folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder K.Ataturk İmzasi

K.Ataturk İmzasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arnavutr
    arnavutr's avatar
    Erkek

@cracker Kurtuluş Savaşı yada Milli Mücadele  olmadı değil mi?Lozan hezimet değil mi?Cumhuriyeti kurup bizi kültürümüzden uzaklaştırdılar değil mi?Kürt sorununuda cumhuriyet üretti değil mi?

Videoda atlaya atlaya  gittim söyle kimler konuşuyor diye baktım.Kadir Mısıroğlu, Mustafa Armağan vardı.Direk gülerek kapadım.

arnavutr tarafından 26/Ağu/13 14:07 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cracker bunu yazdı

Sadece bunamı takıldın. :) Atatürkün birçokşeyi sahte, mesela yıllarca bize öğretilen babası  Ali rıza gerçek babası bile değil düşün. Ozamanki Türk tarihçi abilerimiz  Atatürkün birçok şeyini sansürlemişler. bunlarda birer gerçek. nasıl bilmemizi istiyorlarsa o şekilde bi yön vermişler. Yıllarcada Türk gençliğine öyle öğretilmiş. bu imzalarda içinde dahil...karga kovalardı vs. Yani tam bir muallak. ve günümüzde  yalan olduğu aleni ortada olan durumlar, yine aynı şekilde öğretilmeyede devam ediyor okullarda.   ilginç....

içindeki nefreti ve pisliği ne de güzel kusmuşsun öyle 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

yaw ne alakası var kardeşim. e göster ozaman babasının Ali rıza oldugunu . bir tane belge göster.. Çoğu Tarih uzmanları bile gerçekte babası abduş isimli biridir diye açık açık söylerken. Hiçbir akrabası amcası oğlu yeğeni amca çoçugu vs piyasada yok hani varmı? biraz mantık ya. Hadi herşeyi boşber sen ispat et Ali rıza oldugunu.Ben özürdiliyim ozaman. Aslında bu muhabbet bile boş. şu olsa nolucak bu olmasa nolucak.. Sadece bazı şeylerin yalan oldugunu ben kendimce gordum,söyledim. buda benım şahsi gorusum.

cracker tarafından 26/Ağu/13 14:08 tarihinde düzenlenmiştir

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

video'nun bir kismini izledim. atatürk'ün annesinin genelevde calistigini iddia ediyor. sonra annesi var babasi belli degil muhabbetlerine geliyorlar.

laiklik = dinsizlik olarak görülmüş.

birde kemalist devlet yıkacağız elbet sloganları var başında. (katil devlet yıkacağız elbet değil miydi o amk?)

ciddi iddialar var karalama calismalari var ancak kanit yok..

bkz: kafa siken dinci zirvalari

vakit kaybi...

anarsistherif tarafından 26/Ağu/13 14:21 tarihinde düzenlenmiştir

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arnavutr
    arnavutr's avatar
    Erkek
    cracker bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

yaw ne alakası var kardeşim. e göster ozaman babasının Ali rıza oldugunu . bir tane belge göster.. Çoğu Tarih uzmanları bile gerçekte babası abduş isimli biridir diye açık açık söylerken. Hiçbir akrabası amcası oğlu yeğeni amca çoçugu vs piyasada yok hani varmı? biraz mantık ya. Hadi herşeyi boşber sen ispat et Ali rıza oldugunu.Ben özürdiliyim ozaman. Aslında bu muhabbet bile boş. şu olsa nolucak bu olmasa nolucak.. Sadece bazı şeylerin yalan oldugunu ben kendimce gordum,söyledim. buda benım şahsi gorusum.

Diyelim ki dediğin doğru (aslında yanlış)  ne olmuş.Bu onun değerini düşürecekmi gözü

müzde.Senin anan bellide sen  ne yapabildin  şimdiye kadar.(Bunun için banlanailirim umrumda değil).

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

Atatürk ile ilgili gerçekliği şu anki tarih kitaplarına göre çok daha yüksek ihtimalde olan bilgiler için öncelikle sizlere

Nutuk'u öneririm. Orada Atatürk'ün Lozan'da da görevlendirdiği Rıza Nur'u biraz tanıyın, daha sonra araştırın.

