folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Kurtcebe bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı
    kazasker1 bunu yazdı
    Kurtcebe bunu yazdı

Sikmişim siyasetini benim görüşüm belli, ancak sadece şu izmir metrosunu konak tünelini bitirecekse ki bitricek, İzmirde binali diyorum ben arkadaş. Rahmetli Ahmet Priştina dan beri bu sikik beyinliler çok kişinin sosyal hayatıyla resmen dalga geçtiler senelerce izmirde. İzmirin sol kesimi bile illallah etti artık aksini söyleyen adam varsa çıksın.

Konu İzmir'se tayyip belediye başkanı olacaksa ben bu gün tayyibe oy verecek adamım. Sırf eleştirmiş olmak için eleştiren çoğu içi boş şeylerle artık hakkaten mide bulandırıyor lan.

Genel siyaset ayrı, istanbulda ankarada yaşamış olup eleştirmek kolay amına koyim.

Sorun kimin geldiği/gittiği, siyaset vs değil senin açından. Bence şunu düşünmen gerek;

Daha iyi mi olacak?

Sen önce bi yazdığımı neyle neyi ayırdığı oku ondan sonra bana bişeyler düşündürt ?

Burdaki ilçe belediyelerindeki hizmetide dönen dolapları görüyorum yakından takip ediyorum öyle konuşuyorum bol keseden atıp genel siyasete bakarak klavye başında boş muhabbet yapmıyorum.

Sorun kimin geldiğiymiş gittiği imiş ha ? 

Arkadaş bak ben genel olarak milliyetçi sağ görüşlü olsamda genede tarafsız bakarım ama bu şehirden CHP SİKTİROLUP GİTSİN varmı ?

Boşuna mezajımın sonunda yazmamışım ankarada istanbulda ikamet edip burayı eleşirmek kolay diye

Niye sinirlisin ki? Ben sana o gelsin bu gelsin demedim. Tamam CHP gitsin. Hem de senin dediğin gibi siktirolup gitsin.

Esas sorduğum soru şuydu;

Daha iyi mi olacak?

Ortaya çıkan yüzlerce milyar dolarlık yolsuzluktan, hırsızlıktan, vurgundan sonra hala "evet daha iyi olacak" diyorsan, söylenecek tek şey var;

Sen bilirsin..

Not; yaşamımın yaklaşık 20 yılı İzmir Bornova'da geçti. Şu anda da Manisa'da yaşıyorum. Uzaktan maval okuyanlardan değilim.

Ee tabi canım bornovaysa zaten sıkıntı yok dünya sana güzelmiş bunun üstüne laf olurmu hiç.

İzmirde yolsuzluk yapan sağ belediyeyi orda tutmazlar mülayim arkadaş ben sinirli falan değilim sadece ama artık diğer şehirlere oranla gözle görülür şekilde ne kadar rezil bir belediyenin hemde insanların sosyal hayatına etki edecek kadar, ozaman hakedilen şekilde konuşurum burda bilip bilmeden boş keseden yolsuzluk edebiyatı yapmam, zaten ilk mesajımdada belirtmişim genel siyasetten ayrı tutmak gerekirse diye ama anlamayan adama ne diyeyim burda,

Evet izmire gelecek parti chp dışında kimse ben o partiye yerel seçimlerde oyumu vericem ki umarımda o kazansın. binali yıldırım veya akp'nin izmiri değişterbilecek olduğunu EMİN OL izmirin tamamına yakını zaten biliyor görüşü ne olursa olsun.

Sen bilirsin demişsin evet ben biliyorumki bulunduğum ilçe ki türkiyenin en büyük ilçelerinden ilk 3 e zaten giriyor, chpli akraba hemşeri cemaat işbirliğindeki orospu çocukları inşallah SİKTİROLUP GİDECEK.

Bunu hala daha particiliğe döken bunun üzerinden konuşacak adam buyursun özelden konuşalım.

her belediyede adam kayırma var akp de cok daha fazla var emın ol . ben bır cok sehırı gezdım devamlıda gezıyorum ankara ve ıstanbul yasanacak gıbı degıl uzaktan gorundugu gıbı degıl. Istanbulu ve ankarayı bok goturuyor heryer pıs hızmet yok .metrobus geldı dıyorlar gelmek zorunda o kadar kalabalık kı tasımıyor ı sehırler o ınsanları ıstanbulda bırbırıyle alakası olmayan metro ve tramvay var ızmırde 90 km den fazla banliyo var izban ve metro ıle gıdemeyecegın yer yok o yuzden boşa konusmayalım. diyorlar ki yok istanbulda devamlı yol yapılıyor mus da vs vs o e5 kenarındakı toplu yasam alanları acılsın sen gor ozaman trafıgı su anda bıle berbat trafık var . ızmırın en yogun trafıgının oldugu yer altınyol orasıda akıcıdır devamlı olarak ızmırın ıhtıyacı yok zaten . kucuk kalmıs dıye dusunenler olabılır ızmır de sanayı bolgesı kemalpasa torbalı ve manısa dıyorum cunku manısada ızmır e dahıl gıbı bu alanlara kaymıs durumda.sehır merkezınde bırakında fabrıkalar olmasın.

