folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kasa Elimde Patladı. Yine Bi Şansızlık

Kasa Elimde Patladı. Yine Bi Şansızlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

okyanus bunu yazdı:
    -----------------------------

emnimax bunu yazdı:

neyi tuhaf abicim pc tamırımı yaapıyorsun sen eger bu bılgıyle pc tamırınde calısıyosan vay ınsanımızın halıne bılgısayar kasasının hıc bır parcası asla elektrık kaplosu prızden cıkarılmadan ne cıkarılır nede takılır pc tamırını ogreten sana en onemlı olan bu noktayı ogretmedımı ???

Valla hocam sen neye göre söylüyorsun anlamıyorum sonuçta kasa kapalı fişi takılı olsa ne olmasa ne ben çok tamir ettim fişte kasa işlemci ram aklına ne glirse takıyorum fakat galiba supply de bi sorun vardı yoksa neden yapsınki

ben kasa çalışırken hdd değiştirdiğimi bilirim dvd rw vs sırf erindiğimden hiç de bi sorun olmadı. elektirik kaplosu takılıyken neler yaptığımı anlatmıyorum bilene. ön usb de bi kısa devre felan vardır o yüzden anakarta bişeyler olmuştur düşüncesindeyim. ayrıca powersupply arızalı olma ihtimalide çok yüksek. hatta bunların ikisi aynı olmuş ki patlamış felan. ön usb yi taktığın yerde de sıkıntı olma ihtimali yüksek. yakınlarda olsaydın çalıştırmak için bi yol bulurduk :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

interfector kardeş ön usbler sağlam çünkü adamın kasasındaki yanan parçaları çıkarıp yerine yenilerini taktım ön usb dahil her yer çalışıyor demekki supply cortladı o yüzden zaten casperin kasalarından ne hayır gelirki a.q hepsi dandik

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blod707
    blod707's avatar
    Erkek

abi geçmiş olsun be kasayada yazık oldube abi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

okyanus bunu yazdı:

hayaletkurt bunu yazdı:

okyanus bunu yazdı:

Yaa dostlar bütün sarmaşık işler beni bulur ne biçim bi şansın kaderim var anlamadım bugün adamın birisi çalıştığımm yere bilgisayar kasası getirde ön usbleri çalışmıyor diye birde virüs var dedi kasada neyse virüsleri bir güzel temizledim kasayı kapattım fakat elektrik fişini fişten çekmedim her neyse ön usbleri çıkarttım anakarttan baktım sorun yok geri yerine takacaktım daha takar takmaz kasa bi patladı adamın yanında anlatamam öyle patlama hiç duymadım bu zamana kadar adamlada oldukmu papaz adam illada kasamı sağlam getirdim sağlam isterim diyomu kasayı bi inceledim patlamaya yanan parçalar. Anakart, power supply (güç kaynağı) harddisk ram, ekran kartı alayı yandı ne olduğunu bende anlamadım şaşırdım kaldım valla ne var üstümde anlamıyorumki hep kötü şans benimi bulacak dostlar kafayı sıyırmak üzereyim kayış atmama az kaldı valla 

kardeşim öncelikle geçmiş olsun. kendi başımdan geçenleri anlatarak başlıyayım. vestel AR-GE de laptop tasarımı yapıyoruz. dokunduğum anakartlar hep üstüme kalıyo. ne iştir anlamadım başta. sonraları uyandık. üzerimde normalden fazla statik elektrik olduğundan bordları uçuruyomuşum. bi statik topuk bandı taktım. olay çözüldü. bidaha başıma gelmedi. topuk bandı bulamazsan statik blezikte işini görür diye düşünüyorum. bulamazsan adresini pm at sana bi statik bilezik yollıyım. belki sorunun çözülür seninde.

Hocam valla Amasyada söylediklerini bulmak çok zor acaba statik bilezik kaç para özelden sana adres bilgilerimi vereyim bide bunu deneyelim

valla fiyat bilmem kardeşim. sen bana pmle adresi falan  ben sana yollıyım bitane. kargo parasına patlasın sana :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

okyanus bunu yazdı:

hayaletkurt bunu yazdı:

okyanus bunu yazdı:

Yaa dostlar bütün sarmaşık işler beni bulur ne biçim bi şansın kaderim var anlamadım bugün adamın birisi çalıştığımm yere bilgisayar kasası getirde ön usbleri çalışmıyor diye birde virüs var dedi kasada neyse virüsleri bir güzel temizledim kasayı kapattım fakat elektrik fişini fişten çekmedim her neyse ön usbleri çıkarttım anakarttan baktım sorun yok geri yerine takacaktım daha takar takmaz kasa bi patladı adamın yanında anlatamam öyle patlama hiç duymadım bu zamana kadar adamlada oldukmu papaz adam illada kasamı sağlam getirdim sağlam isterim diyomu kasayı bi inceledim patlamaya yanan parçalar. Anakart, power supply (güç kaynağı) harddisk ram, ekran kartı alayı yandı ne olduğunu bende anlamadım şaşırdım kaldım valla ne var üstümde anlamıyorumki hep kötü şans benimi bulacak dostlar kafayı sıyırmak üzereyim kayış atmama az kaldı valla 

kardeşim öncelikle geçmiş olsun. kendi başımdan geçenleri anlatarak başlıyayım. vestel AR-GE de laptop tasarımı yapıyoruz. dokunduğum anakartlar hep üstüme kalıyo. ne iştir anlamadım başta. sonraları uyandık. üzerimde normalden fazla statik elektrik olduğundan bordları uçuruyomuşum. bi statik topuk bandı taktım. olay çözüldü. bidaha başıma gelmedi. topuk bandı bulamazsan statik blezikte işini görür diye düşünüyorum. bulamazsan adresini pm at sana bi statik bilezik yollıyım. belki sorunun çözülür seninde.

Hocam valla Amasyada söylediklerini bulmak çok zor acaba statik bilezik kaç para özelden sana adres bilgilerimi vereyim bide bunu deneyelim

valla fiyat bilmem kardeşim. sen bana pmle adresi falan  ben sana yollıyım bitane. kargo parasına patlasın sana :)

Kardeş çok sağol ama ücretsiz bişey almam ben, kargo parasını zaten ben karşılayacam ürünün parasınıda söylersen ona göre alırım kardeş ilgin içinde çok teşekkür ederim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

okyanus bunu yazdı:

hayaletkurt bunu yazdı:

okyanus bunu yazdı:

hayaletkurt bunu yazdı:

okyanus bunu yazdı:

Kardeş çok sağol ama ücretsiz bişey almam ben, kargo parasını zaten ben karşılayacam ürünün parasınıda söylersen ona göre alırım kardeş ilgin içinde çok teşekkür ederim

benden sana bi abi kıyağı olsun. takma kafana. zaten bende para vermedim. elimde var bikaç tane birini sana yollucam.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

hayaletkurt abicim adresimi gönderdim bitane banada gönderirsen çok sevinirim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=7gFL9JZQAA4&feature=related    :))

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

okyanus bunu yazdı:

hayaletkurt abicim adresimi gönderdim bitane banada gönderirsen çok sevinirim

önümüzdeki hafta elinde kardeşim :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Şanssız mürid adını verin adama. adam harbi şanssız her konusunda yuh amk bu kadarda şans olmaz diyorum, sonra gülüyorum amk :D

=)
Toplam Hit: 9302 Toplam Mesaj: 67