folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder K.Ataturk İmzasi

K.Ataturk İmzasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Ortalık ban gölüne dönmüş ammuna goyum..

ceo ban gölü diye bir şey yok Ata ya hakaret edenler defediliyor sadece..

Ayrıca karakule amacına ulaşamamış görünüyor:) Özet olarak yaptıkları aşağıda.

Konuyu açmış,
    Bir karşı duruş sergilemeye çalışmış,
    Bakmış olmuyor küfür kıyamet ile ortamı germeye çalışmış. Ama yine olmamış..

rappermcs tarafından 26/Ağu/13 22:05 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

ohooo konu nerden nereye gitmiş.

cahil kesimi konuyu alakasız yere çekmeyi ne çok seviyor arkadaş.

imza konusuna gelince, 18 yaşından sonra imza değişmez, geyiktir. fakat şöyle bir durum var.

mesela bankada bir işlem için bir imza attınız. daha sonra imzanız değişti ve başka işlem için imza atmanız gerekiyo. eğer aynı imzayı atamazsanız, trilyonlarınız olsa, öyle uğraşırsınızki ananız ağlar.

hanıma kıytırık emeklilik sigortası yaptırdım. da sonra vazgeçtik çıkalım dedik. benim hanımda her imzayı farklı atanlardan. 2 aydır parayı geri alcam diye uğraşıyorum :)

eğer isteyen olursa, kendi imzamı resimler koyarım. zamanında babamın akıl vermesi ile tasarlamıştım. (kendisi devlet memuru olduğundan bilir bu tip işleri) şuanki imza standardına göre kabul gören bir imzadır.

NOT : imzanızı değiştirirseniz, önemli olan yerlere( banka, okul, telefon hattı v.s. ve resmi kurumlardaki) imzanızı değiştirdiğinize dair bir yazı vermeniz gerekir diye biliyorum.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Ortalık ban gölüne dönmüş ammuna goyum..

ceo ban gölü diye bir şey yok Ata ya hakaret edenler defediliyor sadece..

Ayrıca karakule amacına ulaşamamış görünüyor:) Özet olarak yaptıkları aşağıda.

Konuyu açmış,
    Bir karşı duruş sergilemeye çalışmış,
    Bakmış olmuyor küfür kıyamet ile ortamı germeye çalışmış. Ama yine olmamış..

Adam iyi tespit etmiş.

Aman hocam karakule candır :D Sever bu konuları :D

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

beyler bu konudan sonra imzami degistirdim ancak benim eski kullandigim her defasinda farklı gözüken o sikindirik imza bir çok yerde var. Bankayı, okulu geçtim de, Pasaportun üstünde koskoca imzam var, onu ne yapacağız? Pasaportun süresi doldu, tekrar çıkarttırıcam ama devlet kaydında büyük ihtimalle o imza gözükecek. nasıl yapacağız bu işi?

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    anarsistherif bunu yazdı

beyler bu konudan sonra imzami degistirdim ancak benim eski kullandigim her defasinda farklı gözüken o sikindirik imza bir çok yerde var. Bankayı, okulu geçtim de, Pasaportun üstünde koskoca imzam var, onu ne yapacağız? Pasaportun süresi doldu, tekrar çıkarttırıcam ama devlet kaydında büyük ihtimalle o imza gözükecek. nasıl yapacağız bu işi?

konuya bambaşka bir boyut getirdin ya görüşlerimiz farklı ama seviyorum seni :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@rappercememsi

konuda toplam 4 mesajim var ne kime kufretmisim insan gibi bir soru sormusum verilen tatmin etmemis daha da irdelemisim bunda ne gibi bir amac goruyorsun ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

ula olmus adamin arkasindan konusa konusa yillardir konu bitmedi.

Askeriyle sikismis olsada ibne de olsa ATA denmistir o adama.Olay bitti.Saygi olmasi gerekli ama biz milletce cok abartiyoruz bazi seyleri.Churchill lenin stalin  muhabbeti bukadar olmuyor.Ileriye bakalim hep ileri.Gecmiste adam yalanmis bilmemneymis bisey degistirmicek artik.

Ileriyi degistirelim biz.Hz.Muhammedle tanistiniz mi sanki desem hakaret olarak algilamayin.bari Ataturku gormus ve gittigi yerlerde olduguna dair belgeler var.Hem o doktorun kitabini birinin yazdirmadigi ne malum? video roportaj var mi doktorla ? Doktorun dedigi bir gun bahcede Atayla bir askerini gormusmus bilmemneymis.

Sikecekler hepimizi daha dogru durust global olarak savasan bir firma yok THY de iste fetocular olmasa o da olmazdi,amerika ile baglantilari sagolsun.Daha 10tane adam toplanip surada bir egitim verilmiyor.Hala imza gercekmiydi dogrumuydu ibnemiydi erkekmiydi tartismasi var.

Musluman milletlerin geride kalma sebeblerinden biri hep geriye bagli kalmalari,ilerisi allah kerim diyerek bosvermeleri.ha bu arada Allahla tanistiniz mi ? imzalar el ayak izleri kitaplarin insan yazimi olmadigi nereden belli ? Al sana %100 ispatlayamayacagin bir soru.

ATA da sorgulanir ama biryere kadar,buyuktur,eyvallah denir,susulur.Ayiptir beyler.

Selametle.

cordelian tarafından 27/Ağu/13 03:27 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

içimin yağları eridi gece gece teşekkürler under

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

konuya bambaşka bir boyut getirdin ya görüşlerimiz farklı ama seviyorum seni :D

eyv hocam :D

cevap bekliyorum beyler ya. adam banlandi daha ne cevap yaziyonuz, bana yazin :)

anarsistherif tarafından 27/Ağu/13 04:12 tarihinde düzenlenmiştir

=)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

" bu adam" demeseydin iyidi.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
Toplam Hit: 9229 Toplam Mesaj: 69