folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedilerden Nasıl Kurtulurum ?

Kedilerden Nasıl Kurtulurum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam sahiplen birini yada besle ufaktan ufaktan, fobinin üzerine git çözersin sen. çocukların gibi düşün, torun torba sahibi olursun hem. 

ciddiyim hocam.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bizim sitedede bir kedi var evin kapısını açtıgın an içeriye babasının eviymiş gibi dalıyor 😂

değişik hayvanlar 

fobini yen bence  heryerde karşına çıkar kediler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Hocam kedilerden degil de kedi fobinden nasil kurtulursun diye dusunsen ve cabalasan daha rahat edersin bence.

Turkiye gibi kediyle dolu bir ulkede insan kafayi yer eger fobisi varsa.

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Bende kedilerden haz etmiyorum, eski evde çok kedi vardı, camdan sürekli içeri falan girmeye çalışırlardı.

Bir gün balkonu sirkeli suyla yıkadım haftada 1 kez sirkeli suyla yıkıyordum gelmiyorlardı

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

kız kardeşimde senin gibi. kedi görünce uzaklaşıyor. korkuyor. oda küçükken karanlıkta merdivenlerden inerken kediye basınca fobi yaptı. o gün bugündür kedilerden kaçar.  bende tam tersi çok severim :d 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=oZxe_JcNnrQ

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

hocam file misinalar var, yakınına girmeden göremiyorsun görüş alanını bozmaz, onu balkona çerçeve yaptırarak çerçeve içine gerdirirsen kuş kedi giremez havayı ve ışığı da hiç kesmez. fobi için mutlaka uzman desteği almalısın, ömür boyu kediden uzak durmak zor iş çünkü bu hayvanlar insanın olduğu her yerde varlar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=o1VLwLE79bM

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Pitbull sahibinden rica et köpek iki gün kalsın kökten çözüm.

https://www.youtube.com/watch?v=dHSsJTn3kh4

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Hayvanlarin yeri sokaklar degil demisler hasta misiniz olm. Onlar hep vardi biz ormanlari sokak cadde yaptik.

Ayrica da ayni bu zihniyet yuzunden orta cag avrupasinda kedileri sokaklardan temizlediler fareler cirit atmaya basladi sokaklarda ve yine farelerden yayilan veba ile insanligin anasi sikildi.

Bi arkadas kedi evi bi arkadas da bi aylik mama teklif etmis. Bendende bi aylik mama çalışır.

İnanki zor degil. Kedi fobisi olupta sonradan en iyi dostlari kediler olan en az 10 kisi taniyorm.

tabi lan
Toplam Hit: 5324 Toplam Mesaj: 59
kedilerden kurtulmak hayvansever kedi kedi