İstiklal MARŞI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek

kardeşim alın size mübarek olsun fettoşunuz...

geri kalanla birlikte olmayı seçmişseniz, kalbiniz mühürlenmişse geriye sadece ALLAH'a o mührü kaldırması için ettiğim ve edeceğim duların kabulünü istemek düşer. inşallah dualarımı kabul eder.

benim tarike ihtiyacım yok, olan istediği tarikden gider. benim tarikim tarık yıldızıdır. KUR'AN'dır. Muhammed'dir. Gönlümün gözüdür.

Benim dinimin peygamberi MUHAMMED'dir. Kitabım KUR'AN'dır.

ben aklımı ve imanımı kimselerin vesayetine terk edecek kadar delirmedim. ALLAH hepimizi tez zamanda mucizeleriyle ıslah etsin.

bu konuya ilişkin şimdilik yazacaklarım bu kadar.

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diatonic
    Diatonic's avatar
    Erkek
    Ben oldukça duyğulandım valla.Çıkıp trt de sabahları cırtlak sesli bir kadın okuyor onun yerine bu kıza okutsalarda duygulu okumak ne demek görseler.

Unutma ki yarın bügüne dün diyeceksin, tıpkı dün bügüne yarın dediğin gibi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TearsOFRain
    TearsOFRain's avatar
    Erkek
    ya siz onu bunu bırakında büyük harfle başlık açmak yasak onun için MARŞI nı küçük yaz

hebele hubele
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    yazıların kaldırılması kimin ne oldugunu gizlemiyor :)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gelecek
    gelecek's avatar
    Erkek
    cancanbey den alıntı : """Benim dinimin peygamberi MUHAMMED"dir. Kitabım KUR"AN"dır.

ben aklımı ve imanımı kimselerin vesayetine terk edecek kadar delirmedim. ALLAH hepimizi tez zamanda mucizeleriyle ıslah etsin. """

sevgili çançanbey ben senin tebrik ediyorum. islamiyetin bu güzelliklerini bizlere başlaştığın için merak ediyor cevaplarsan sevinirim. Müslümanlıkta başka birine lakap, sıfat veya yakıştırma varmıdır. sen cocuk hakkında yorumu bıraktın insanlara hakarete başladın.

bak bunu iyi oku belki anlarsın:::...>
    Lakap, ya yermek, alay etmek veya övmek, takdir etmek için kullanılır.
    İnsanları beğenmediği, üzüleceği lakaplarla çağırmak günahtır. Böyle bir lakapla arkasından konuşmak da gıybettir, haramdır.

Kur’an-ı kerimde mealen buyuruldu ki:
    (Ey müminler, bir kısmınız, diğer kısmınızı alaya almasın! Belki de alay edilenler, kendilerinden daha iyidir. Birbirinizi ayıplamayın, kötü lakaplarla çağırmayın! İmandan sonra fasıklık ne kötüdür! [Allah’ın yasak ettiği şeylerden] tevbe etmeyenler ise, zalimlerdir.) [Hucurat 11]

Hadis-i şerifte de buyuruldu ki:
    (İnsanlarla alay edene, Cennetten bir kapı açılır, “haydi gir” denir. O da, telaşla gelir, fakat kapı hemen kapanır. Sonra başka bir kapı açılır. O yine üzgün olarak kapıya gider. Kapı yine kapanır. Bu durum, defalarca tekrar eder, artık, gel denildiği halde, gidemez.) [Ebu Davud]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gelecek
    gelecek's avatar
    Erkek
    büyük harf alıyını yanlışlıkla açtık ya özür mod arkadaşlar düzenlerlerse sevinirim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gelecek
    gelecek's avatar
    Erkek
    haklısın ama editleyemedim mod. arkadaşlar editlerlerse sevinirim küçük harf için
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    büyük harf alıyını yanlışlıkla açtık ya özür mod arkadaşlar düzenlerlerse sevinirim...
    -----------------------------------------

modlar senin uşagın mı laa:)))
    hem ne modu?? biz hangi forumdayız:D:D
Toplam Hit: 4249 Toplam Mesaj: 49