folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kasa Elimde Patladı. Yine Bi Şansızlık

Kasa Elimde Patladı. Yine Bi Şansızlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

DrKeworks mürit'e Kocakarı İlaçcısı diye isim verilsin :|

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Coiner bunu yazdı:
    -----------------------------

höst :W gizli ilmi bilgiler veriyoruz adam dalga geçiyo. terpiyesiz :W

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

DrKeworks bunu yazdı:

Coiner bunu yazdı:

alakası yok . Verdiğin bilgiyi bir abime vermek üzere c:\önemli şeyler\hastalık\önemli!!.txt içine kaydettim gayet ciddiyim ...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Coiner bunu yazdı:

DrKeworks bunu yazdı:

Coiner bunu yazdı:

alakası yok . Verdiğin bilgiyi bir abime vermek üzere c:\önemli şeyler\hastalık\önemli!!.txt içine kaydettim gayet ciddiyim ...

saygılar

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

Hocam o elinle vücudunda ne yapıyorsun çok merak ediyorum (..kine atsan ..kin kırılır falan :) )

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

neyi tuhaf abicim pc tamırımı yaapıyorsun sen eger bu bılgıyle pc tamırınde calısıyosan vay ınsanımızın halıne bılgısayar kasasının hıc bır parcası asla elektrık kaplosu prızden cıkarılmadan ne cıkarılır nede takılır pc tamırını ogreten sana en onemlı olan bu noktayı ogretmedımı ???

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

okyanus bunu yazdı:

Yaa dostlar bütün sarmaşık işler beni bulur ne biçim bi şansın kaderim var anlamadım bugün adamın birisi çalıştığımm yere bilgisayar kasası getirde ön usbleri çalışmıyor diye birde virüs var dedi kasada neyse virüsleri bir güzel temizledim kasayı kapattım fakat elektrik fişini fişten çekmedim her neyse ön usbleri çıkarttım anakarttan baktım sorun yok geri yerine takacaktım daha takar takmaz kasa bi patladı adamın yanında anlatamam öyle patlama hiç duymadım bu zamana kadar adamlada oldukmu papaz adam illada kasamı sağlam getirdim sağlam isterim diyomu kasayı bi inceledim patlamaya yanan parçalar. Anakart, power supply (güç kaynağı) harddisk ram, ekran kartı alayı yandı ne olduğunu bende anlamadım şaşırdım kaldım valla ne var üstümde anlamıyorumki hep kötü şans benimi bulacak dostlar kafayı sıyırmak üzereyim kayış atmama az kaldı valla 

kardeşim öncelikle geçmiş olsun. kendi başımdan geçenleri anlatarak başlıyayım. vestel AR-GE de laptop tasarımı yapıyoruz. dokunduğum anakartlar hep üstüme kalıyo. ne iştir anlamadım başta. sonraları uyandık. üzerimde normalden fazla statik elektrik olduğundan bordları uçuruyomuşum. bi statik topuk bandı taktım. olay çözüldü. bidaha başıma gelmedi. topuk bandı bulamazsan statik blezikte işini görür diye düşünüyorum. bulamazsan adresini pm at sana bi statik bilezik yollıyım. belki sorunun çözülür seninde.

Hocam valla Amasyada söylediklerini bulmak çok zor acaba statik bilezik kaç para özelden sana adres bilgilerimi vereyim bide bunu deneyelim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

tanıdık kutup ayısı var yollayam mı sana :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

emnimax bunu yazdı:

neyi tuhaf abicim pc tamırımı yaapıyorsun sen eger bu bılgıyle pc tamırınde calısıyosan vay ınsanımızın halıne bılgısayar kasasının hıc bır parcası asla elektrık kaplosu prızden cıkarılmadan ne cıkarılır nede takılır pc tamırını ogreten sana en onemlı olan bu noktayı ogretmedımı ???

Valla hocam sen neye göre söylüyorsun anlamıyorum sonuçta kasa kapalı fişi takılı olsa ne olmasa ne ben çok tamir ettim fişte kasa işlemci ram aklına ne glirse takıyorum fakat galiba supply de bi sorun vardı yoksa neden yapsınki

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

interfector bunu yazdı:

tanıdık kutup ayısı var yollayam mı sana :D

Vala hocam beni kutup ayısı değil boz ayı bile kesmez bu şans bende varken beni görür görmez ayı kaçacak delik arar valla

Toplam Hit: 9300 Toplam Mesaj: 67