folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kaza Sonrası Ne Yapmam Gerek

Kaza Sonrası Ne Yapmam Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

geçmiş olsun. göründüğü kadarıyla pert değil, tabi altında da görmek lazım.

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Çarpan arabayı Hüseyin sandım bi an, Bizim bi manyak var Burdur'lu aha dedim Hüseyin'in araba.. Yazılanları okudum bi oh çektim. Geçmiş olsun hocam dava açabilirsin

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

aga altında birşey olduğunu sanmıyorum vurunca 3 parmak kaldırıma çıktı 

sokayım onun tezine...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Senin arabanin pertlik durumu yok. 1 tampon 1 sol arka camurluk degisir. Kapida lokal boyanabilir. Baska bisi yok. Deger kaybina gelince bisi olmaz.. Millet abartmayi seviyor.. Ben sana masrafini soyleyeyim. Tampon auto king: 300 TL hadi arka camurluk 700 tl desek sol kapi d/b desek 300 tl etti sana: 1300 tl. Bu kadar.. Fotograftan gorunen bu.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

Senin arabanin pertlik durumu yok. 1 tampon 1 sol arka camurluk degisir. Kapida lokal boyanabilir. Baska bisi yok. Deger kaybina gelince bisi olmaz.. Millet abartmayi seviyor.. Ben sana masrafini soyleyeyim. Tampon auto king: 300 TL hadi arka camurluk 700 tl desek sol kapi d/b desek 300 tl etti sana: 1300 tl. Bu kadar.. Fotograftan gorunen bu.

Edit. Arka teker iceride gozukuyor yoksa benmi yanlis gordum. Eger oyleyse Tasiyici veya torsiyon cubugu egilmis olabilir. ×2 yap.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

aga geçen ay yıne park yerınde  aynanın plastıgıne 600 çektıler kaskodan ve yaplıldı sen 3000 diyosan ne mutlu bana 

sokayım onun tezine...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dingil kırılmış gibi duruyor. Araba hareket ediyor mu hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

ediyor ama sol arka tekerler gitmiş dingil veya rotil 

sokayım onun tezine...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

hocam aynı olay bizimde başımıza geldi babaeskide malum trakya olunca böyle denyolar çok oluyor :D 

pederin park halindeki araca vurdu gece sarhoş bi kaportacı ön çamurluk falan dağıldı komple sonra sanayiide bir ustayla anlaştık vuran dayıdan parasını aldık sanırım 700tl civarı birşeye çözdük olayı işin sakat kısmı olay pazar akşamı oluyor pazartesi araba satılacaktı . arabayı yaptırıp 700tl az fiyata sattık :D  bide araba vuran herifin değil kaportacıya bırakılmış bir müşterinin arabası dayı geceleri arabayı alıp geziyormuş .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

hocam aynı olay bizimde başımıza geldi babaeskide malum trakya olunca böyle denyolar çok oluyor :D 

pederin park halindeki araca vurdu gece sarhoş bi kaportacı ön çamurluk falan dağıldı komple sonra sanayiide bir ustayla anlaştık vuran dayıdan parasını aldık sanırım 700tl civarı birşeye çözdük olayı işin sakat kısmı olay pazar akşamı oluyor pazartesi araba satılacaktı . arabayı yaptırıp 700tl az fiyata sattık :D  bide araba vuran herifin değil kaportacıya bırakılmış bir müşterinin arabası dayı geceleri arabayı alıp geziyormuş .

kanka sen adamına denk gelmısın ben bu şahsı tanıyorum aç çerge 

sokayım onun tezine...
Toplam Hit: 6284 Toplam Mesaj: 61
kaza araç corolla kasko