folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

İsrail: İran 2010"A Kadar Atom Bombası Yapacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

cold-m 4 .

kurtuluş savaşı başlamadan anlatılıyor silah yok para yok su yok buğday yok:)

genelleme bari yapma din kardeşleri diyerek.biraz tarih oku ,kurtuluş savaşı dışardan yardım almaksızın kazanılabilirmiydi?

ayrıca atan hırsız diye sende hırsız olacaksın diye bir şey yok diimi?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    -----------------------------
    KorteX bunu yazdı:

:D iranlıları vurucaz yada vuracaklar diyen sahıslar :D az kaldı bak vururlarsa turkiyeyide vurmazlarsa hiç sasmayın .. ahh canım türkiyemm vah bilmem ne.. cart curt.. basınıza geldiği zaman sadece yazdıgınız her harf için bi bok yiyin derim :D

halada anlamıyorlar.. üzülüyorum sizin adınıza..

menfaat menfaat menfaat :D hersey bu işte..

İsrail Türkiye ye saldırdığında ilk ayaklanıcak arkamızdan vurucak azınlık  sizlersiniz tabi ":D" gülücük smileyleriyle yazarsın bunu |: anlamışssındır umarım beni :B
    Anlamaz olurmuyumm :) o günlerin hemen gelmesini istiyorum nedense..  :)

Yetim düşler bekçisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    KorteX bunu yazdı:
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    KorteX bunu yazdı:

:D iranlıları vurucaz yada vuracaklar diyen sahıslar :D az kaldı bak vururlarsa turkiyeyide vurmazlarsa hiç sasmayın .. ahh canım türkiyemm vah bilmem ne.. cart curt.. basınıza geldiği zaman sadece yazdıgınız her harf için bi bok yiyin derim :D

İsrail Türkiye ye saldırdığında ilk ayaklanıcak arkamızdan vurucak azınlık  sizlersiniz tabi ":D" gülücük smileyleriyle yazarsın bunu |: anlamışssındır umarım beni :B
    iş arkadaşların gibi suriyeye falan kaçarsın sen,olmaz birşey sana ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:

cold-m 4 .

kurtuluş savaşı başlamadan anlatılıyor silah yok para yok su yok buğday yok:)

genelleme bari yapma din kardeşleri diyerek.biraz tarih oku ,kurtuluş savaşı dışardan yardım almaksızın kazanılabilirmiydi?

ayrıca atan hırsız diye sende hırsız olacaksın diye bir şey yok diimi?

Kurtuluş savaşında kim verdi bize destek? araplar mı? yoksa orta asyadaki,azerbaycandaki,asyanın birçok tarafına yayılmış Türkler mi? 

Onlar dışında bi Pakistan yardımda bulundu, onları da incelersen büyük çoğunluğunun Türklerle bağlantısı vardır..

ayrıca atalarının yaptığından sorumlu olamaz kimse ama, kahpelik genlerle aktarılan birşey olduğu için kahpe nin oğlu da kahpe olur. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    Yapsın İsrail'i vursun. Amerika'da İran'ı vursun ikisindende kurtulmuş oluruz.

hoca israil toplarlanır.Yahudiler olduğu sürece israil batmaz.FAkat önemli olan ameirkayı devirmek.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizli-kod
    gizli-kod's avatar
    Erkek
    yaw bilmiyormusunuz iran nükleer silah yapsa da yapmasa da adb tarafından vurulacak.yoksa iran niçin durduk yerde nükleer geliştirsin.ve abd zaten  bizimle silah kulanmadan çatışıyor.türkiyenin yaşadığı bu karışıklığının tek sebebi abd ve ab ülkeleridir...iranla dost olmalıyız.yoksa ırak savaşıdan aldığımız çeşitli zararlardan daha fazlasını iran savaşından alırız.hele hele abd nin türkiyeye kuracağı füze kalkanı projesine kesinlikle karşı çıkmalıyız

no sex no hayat
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    KorteX bunu yazdı:
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    KorteX bunu yazdı:

iş arkadaşların gibi suriyeye falan kaçarsın sen,olmaz birşey sana ;)

yok sana söz kaçmicam :) hatta ve hatta öldürme gibi bi fırstım olursa seni öldürmeyi isterdim.. :) sonum cehennemlik olsa bile :)

Yetim düşler bekçisi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

O zamana kadar çoktan başka yerlerde olucaksın sen merak etme ;)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:

O zamana kadar çoktan başka yerlerde olucaksın sen merak etme ;)

hiç olmazsa seninle aynı yerde olmam ;) onada sükrederim.. her neresi olursa olsun :)

Yetim düşler bekçisi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

erkan07

mesajına anlam vermeye çalışırken bir sonraki mesajını okudum millete sen amerikancısın ben irancıyım vs. vs. insanları zorla amerikancılığa yada irancılığa itmeye çalışıyorsun bence bunu yapma yani birisi senin görüşlerine muhalefet ediyor diye sen değer kazanmıyorsun yada değer kaybetmiyorsun. bu yüzden kendine karşıt görüşler yaratmaya çalışma. hee ben  ne amerikancıyım ne irancıyım hatta ben Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur diyenlerdenim. türkmenistan teknolojisiyle ıran teknolojisini bir tutmuyorum ama ortada ahım şahım bir teknoloji de yok. yani amerikaya karşı koyacak bir teknolojileri yok sadece insan gücüyle bişeyler başarabilirler. birde bir yazıdan alıntı yaparken tamamını al demişsin bence gerek yok önemli yerlerini alırım yada cevap vermek istediğim yerleri alırım diğeri beni fazla ilgilendirmez. ilgilendirecek olsay yada verecek cevabım varsa alıntı yaparım. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 8681 Toplam Mesaj: 81