folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder K.Ataturk İmzasi

K.Ataturk İmzasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cracker bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

içindeki nefreti ve pisliği ne de güzel kusmuşsun öyle 

yaw ne alakası var kardeşim. e göster ozaman babasının Ali rıza oldugunu . bir tane belge göster.. Çoğu Tarih uzmanları bile gerçekte babası abduş isimli biridir diye açık açık söylerken. Hiçbir akrabası amcası oğlu yeğeni amca çoçugu vs piyasada yok hani varmı? biraz mantık ya. Hadi herşeyi boşber sen ispat et Ali rıza oldugunu.Ben özürdiliyim ozaman. Aslında bu muhabbet bile boş. şu olsa nolucak bu olmasa nolucak.. Sadece bazı şeylerin yalan oldugunu ben kendimce gordum,söyledim. buda benım şahsi gorusum.

Ona bakarsan kimsenin babasının kendi babası olduğu ne malum senin mantığınla zamanında ebenin yazdığı bir kayıtla nufüsa bebek kaydediyorlardı belki senin bile baban başka dna raporu getir inanalım mı diyelim :)

sen atatürkün babasının başkası olduğuna dair resmi belge koy o zaman çoğu tarih uzmanı ve tüm Türkiye'de Ali rıza diyor ne olacak şimdi 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arnavutr
    arnavutr's avatar
    Erkek

@cracker Zübeyde Hanımın  ve Atatürkün akrabası vardır.Kendisi Darüşşafaka'ya bağış yapıp, belgede belirttiği  gibi akrabaları için hatim okutturmuştur..Ayrıca bunun belgeside vardır.Cumhuriyet belgesi değildir.Cumhuriyetin herşeyi sahte ya size göre.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

18 yaşından sonra imza değiştirilemez geyiği o zamanlar yokmuş galiba :)

konudaki yorumların bir kısmını okuduktan sonra okumaya içim el vermedi. Tarikatta bu kadar cahil insanlar var mı diye oturup düşünmek zorunda kaldım.

telekom adlı müridimizin verdiği cevap yeterlidir ama konu yine uzayıp gitmiş. 2-3- sayfaları okumadım fakat orda da herifin birinin çıkıp kurtuluş savaşı asla olmadı koca bir yalan demesine şaşırmam artık.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Eleştiri yapılacaksa dozunda yapılmalı.İcraatler eleştirilebilir kimse mükemmel değildir ama iş insanların ailesine çirkin iftiralar atılmasına gelirse orada dur derler adama.Burada biri anasına küfretse tekme tokat dalacak adamlar başka bir insanın ve bu ülke için önemli bir insanın ailesine demedik laf bırakmıyor.Bu kadar sığ olmayın kardeşim.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

ahahah lan gidip sizde adama cevap vermissiniz.

burda din der islam der online people da karı kız düşürür :D 

mini etek giyenlere laf atar , verse nefessiz siker :D

fdsdfsa amk karşınızdakine bakın , sonra cevap yazın lan.

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

ahahah lan gidip sizde adama cevap vermissiniz.

fdsdfsa amk karşınızdakine bakın , sonra cevap yazın lan.

harbiden lan cumaya gitmiyorum diye kafamı siken beni mahalleye rezil eden adam gece vpn ile xhamsterda dona dona video izlemeye çalışıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir sik kafalı daha eksildi tahribat'tan, sonunda.

darısı diger yobaz ve Cumhuriyet düsmanlarının basına.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Bende imzamı değiştirmek istiyorum ama geç kaldık biraz yaş oldu 27 :D

ben heryere farklı imza atıyorum 2-3 sayfayı imzalıyacağım zaman aynısını yapmaya çalışıyorum :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Özgür düşünce ortamında adam hakaret bile etmediği halde banlanıyor. Asıl yobaz ve cahil kesimin kemâlist kesim olduğunu gün geçtikçe daha iyi anlıyorum.

Allah Türktür.
Toplam Hit: 9230 Toplam Mesaj: 69