folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedilerden Nasıl Kurtulurum ?

Kedilerden Nasıl Kurtulurum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

mahallemde beslediğim köpeklerden biri.. (kedilerde var tabiki) Komşularla birlikte bakıyoruz. Ne zaman arabadan insem direkt üstüme atlıyor namussuz. Arabanın bagajda mama olduğunu bilip, önce üstüme sonra bagaj tarafına gidiyor. Bizde çeşitli yiyeceklerle mamalarla besliyoruz kendisini :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

Pitbull sahibinden rica et köpek iki gün kalsın kökten çözüm.

https://www.youtube.com/watch?v=dHSsJTn3kh4

Köpeğe kedi öldürtüp olay anında bunu izlemek sadistliktir, insan öldürmek ile kedi köpek öldürmek arasında teknik açıdan hiç bir fark yok, kanunlar izin verse bunu yapan tipler köpeklerine insan da öldürtür ve aynı şekilde izlerler. Kedi öldürmeye alıştırılmış köpek fırsatını bulursa 5-6 yaşında çocuğu da rahatlıkla zevkle parçalar o yüzden sokakta köpek bakılmasına; köpek kısır da olsa karşıyım; Bunu bir dogo ve rot sahibi olarak yazıyorum sokakta ağızlıksız köpek dolaştırılmaz ve sokakta köpek bakılmaz. Diğer yandan sokaktaki kedilerin sayısının da kontrol altında tutulması gerekir ki sincap, kuş gibi hayvanlara da yaşam alanı kalsın. Kediler boyutlarına göre oldukça iyi avcılardır ve avlayabildikleri her şeyi avlarlar, üreme hızları da yüksektir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Bunlarda evdeki çeteler :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

hocam geçmiş olsun. kedi fobisi olan insanları kimse anlamıyor nedense, işin zor. herkes gelip akıl vermeye çalışıyo bide sanki senin seçtiğin bişeymiş gibi. okuduğum okulda çok görüyodum bunu.

senin kediyi balkona alıp besleme gibi bir zorunluluğun yok, varmış gibi dayatmaya başlayacak birileri sana muhtemelen "onların da canı var, gelsin yatsınlar evinde nolcak" vs vs. 

kedilerin sevmediği kokular var, lavanta falan var mesela biraz araştır istersen belki işe yarar. 

umarım bir gün insanlar sokak hayvanlarını kontrolsüz beslemeyi bırakır ve sokak hayvanı diye bir şey kalmaz. hayvanları yeri sokaklar değil

Hayvanların yeri sokaklardır. Hayvanları yakalayıp evcilleştirip ticaretini yapıp, bu hayvanları sevgiliye hediye edip, çocuklara hayvan sevsinler diye alıp, yaşam alanı müsait olmamasına rağmen satın alıp daha sonra bakamayıp sokaklara brakanlar suçlu. Bu dünyada sadece canlı olarak insanlar yok. Hayvanlarda var. Fobisi olan bir insana tabiki dayatamazsın bakmasını. Zaten insanlarda çözüm üretme açısından fikirlerini söylemişler. 

Evcil hayvan ticaretinde satın alınan ürün silah ruhatı gibi takip edilmeli hayvanın durumu. Hayvan düzgün beslenemiyorsa satın alan kişiye (hediye edilen kişiye değil. Kise birbirine hayvan hediye etmez.) ceza kesilmeli. Belli bir süre sonra sokağa bırakan kişiye hayvanın nerede diyip ceza kesilmeli. Ceza dediğim ciddi maddi ceza olmalı. Hayvanın öldüğünde devlete teslim etmek zorunlu olması lazım. Bunları yaparsak zaten sokak hayvanı olmaz. 

Bende köpeklerden korkuyorum ama sokaklar benim demiyorum diyememde.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    mchacker bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

hocam geçmiş olsun. kedi fobisi olan insanları kimse anlamıyor nedense, işin zor. herkes gelip akıl vermeye çalışıyo bide sanki senin seçtiğin bişeymiş gibi. okuduğum okulda çok görüyodum bunu.

senin kediyi balkona alıp besleme gibi bir zorunluluğun yok, varmış gibi dayatmaya başlayacak birileri sana muhtemelen "onların da canı var, gelsin yatsınlar evinde nolcak" vs vs. 

kedilerin sevmediği kokular var, lavanta falan var mesela biraz araştır istersen belki işe yarar. 

