İsrail'den Küstah Cevap

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek

O kadar basitti ki İsrailli diplomatın tepkisi gülünç duruma düştü. Herhangi bir şekilde planlanmış tepki bu kadar mı ucuz pazarlanır.

Sen bizim büyükelçiyi çağırdın kapıda bekletiyorsun, bunu kameralara alıyorsun. Sonra elçimiz niye biraz akıllıca davranıp geri çekilmedi? Zaten kritik kriz sürecinden geçerken diplomasimiz orada yapacağız anlamsız bir tepki belki de işlerin daha da karışmasına sebep olacaktı bizim açımızdan biz suçlu olabilirdik.

Sen kameraları al, elçinin anlamayacağı bir dille kameramanlara konuş de ki : Bak ne yaptık onu aşağıya oturttuk, biz üstteyiz, beklettik onu, yemek vermedik. Bu ergenlik çağına girenlerin anlayabileceği bir diplomasi seviyesidir :)

Bizim diplomata iyi bakın. Elleri dizlerinde, olaya hakim olan o aslında madem olay psikoloji ise..

Olayın sorgulanması gereken asıl kısmını herkes geçiyor !!

İSRAİL'de görevli diplomatın nasıl İbranice bilmez ? Buyrun buradan yakın...

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:
    -----------------------------

israil in a.q !

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MrKiller
    MrKiller's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Olayı direk Tayyipe bağlamışsınız :|

Başbakan ve ülke nüfusu ateist olsa ya da başka bir din, insanlık namına aynı politikayı sürdürmeli herkes.

Hiç bir ademoğlu buna tepkisiz kalmamalı;

İsrail güçlü bir ülke olabilir. Ama Türkiye'nin ondan daha güçlü olduğu aşikardır.

%100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 Haklı Arkadaş :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlpereN
    AlpereN's avatar
    Erkek

xzxz, blackjack :

oncelıkle orda olen bir insan....

dini dili irki olması hic onemli degil onemli olan insan olmasidir ve daha avuc kadar bir bebektir 

orda olen sızlerde olabilirsiniz cocugunuzda olablir aılenızden herhangı biride olabilir o gozle bakın bu tur soykirimlara ...

o yuzden tum bu tur olaylara karsı olun bence ..

Azerbaycan-KARABAĞ Hocalı Katliamı

bosna hersek Srebrenitsa Katliamı

google.video ve youtube da videolari var izleyin burdaki olenlerede mı geberen diyorsunuz :( bu olaylar gecmiste kalmistir

ama suanki katliyam simdiki zamanın katliyamı ve din kardeslerimiz bunlar ..

katliyam ve soykırımların hepsi avrupa ulkeleri ve abd tarafından fakir ulkelere olmustur.

Afrikayı demisiniz afrıkayıda  bu duruma sokan devlet ingilteredir  ..

ikinci birsey ise:

Ataturk ten sonra gelmis gecmis butun hukumetlerden kım yememıs kım o ulkeyi peskeh cekmemis?

mhp mi dsp mı anap mı ?

sonuc olarak kım gelirse gelsın hıc farketmez  (benım ıcın hepsı aynı)..  bu ulkeyi onlar degil biz batıracaz tabi biz bunları sectigimiz surece ve onlar degısmedigi surece (bunu tum partiler icin diyorum sadece akp icin degıl )...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    colddish
    colddish's avatar
    Erkek

terbiyesiz israilli bakan yardımcısnın emaili. protesto maillerinizi yollayınız.

dayalon@knesset.gov.il

http://www.knesset.gov.il/mk/eng/mk_eng.asp?mk_individual_id_t=833

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Hiç hazmedemiyorum böyle olayları...

Ben bu insanları anlamıyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek

Ve sonuç.. Diplomatik görgüsüzlüğü yapan Ayalon parti ve Dışişleri Bakanı olma ihtimalini sıfıra indirdi. İsrail kamuoyu bu ilkel tepkiye gereken cevabı verdi. Seviyesizlik seviyesizliğe yakışır şekilde ödüllendirildi.

Kısaca;

Ayalon'a kayanın selamı var :)

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AasakLie
    AasakLie's avatar
    Erkek

adolf hitLeri özLer olduk. bu yahudileri soyu tükenmedikce dünyaya huzur yok. karsındakı devlet türkiye israil aklını başıan al.

Belki sihirbaz değildik ama çok şey kaybettik.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

israil dışişleri bakanlığı şuan itibariyle pişman olmadıklarını ve daha fazla özür dilemiyeceklerini açıklamaış kaynak atv haber

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

eskiden almanları kınardım şimdi kınamıyorum almanlar bunları gaz odasına doldurmasına hak vermeye başladım adamlar böyle vahşi millete az bile yapmış

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
Toplam Hit: 8706 Toplam Mesaj: 45