folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbuldan Gitmek

İstanbuldan Gitmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Konusu açılmışken ben de sorayım. Mudanyada  ogretmenim dogu gorevine gitmem lazım bu sene sonunda. Malum istanbul da dogu gorevi olarak geçiyor bizim meslekte. 

Doguya gitmek yerine istanbula mi gelsem ne dersiniz?

Arnavutkoy esentepe falan civarlari dogu gorevi geciyor 2 arkadasim o sekilde yapiyor hatta kiracimiz dogu gorevi ayagina suan Arnavutkoyde gorev yapiyor ve biryerede kimildamaya niyeti yok gibi. Doguya gitmekdense buralarda takilabilirsin.

Istanbul il sinirlarinin icindeki her yer dogu gorevi hocam sadece suresi değişiyor gopta 4 senede biterken silivride 7 senede bitiyor

Ozaman iyimis ne alaka onu cozemedim istanbul dogu gorevimi sayilir ak ilgincmis.

Konuya gelirsek hocam Edirne tarafina git imkanim olsa 5dk durmam trakya candir.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Kesinlikle Mersin eğer işini de ayarlarsan çok rahat edersin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek

madem konusu acilmis bende sorayim benim daha okul filan varda yalovaya tasinmayi dusunuyorum ayda yilda bi ailemi ziyarete gelirim kimsecikler yok biraz arastirdim bildigin bos gibi gozuyor 

oda olmaz derseniz bende evsiz e katilcam dagda kerpicden ev yapariz artik :)))

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

vallaha hocam söyle tavsıye vereyım bende sızın gıbı dusuuyordum çıktım gıttım silivriden yer aldım hem istanbuldaki işimi degiştirmek zorunda kalmadım hemde istanbuldan uzaktayım aksamları cıkıyorum denız kenarında bır cay ıcıyorum yetıyorda artıyor bana ve ev fiyatlarıda uygun komsumuz 400 tl kıra verıyor ben evı aldım 120ye kesınlıkle dusunun derım

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Öğretmen bir eş bulursam eğer ilk adres Muğla veya Aydın.  :-)

Doğduğum şehir hakaten kasıyor artık trafik yüzünden amk.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

vallaha hocam söyle tavsıye vereyım bende sızın gıbı dusuuyordum çıktım gıttım silivriden yer aldım hem istanbuldaki işimi degiştirmek zorunda kalmadım hemde istanbuldan uzaktayım aksamları cıkıyorum denız kenarında bır cay ıcıyorum yetıyorda artıyor bana ve ev fiyatlarıda uygun komsumuz 400 tl kıra verıyor ben evı aldım 120ye kesınlıkle dusunun derım

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

izmir ölü şehir boşver düşünme bile hava kırlılığı var hele iş bulamasın kolay kolay istanbul gibi değil zenginsen izmir yaşanacak yer tabi balçovadan sonrası sakın rahat emeklilik yeri tam olarak ama kesinlikle çalışma yeri değil izmir zengin çok fazla çalışan adam yok izmirde herkes baba parası yiyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Konusu açılmışken ben de sorayım. Mudanyada  ogretmenim dogu gorevine gitmem lazım bu sene sonunda. Malum istanbul da dogu gorevi olarak geçiyor bizim meslekte. 

Sen bu sessiz sakin güzelim sahil kasabasından kalk, şimdi en sesli ortama göç. Ne kadardır buradaydın bilmiyorum ama gittiğin kalabalık yere alışman uzunca bi zaman alacaktır, orası kesin :d

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı

Sen bu sessiz sakin güzelim sahil kasabasından kalk, şimdi en sesli ortama göç. Ne kadardır buradaydın bilmiyorum ama gittiğin kalabalık yere alışman uzunca bi zaman alacaktır, orası kesin :d

bu 3. senem hocam geçen sene trilyede çalışıyordum bu sene eşkel sahildeyim. buraya pek alıştığım söylenemez emeklilik zamanı gelmiş insanların son durağı gibi bir yer.

sen mudanyada mı yaşıyorsun 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

İzmirin pek bi farki yok istanbuldan. İstanbulda yasadim iki yil, 1.5 yildirda izmirdeyim. Huzur istiyorsan yalovaya yada balikesire gideceksin. Ama balikesir en iyisidir

Cigu bigule :(