folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder K.Ataturk İmzasi

K.Ataturk İmzasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    anarsistherif bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

beyler bu konudan sonra imzami degistirdim ancak benim eski kullandigim her defasinda farklı gözüken o sikindirik imza bir çok yerde var. Bankayı, okulu geçtim de, Pasaportun üstünde koskoca imzam var, onu ne yapacağız? Pasaportun süresi doldu, tekrar çıkarttırıcam ama devlet kaydında büyük ihtimalle o imza gözükecek. nasıl yapacağız bu işi?

konuya bambaşka bir boyut getirdin ya görüşlerimiz farklı ama seviyorum seni :D

eyv hocam :D

cevap bekliyorum beyler ya. adam banlandi daha ne cevap yaziyonuz, bana yazin :)

Hocam benim bildiğim çok fazla problem olmuyor ama eğer piçlik çıkartacak olurlarsa notere gidiyorsun imzamı değiştirdim diyip eski ve yeni imzanın olduğu noter tastikli bir dalga alıyorsun. Sonra bu dalgayı gösterince eyvallah diyorlar.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

gerizekali, belge diye koydugu Almanya daki Turkiye Cumhuriyeti dusmani adamin videosunu koymus.

bu resmen Turkiye Cumhuriyeti ne hakarettir, Ataturk e hakarettir

hala cikip bunlar gerceklerdir, bunlar dogrulardir diye atip tutuyor,

@ershn, hakaret etmek ile ozgur dusunce ortaminda soz soylemek ayni sey degildir. bak sende ozgur ortamda dusunceni soylemiyor hakaret ediyorsun.

Hocam aynı hakareti Anderi de yaptığı halde 24 saat ban yedi ama bana 48 saat atıldı.

Allah Türktür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    darkness_izmir bunu yazdı

" bu adam" demeseydin iyidi.

Amaç belli hocam;)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

vay amk. bi bu kalmıstı

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ATATÜRK'e dil uzatma sebepsiz.
    Sen anandan yine çikardin amma
    Baban kimdi bilemezdin ŞEREFSIZ..

Neyzen TEVFİK

Yani ustad bu siir inde diyor ki ATATURK e laf atmayın Onun Bunun Cocuklari diyor.....

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

ATATÜRK'e dil uzatma sebepsiz.
    Sen anandan yine çikardin amma
    Baban kimdi bilemezdin ŞEREFSIZ..

Neyzen TEVFİK

Yani ustad bu siir inde diyor ki ATATURK e laf atmayın Onun Bunun Cocuklari diyor.....

seni ab'de görebilecek miyiz acaba :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

biri Atatürke kızıyor öteki Fethullah a kızıyor biri birine kızıdıgı için kızyor öteki ötekine, bırakın bu işleri sonu yoki 10 yıl önce şöyleydi şimdi boyle oldu on yl sonra daha farklı bişey olacak demekki sürekli bişeyler olacak.

inancınız; dürüstlük Ahlak  olsun gerisi araç bölünme kavga, savaş. kendini bilen insan birisine ihtiyacı olmaz.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek

Başka birşey bulamadınız imzasına mı takıldınız onu anlamadım.Rahat bırakın artık. Başka sorunlar var. Onlarla uğraşın. Olmuş bitmiş geçmiş birşey için konuşmanın anlamı yok. İmza Ata'nın değilse ne olacak. Hesap mı soracağız sanki birilerinden ? Bazı insanlar bizi her gün kandırıyor. Birşey deniyor mu ? Hayır. O halde bu konuyu tartışıp birbirimizi kırmanın alemi yok.

Toplam Hit: 9227 Toplam Mesaj: 69