folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

İzmir Mitinginden Kara Mizah Kısa Notlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bu izmirlilerin aman inci izmir aman modern izmir takıntıları zerre sikim anlamıyorum. lan kordondan 200metre içeri gidince inci minci kalmıyo boka sarıyo kent , daha hiç bir yeri oturmamış bir şehri nasıl en büyük şehirler arasına alıyolar anlamıyorum. kaldı yıllardır chpnin belediyecilik anlayışıyla yürümeye çalışan şehir hala emeklemekte. 

akpnin siyasi görüşünü,ilkeleri vs si umrumda değil ama belediyecilik olarak çalışıyo adamlar. izmirde oy kullanmak için buraya ikametgahımı almadım alsaydım akpye atardım oyumu. ben bu kadar lanet çalışan bir belediyecilik görmedim. eşim dostum geldiğinde en azından bu mu meşhur izmir lafını duymazdım.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

bu izmirlilerin aman inci izmir aman modern izmir takıntıları zerre sikim anlamıyorum. lan kordondan 200metre içeri gidince inci minci kalmıyo boka sarıyo kent , daha hiç bir yeri oturmamış bir şehri nasıl en büyük şehirler arasına alıyolar anlamıyorum. kaldı yıllardır chpnin belediyecilik anlayışıyla yürümeye çalışan şehir hala emeklemekte. 

akpnin siyasi görüşünü,ilkeleri vs si umrumda değil ama belediyecilik olarak çalışıyo adamlar. izmirde oy kullanmak için buraya ikametgahımı almadım alsaydım akpye atardım oyumu. ben bu kadar lanet çalışan bir belediyecilik görmedim. eşim dostum geldiğinde en azından bu mu meşhur izmir lafını duymazdım.

İzmir'de yaşıyorum. Gayet memnunum. Bence dışarıdan bakanlar biraz taraflı bakıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Chp iktidara gelsin, ben akparti belediyelerini göreceğim bakalım belediyecilik yapabileceklermi..
    Bu olay akp chp olayıda değil aslında. İktidar parti kimse o partinin belediyeleri tabiki daha rahat eder.
    Bugün mhp iktidar olsun. 5-6 yıl sonra mhpli belediyeler ilerde chp ve akp li belediyeler geride kalacak. Bunu adamlar belediyeciliği biliyor diye konuşmamak lazım. Duygusal olaylar $$$

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı

Chp iktidara gelsin, ben akparti belediyelerini göreceğim bakalım belediyecilik yapabileceklermi..
    Bu olay akp chp olayıda değil aslında. İktidar parti kimse o partinin belediyeleri tabiki daha rahat eder.
    Bugün mhp iktidar olsun. 5-6 yıl sonra mhpli belediyeler ilerde chp ve akp li belediyeler geride kalacak. Bunu adamlar belediyeciliği biliyor diye konuşmamak lazım. Duygusal olaylar $$$

buna katılmamak elde mi hocam. ama buna rağmen İzmir çok iyi bence.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

eğer belediyeniz akpli değilse destek vermiyorlar parasal anlamda.o yüzden normal

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Alsancaktan pipo tütünü alıyorum. Buralarda pek satan yer yok.
    öğrenci olmadığım için tam bilet basıyorum 2tl.
    maksimum 15 dakikada alsancağa ulaşıyorum. alışverişimi yapıyorum başka ufak tefek işlerim varsa onlarıda hallediyorum geri dönüyorum. Kuruş para ödemiyorum. Çünkü bedava 90 dakika içinde ve bu uzun yıllardır böyle.

Yaşadığım semti olmasada su basıyor yağmur yağınca belli yerleri evet. Memnunmuyuz bu durumdan kesinlikle hayır.
    ama yinede durumun bu hale gelmediği için şanslıyız, bknz akparti belediyesi http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12441217.asp

ankaradan bahsetmiyorum bile 2 yıl önce askerliğimi şöför olarak yaptım orada. yağmur yağınca alt geçitler kullanılmaz halde. 

İki çeşmelikten inerken gördüğüm kötü yapılardan bende hiç ama hiç memnun değilim. Akparti gelse onları yok edecek bundan adım gibi eminim ama orası tarih kokan biryer yok olmasınıda hiç ama hiç istemiyorum. Restore edilsin o olsun bu olsun ama yıkılmasını istemem katiyyen.

Chp nin izmirde olması hakkında hiç bir sorunum yok benim ve çevremdekilerin ama aynı şeyi aziz kocaoğlu için söyleyemeyeceğim.
    Aziz kocaoğlu, Chp nin izmire hakaretidir bana göre.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam onu bende biliyorum bütçe mevzusu tabiki belediyeciliği etkiler ama şunu anlatayım ben 3-4 yaşımdan beri istanbul beylikdüzünde yaşadım başta kim vardı hatırlamıyorum ama belediye başkanı gürbüz çapandı insanların neler çektiğini ben biliyorum o yollar yapısızlıkar vs. chp kalkmış şaka gibi tekrar gürbüz çapanı aday yapmış. allah aşkına o adama o dönemleri yaşamış hangi insan verir ki oyunu? 

üniversite için izmire geldim bucada kalıyorum 4,5 yıldır. seçim yaklaşınca belediye birşey yapmaya başladı. bu mudur belediyecilik? tamam benim görüşüme bu parti uyuyoda yaşam standartlarımıda ditme hakkını görmüyorum. izmirin hakettiği hizmeti görmediğini düşünüyorum. 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

en başta izmir o kadar kötü bi şehir değil.. bu abartıyı ısrarla söyleyenler var.. körfez kokuyor diye 10 - 15 yıl öncesinin söylemiyle yola çıkanlar var.. yok öyle birşey.. bıraksak bucadan karşıyakaya, karşıyakadan üçkuyulara nasıl gideceğini bilmeyen adamlar izmiri yönetemez..

bu anlattıklarım dışında ayrıca şu da tek başına yeterli ! !

mephisto tarafından 17/Mar/14 12:49 tarihinde düzenlenmiştir

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

kardeşim kürdüm chpnin seçilmesini istiyorum. 

Beleş wireless kahramanı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam onu bende biliyorum bütçe mevzusu tabiki belediyeciliği etkiler ama şunu anlatayım ben 3-4 yaşımdan beri istanbul beylikdüzünde yaşadım başta kim vardı hatırlamıyorum ama belediye başkanı gürbüz çapandı insanların neler çektiğini ben biliyorum o yollar yapısızlıkar vs. chp kalkmış şaka gibi tekrar gürbüz çapanı aday yapmış. allah aşkına o adama o dönemleri yaşamış hangi insan verir ki oyunu? 

üniversite için izmire geldim bucada kalıyorum 4,5 yıldır. seçim yaklaşınca belediye birşey yapmaya başladı. bu mudur belediyecilik? tamam benim görüşüme bu parti uyuyoda yaşam standartlarımıda ditme hakkını görmüyorum. izmirin hakettiği hizmeti görmediğini düşünüyorum. 

Apo betondan boğulucan lan beylikdüzünde bi sus aga.

Toplam Hit: 8762 Toplam Mesaj: 87