Sonrasında ise Dr. Rıza Nur'un Hayat ve Hatıratım isimli yanlış hatırlamıyorsam 3 ciltlik kitabını okuyun.

Eğer bağnaz bir insan değilseniz, Atatürk ile ilgili fikirlerinizde mutlak şekilde değişiklikler olabilir. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    cracker bunu yazdı

Sadece bunamı takıldın. :) Atatürkün birçokşeyi sahte, mesela yıllarca bize öğretilen babası  Ali rıza gerçek babası bile değil düşün. Ozamanki Türk tarihçi abilerimiz  Atatürkün birçok şeyini sansürlemişler. bunlarda birer gerçek. nasıl bilmemizi istiyorlarsa o şekilde bi yön vermişler. Yıllarcada Türk gençliğine öyle öğretilmiş. bu imzalarda içinde dahil...karga kovalardı vs. Yani tam bir muallak. ve günümüzde  yalan olduğu aleni ortada olan durumlar, yine aynı şekilde öğretilmeyede devam ediyor okullarda.   ilginç....

müthiş müthiş komedide son nokta.!?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    cracker bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

İyi de sen bu Türkçe ile nasıl laf yetiştirebiliyorsun? İki sayfa kitap okumuş bir insan bile böyle konuşmaz. Konuşamaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Cracker'a katılmakla beraber hepinize Dr. Rıza Nur'un Hayat ve Hatıratım eserini öneriyorum. Mustafa Kemâl ile ilgili çok şey öğrenirsiniz. Ben şimdi yazarım ama 5816 nolu kanun var göte gelmek istemem. :)

edit: .pdf olarak isterseniz özel mesaj ile ulaşın.

edit2: sansürlenmiş ve sadeleştirilmiş hali; http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=85300&sa=146687388
    kitabın orijinali; http://www.nadirkitap.com/hayat-ve-hatiratim-dr-riza-nur-1-4-cilt-takim-kitap2425914.html

ershn tarafından 26/Ağu/13 14:31 tarihinde düzenlenmiştir

Allah Türktür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek
    LeveragEffect bunu yazdı

Atatürk ile ilgili gerçekliği şu anki tarih kitaplarına göre çok daha yüksek ihtimalde olan bilgiler için öncelikle sizlere

Nutuk'u öneririm. Orada Atatürk'ün Lozan'da da görevlendirdiği Rıza Nur'u biraz tanıyın, daha sonra araştırın.

Sonrasında ise Dr. Rıza Nur'un Hayat ve Hatıratım isimli yanlış hatırlamıyorsam 3 ciltlik kitabını okuyun.

Eğer bağnaz bir insan değilseniz, Atatürk ile ilgili fikirlerinizde mutlak şekilde değişiklikler olabilir. 

Hacım bunlar  anlamazlar. mantıgını bile yürütemiyor. manevi kızı ülkü var Atatürkün kucagında resmi çekilmiş gunumuze kadar gelmiş. acaba diyemiyor neden hiçbir akrabası yokmuyduda neden onlarla çekilmemiş. ve neden hiçbir ortada yok lan. diye mantık bile yürütemiyor.  2-3 tane hanımı olmuş neden çoçuğu olmamış.. buna bile derki Türkiyeye mirascı bırakmamak için çoçuk yapmadı der. kısır oldugunu bilmez.

manevi kızı ülkü. bi insan neden acaba manevi evlat edinir düşünüyormu. ya yalnızlık hissediyodur, yada kimsesi yoktur. bunun bile mantıgını yapamıyor adam.

öğretilmiş bu budur, şu şudur. başka bişi bildiği yok.. aşağıda bile ben ne diyorum adam nediyor.:) "dediğin doğru diyelim (aslında yanlış)" diyor:)) hiçbişekilde kabul etmiyor yani. zihni kapalı adamın ...:) ben zaten bunlar boş muhabbet diyorum. sen ne yapabildin diyor:) yani öğretildiği gibi hazır kıta beklıyor adam:)

arnavutr bunu yazdı
    cracker bunu yazdı

Diyelim ki dediğin doğru (aslında yanlış)  ne olmuş.Bu onun değerini düşürecekmi gözümüzde.Senin anan bellide sen  ne yapabildin  şimdiye kadar.(Bunun için banlanailirim umrumda değil).

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
Toplam Hit: 9226 Toplam Mesaj: 69