşa  :B

Savaşta  iranın cümle devranını.....

istersen sok de bana ne :) ben ahlaksızlık yapıp kılıf uydurmuyorum,utanın biraz hesap vereceğiz dediğiniz allahtan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Çok saçma bi açıklama olmuş. Belli ki arkasında gerçeklerden çok siyaset var.

Bi ülkenin nükleer silaha sahip olması için 10-15 yıl lazım diyorsunuz ama İran ne zaman başlamış ki 2010 da sahip olsun?

Onu bunu bilmem İran ın canı cok yanıcak :l

İnş. şu düdüklere iki roket atabilirler tek temennim bu :)

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

şimdi burda sana din dersi de verirdim konu sapacak :)

ama inancın yok napam çookkk ttaaa s*kimdee :)

yaradanla arama girmek sana mı kaldı :B

iran da cümle alem seni bekliyo hadi atla koyunlarına loolll

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    pit10din bunu yazdı:

şimdi burda sana din dersi de verirdim konu sapacak :)

ama inancın yok napam çookkk ttaaa s*kimdee :)

yaradanla arama girmek sana mı kaldı :B

iran da cümle alem seni bekliyo hadi atla koyunlarına loolll

Yıllarca pkkya destek veriniz,amerikayla israil atlıycak size merak etmeyin.
    küçük çocuklara yeşil bant bağlamakla vatanseverlik olmaz,hadi selametle
Toplam Hit: 8664 Toplam Mesaj: 81