folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kasa Elimde Patladı. Yine Bi Şansızlık

Kasa Elimde Patladı. Yine Bi Şansızlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Geçen iett otobüsü geldi tam binecem baktım arkadan dolmuş geliyor ulan dedim ikiside aynı yere gidiyor bari buna binem bari az para verem (1,65 yerine 1,30 kazanç 0,30 lira olacaktı!) ulan iett gitti dolmuş geldi azıns kadar dolu demek iltifat olur adam zaten durmadan gitti bende orada s.k gibi kaldım :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Neyseki sana bi şey olmamış,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Hocam yakında yolda giderken bile kafana kuş sıçcak , arabayla gidersen önüne at fırlıcak heralde ne biçim şansmış bu sendeki :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek

mürid sendeki kötü sans degil ,deneyim kazanıyorsun :-||(tabi bu arada gecmiş olsun).

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hocam yakında yolda giderken bile kafana kuş sıçcak , arabayla gidersen önüne at fırlıcak heralde ne biçim şansmış bu sendeki :D

Hocam geçen haftadamı neydi güvercin sıçmıştu üstüme rezil olduk yoldan  geçenlere bu tip küçük işleri saymıyorum bile

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    hocam harbi bu kadarmı şanssız olunur ya :D ahaha :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

telos00 bunu yazdı:

mürid sendeki kötü sans degil ,deneyim kazanıyorsun :-||(tabi bu arada gecmiş olsun).

Neyin deneyimini kazanıyoz hocam itina ila kasa patlatılırın mı deneyimini yaşıyoruz zaten bi işim doğru gitsin şaşarım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam öncelikle geçmiş olsun..
    buda bi ders olsun yine.. Dikkatli olmalısın böyle işleri yaparken..

valla çok güldüm mazur gör.

toptan kasanın a.koymussun.. :D Psu' ya küfür yağdır sen.. o bu kıvama getirmiş olayı.

yeni 0 kasa toplarsan pm' at yardımcı olurum sana.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    hocam harbi bu kadarmı şanssız olunur ya :D ahaha :D

Harbi hocam tabi başıma gelmedik kalmadı  kışın yol kenarından yürürüm yerde su birikintisi varmış araba bi geçti üstüm  komple su oldu valla

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

okyanus bunu yazdı:

Yaa dostlar bütün sarmaşık işler beni bulur ne biçim bi şansın kaderim var anlamadım bugün adamın birisi çalıştığımm yere bilgisayar kasası getirde ön usbleri çalışmıyor diye birde virüs var dedi kasada neyse virüsleri bir güzel temizledim kasayı kapattım fakat elektrik fişini fişten çekmedim her neyse ön usbleri çıkarttım anakarttan baktım sorun yok geri yerine takacaktım daha takar takmaz kasa bi patladı adamın yanında anlatamam öyle patlama hiç duymadım bu zamana kadar adamlada oldukmu papaz adam illada kasamı sağlam getirdim sağlam isterim diyomu kasayı bi inceledim patlamaya yanan parçalar. Anakart, power supply (güç kaynağı) harddisk ram, ekran kartı alayı yandı ne olduğunu bende anlamadım şaşırdım kaldım valla ne var üstümde anlamıyorumki hep kötü şans benimi bulacak dostlar kafayı sıyırmak üzereyim kayış atmama az kaldı valla 

kardeşim öncelikle geçmiş olsun. kendi başımdan geçenleri anlatarak başlıyayım. vestel AR-GE de laptop tasarımı yapıyoruz. dokunduğum anakartlar hep üstüme kalıyo. ne iştir anlamadım başta. sonraları uyandık. üzerimde normalden fazla statik elektrik olduğundan bordları uçuruyomuşum. bi statik topuk bandı taktım. olay çözüldü. bidaha başıma gelmedi. topuk bandı bulamazsan statik blezikte işini görür diye düşünüyorum. bulamazsan adresini pm at sana bi statik bilezik yollıyım. belki sorunun çözülür seninde.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 9301 Toplam Mesaj: 67