hipokondriyak tarafından 17/Mar/14 02:34 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

asd

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Hala yok iş yapacaklar,yok daha güzel olacak şehrimiz diye düşünüp oy atan zihniyete ben bi şey diyemiyorum.Kurtuluş bunları başımızdan def etmekte.Başka yolu yok.Benim şehrimde otobüs,metro vs olmasın ve bu akp desin ki ben uçak seferi bile kaldırcam.Yine de oyumu bu aç köpeklere yedirmem.

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    Bloom bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=HuaziBDp2H4

İzmir'e kim gelse Akdeniz'de sanıyor.İzmir'de bir sorun var bence.

izmir'de akdeniz iklimi goruluyor ya belki ondandir. :)

Midyeyi nasil kabukla yemis bu yiyenler, zor is tebrikler. 

Ege denizi sonradan konulan bir isimdir. Alt yorumda zaten arkadaş gerekli cevabı vermiş :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

http://hizliresim.com/wLLP8j WTF amk ?

CosTeR tarafından 17/Mar/14 07:54 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Mustafa bunu yazdı

İzmir'e kim gelse Akdeniz'de sanıyor.İzmir'de bir sorun var bence.

http://www.hgk.msb.gov.tr/dergi/makaleler/130_5.pdf

Ege/Akdeniz olayının açıklaması.

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeoHaklar
    LeoHaklar's avatar
    Erkek

Herkes kendi baktığı taraftan görüyor ne yazıki iki tarafta bu ülkenin insanı şu halimize bak nası bölündük tamda tayyibin istediği gibi.

Bu arada burada bulunan kusura bakmasın ama çakma mhp li arkadaş sen mhpnin   m si bile değilsin davul zurnalarla pkk lılar gelsin önemli olan izmir metrosu diyosan kusura bakma bu ağırına gitmesin.

http://www.patates.tv https://www.facebook.com/ibrahimcengizphoto
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

izmir insanı asildir. metro yapsin diye yanlis olan kisiye oy vermez. zaten suanda boyle olmasi bundan kaynakli.

izmir turkiyenin nadir sehridir. metro olmasa ne olur. istanbulda ankarada yasayandan mutludur.

keske tum sehirler izmir olabilse turkiye yasanacak ulke olur.

metro yapilsin diye sirf o partiye oy vericem diyen vatandas.

bu zamana kadar niye yapmadiniz diye niye kizmiyorsun. niye geride biraktiniz izmiri iktidarda siz degilmisiniz. niye odenek vermediniz

iktidar istese yapamazmiydi?

izmiri alabilmek icin bu kadar vatandasi magdur ettiniz diye kizip hic vermemen gerekiyor

neyse anlatsamda anlamicaksin

ver AKP ye oyunu sen

demirci tarafından 17/Mar/14 08:57 tarihinde düzenlenmiştir

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    demirci bunu yazdı

izmir insanı asildir. metro yapsin diye yanlis olan kisiye oy vermez. zaten suanda boyle olmasi bundan kaynakli.

izmir turkiyenin nadir sehridir. metro olmasa ne olur. istanbulda ankarada yasayandan mutludur.

keske tum sehirler izmir olabilse turkiye yasanacak ulke olur.

metro yapilsin diye sirf o partiye oy vericem diyen vatandas.

bu zamana kadar niye yapmadiniz diye niye kizmiyorsun. niye geride biraktiniz izmiri iktidarda siz degilmisiniz. niye odenek vermediniz

iktidar istese yapamazmiydi?

izmiri alabilmek icin bu kadar vatandasi magdur ettiniz diye kizip hic vermemen gerekiyor

neyse anlatsamda anlamicaksin

ver AKP ye oyunu sen

hemen hemen yazmak istediklerimin tamamını yazmışssın hocam, teşekkürler.

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu ne ya, :) :)

-Midyeyi kabuğuyla yemeğe çalışan 5 miting turisti Acil servislere başvurdu,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 8764 Toplam Mesaj: 87