umarım bir gün insanlar sokak hayvanlarını kontrolsüz beslemeyi bırakır ve sokak hayvanı diye bir şey kalmaz. hayvanları yeri sokaklar değil

Hayvanların yeri sokaklardır. Hayvanları yakalayıp evcilleştirip ticaretini yapıp, bu hayvanları sevgiliye hediye edip, çocuklara hayvan sevsinler diye alıp, yaşam alanı müsait olmamasına rağmen satın alıp daha sonra bakamayıp sokaklara brakanlar suçlu. Bu dünyada sadece canlı olarak insanlar yok. Hayvanlarda var. Fobisi olan bir insana tabiki dayatamazsın bakmasını. Zaten insanlarda çözüm üretme açısından fikirlerini söylemişler. 

Evcil hayvan ticaretinde satın alınan ürün silah ruhatı gibi takip edilmeli hayvanın durumu. Hayvan düzgün beslenemiyorsa satın alan kişiye (hediye edilen kişiye değil. Kise birbirine hayvan hediye etmez.) ceza kesilmeli. Belli bir süre sonra sokağa bırakan kişiye hayvanın nerede diyip ceza kesilmeli. Ceza dediğim ciddi maddi ceza olmalı. Hayvanın öldüğünde devlete teslim etmek zorunlu olması lazım. Bunları yaparsak zaten sokak hayvanı olmaz. 

Bende köpeklerden korkuyorum ama sokaklar benim demiyorum diyememde.

https://www.youtube.com/watch?v=XJfB7SiRIps 

bence sen bu yazdıklarını yeniden düşün.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Kedi evi nasıl alabilir ucuza dış cephe için haylazın birisi dayandı dükkana içer koyamam gida işinden ötürü dışarıya bi yuva yapalım.

Ignorance is bliss.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Kedi evi nasıl alabilir ucuza dış cephe için haylazın birisi dayandı dükkana içer koyamam gida işinden ötürü dışarıya bi yuva yapalım.

Belediyeler ücretsiz yapabiliyor. Benim yaşadığım belediye içersinde bir çok yerde, site içlerinde kedi evleri var. Belediyeni arayıp sorabilirsin.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

Pitbull sahibinden rica et köpek iki gün kalsın kökten çözüm.

https://www.youtube.com/watch?v=dHSsJTn3kh4

Nasıl bir hastasın sen ? 

Kediyi sevmiyoruz, köpeğe parçalatalım. Sokakta top oynayan, ses çıkaran çocukları da aynı şekilde köpeklere parçalatalım. Sokak köpeklerini zehirleyelim. Bu düşüncelerin hepsi hastalıklı beyin yapısına ait olmanın ürünüdür.

Sokak hayvanları, doğalarını işgal ettiğimiz için bir şekilde hayatta kalmaya çalışıyorlar. Herşeyde olduğu gibi bunda da kontrol denetim yeterli olmadığı için hızlı ürüyorlar. Bunun çözümü daha çok bakım evleri, barınaklar ve kısırlaştırma çalışmalarıdır.

Öldürmek çözüm değildir, vahşet vahşeti doğurur. Bende kendinden güçsüzlere zarar veren varlıkları yok etmek istiyorum ama yine konu öldürmenin çözüm olmadığı noktaya geliyor.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

boş koli .. içine kargolardan gelen ambalaj straforu gibi şeylerle  kapla .. varsa stfafor . yoksa sadece tabana 3 4 kat karton  . 1 eski kazak tarzı bez bişey koy 

koli üstüne  çöp poşeti geçir. suya karşı 

kapı deliği -- etrafı koli bandı ile geç -- kapı değili üstten alta rahat hareker eden poşet olsun kapı gibi  rüzgarı keser

koliyi 3 5 yerdeb rasgele  koli bandı ile ge.ç

samaccc tarafından 11/Kas/21 23:58 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

yıllarca benimde fobim vardı pantolonuma kedi dokunsun o pantolonu bir daha giymeyecek derecesinde. Çocukluğumdan beri de köpeklerle yaşamıştım 6 yıldır 2 kedi 2 köpek ile aynı evde yaşıyorum :) aynı yerde baş başa 2 gün kalmadan o fobi geçmiyor :) Şimdi yanlarında olmayınca özlüyorum amk. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 5306 Toplam Mesaj: 59
kedilerden kurtulmak hayvansever kedi kedi