folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kaza Sonrası Ne Yapmam Gerek

Kaza Sonrası Ne Yapmam Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    xous bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    xous bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Mahkemeye başvuruyorsun, alkollü olduğu için % 100 kazanırsın, ama en az 1 yıl sürer dava götlek araç nereli olursa olsun kullanan türkmüş sıkıntı olmaz, benim de buna benzer bir davam var halen devam ediyor, ayrıca anteplimisin,

yok  aga edirneliyim 

Plaka 27 ondan sordum üstat, 12 ayda 3 duruşma olacak avukatlarım büyük ihtimal bunda sonuçlanır diyor, ama dur bakalım nasıl olacak,

duruşmalarasen gıdıyormusun

Yok uğraşamam ben onla, vekaletim var,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Arka dingil ve şaseler oynamıştır muhtemelen hocam senin.

Pezevenk ağır yaralanmadı mı onu anlamadım. Başkası olsa kötürüm çıkar o kazadan böyle oçları yara almadan kurtuluyor.

Geçmiş olsun hocam. İyi orada insan yokken olmuş bu olay.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Arka dingil ve şaseler oynamıştır muhtemelen hocam senin.

Pezevenk ağır yaralanmadı mı onu anlamadım. Başkası olsa kötürüm çıkar o kazadan böyle oçları yara almadan kurtuluyor.

Geçmiş olsun hocam. İyi orada insan yokken olmuş bu olay.

Picin burnu bile kanamadi keske perte ayirsak alirdik parayi bari

sokayım onun tezine...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Hocam perte ayirdigin zaman arabayi aldigin fiyati sana geri vermezler ki kullanilan sure deger kaybi dusulur ve piyasada ki fiyata gore degerlendirilir.Boylesi daha hayirli bosver cana gelecegine mala gelsin 

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Gecmis olsun hocam.

Bura edirnenin neresi?

Tanidik geliyor ama cikaramadim .d

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı

Gecmis olsun hocam.

Bura edirnenin neresi?

Tanidik geliyor ama cikaramadim .d

yeni imaret kanka

sokayım onun tezine...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

değer kaybını farklı yollardan alırsın zatende 

kaskonda arabanı yaptıracak karşı tarafdan tahsil edecek senin hasarsızlık kadfemende bozulmayacak yani pek olağan dışı durum yok müridler zaten gerekeni yazmışlardır diye umuyorum

yanlış bilgi veren olursa altda editletim

geçmiş olsun 

edit: aracında gerçekten 15 k hasar varsa ve arabanın pert listesinde yayınlanmasından rahatsız olmayacak ve 1 hafta fazla süre beklerim diyorsan ekspere pert yanlısı olduğunu söyle aracın bu durumuyla çıkarsınlar ihaleye bakalım kaç kuruş veriyolar değerinin 10-15 aşağısını verirlerse sigorta şirketin pert işlemi yapar sende gider yenisini alırsın

0km ise yeni değer teminatı varsa tabikide 0km fiyatı üzerinden alırsın bunu her sigorta şirketi uğraşmaz 

pmlerde e posta gelmiyor ticket ile ulaşabilirsiniz.

DJ_Alper tarafından 08/Kas/15 11:21 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kaskonda arabanı yaptıracak karşı tarafdan tahsil edecek senin hasarsızlık kadfemende bozulmayacak yani pek olağan dışı durum yok müridler zaten gerekeni yazmışlardır diye umuyorum

geçmiş olsun 

edit: aracında gerçekten 15 k hasar varsa ve arabanın pert listesinde yayınlanmasından rahatsız olmayacak ve 1 hafta fazla süre beklerim diyorsan ekspere pert yanlısı olduğunu söyle aracın bu durumuyla çıkarsınlar ihaleye bakalım kaç kuruş veriyolar değerinin 10-15 aşağısını verirlerse sigorta şirketin pert işlemi yapar sende gider yenisini alırsın

0km ise yeni değer teminatı varsa tabikide 0km fiyatı üzerinden alırsın bunu her sigorta şirketi uğraşmaz 

pmlerde e posta gelmiyor ticket ile ulaşabilirsiniz. DJ_Alper 

araç 2014 model ikinci el 7000 km de aldım perte çıkartsam daha zararlı olabilirmi

sokayım onun tezine...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    xous bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

geçmiş olsun 

pmlerde e posta gelmiyor ticket ile ulaşabilirsiniz. DJ_Alper 

araç 2014 model ikinci el 7000 km de aldım perte çıkartsam daha zararlı olabilirmi

onu ben bilemem hocam piyasayı araştır ama eksper kesin pert vermeyede bilir olay eksperde bitiyo

aynı hasardan ben bir aracı perte çıkartırdım öncelikle şunu düşün ben bu kazadan önce arabayı kaça satardım şimdi kaça satarım

o değerinin kaybıyla birlikte atıyorum 60 ken 50 ye düştüyse sigortada ihale + hasar sana 55 teklif ediyosa direkt atla

ama dediğim gibi pert bir süreçtir bu süreç ne aşamada neler oluyor ben bilemiyorum acenten ile görüş takibini yapsın 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

agalar expert 20 000 hasar çıkarmış perte çıkarmı 

zaten agır hasar oluyor bu araç satılmaz da alınmazda

sokayım onun tezine...
Toplam Hit: 6265 Toplam Mesaj: 61
kaza araç corolla kasko