folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedilerden Nasıl Kurtulurum ?

Kedilerden Nasıl Kurtulurum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

Kovucu cihazlar var. Geldiklerinde kulllanırsın. Onların duyabilecekleri frekansta bir ses çıkarıyor. Bu cihazın sürekli çalışan büyükleri de var diye biliyorum. Aynı zamanda köpek ve diğer hayvanları da kovuyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Balkona  file yaptırın örsan firmasından m2 fiyatı montaj hariç 35 lira

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

ne rahatina düşkünlerdir. ne arsizlardir onlar :)

1-apartmanda cevrede biri bir yere mama koyuyordur.

kedi de dinlenmek güneşlenmek için geliyordur.

onu tesbit edip mamayı biraz daha ileriye koymalarını iste. 

2- yada yakınlarda bir yavrusu vardır onu gözlemek içinde karşı bir yere çıkıp oturuyorlar. israrla gitmeyen bir kedi vardi bizde. delimidir nedir takti buraya diyordum. hatta kalk ben oturucam deyip viladayi poposuna degdirdim. kedi resmen taş gibi zerre umrunda degil. megersear4 tane yavrulamis. tam yavrularının kapısını gören yeri bizim ora  diye gelmişti. öyleyse geçmiş olsun gitmez. kaç dönemdir ayni yere farklı farklı kedi yavruluyor hepsi de ayni. gitmiyorlar. 

sonra ne oldu? 4 yavruyu bize getirdi kendi kaçtı. yavrularda hiçbirşey bilmiyor.  simdi bende parfüm şişesine su koydum. çok bunaltirlarsa yurutmuyorlar çünkü.  bir FIS yapıyorum. bir tane kalmıyor. su dökme.  bu dediğim hem zararsiz islanmiyorlar zaten. 

bir ara alışmışlardı elimde şişeyi gören bahçeye firliyordu :). 

bunlar geçici çözüm. bir yardım alıp bir an önce kökten çözmek lazim başka sorunlara gebe...zihin alışkanlık haline getiriyor. 

benim bir arkadaşa da essek sakasi yapmislar hep.

uyurken eline şeftali verip. aniden uyandirip karanlıkta

"elinde fare var!!"  demişler. sonra şeftali olduğunu gördüğünden beri biri şeftali gösterince bayılıyordu.

buna benzer durmamış devamlı saka yapmışlar. herşeye tiki vardı. 

birbirinize essek sakası yapmayın hayatları kararıyor milletin. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Hocam kedi köpek ev içinde beslenmesine karşıyım. Aynı odanın içinde köpek kedi beslediği için bitirdiğim gitmediğim arkadaşlarım var. O hayvanların yeri aynı yaşam alanı değil. Sorununa gelecek olursak kediler suyu sevmez. Birkaç kez korkutursan aynı yere gelmezler. Sokakta sığınabilecekleri çok yer var.

Syntax error..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Kedi evi nasıl alabilir ucuza dış cephe için haylazın birisi dayandı dükkana içer koyamam gida işinden ötürü dışarıya bi yuva yapalım.

Belediyeler ücretsiz yapabiliyor. Benim yaşadığım belediye içersinde bir çok yerde, site içlerinde kedi evleri var. Belediyeni arayıp sorabilirsin.

belediyeden ücretsiz aldık 2 tane, koyduk dükkanın önüne, bi güzel yer yaptık, kediler 10 dakkada sahiplendi tabi mama var önünde. sabah geldik yok evlerde yok kaplarda. kağıt toplayanlar vardı akşamdan sonra günahlarını almayım bi ihtimal onlar diğer ihtimal de hoşuna giden yavşağın biri aldı götürdü. bizde 4. elemennten(tahta) yaptık duruyo hala gelip geçerken görüyom.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    pompaci bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Kedi evi nasıl alabilir ucuza dış cephe için haylazın birisi dayandı dükkana içer koyamam gida işinden ötürü dışarıya bi yuva yapalım.

Belediyeler ücretsiz yapabiliyor. Benim yaşadığım belediye içersinde bir çok yerde, site içlerinde kedi evleri var. Belediyeni arayıp sorabilirsin.

belediyeden ücretsiz aldık 2 tane, koyduk dükkanın önüne, bi güzel yer yaptık, kediler 10 dakkada sahiplendi tabi mama var önünde. sabah geldik yok evlerde yok kaplarda. kağıt toplayanlar vardı akşamdan sonra günahlarını almayım bi ihtimal onlar diğer ihtimal de hoşuna giden yavşağın biri aldı götürdü. bizde 4. elemennten(tahta) yaptık duruyo hala gelip geçerken görüyom.

köpek götürmüş olmasın ? önceki sene işyerinin ordaki parka 3-4 tane kedi yuvası koydular, bi sabah yürürken baktım köpeğin biri almış ağzına bi oraya fırlatıyo bi buraya. gittim aldım elime, naylon kaplı strafor, ağırlığı 400 gram. oyuncak yapmış it. 

aferin dedim kafasını okşadım, kedi nufüsünu böyle böyle bitiricez. inlerini yıkıcaz inlerini !  zaten robot köpekler de yolda, bi beş seneye sokaklarda sıfır kedi olacak biiznillah ! 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Hocam kedi köpek ev içinde beslenmesine karşıyım. Aynı odanın içinde köpek kedi beslediği için bitirdiğim gitmediğim arkadaşlarım var. O hayvanların yeri aynı yaşam alanı değil. Sorununa gelecek olursak kediler suyu sevmez. Birkaç kez korkutursan aynı yere gelmezler. Sokakta sığınabilecekleri çok yer var.

Ben de şunu ekleyeyim o halde;

Özellikle bahçesiz, apartman dairelerinde kedi neyse de köpek beslemeye çalışıp o hayvana eziyet edenlerin ta amına koyayım. Olmuyor arkadaşım tuvalet vaktinde dışarı çıkartınca olmuyor. O hayvan senin keyfini bekleyince olmuyor. Hayvan sevgisi bir hayvanı sikik apartman dairesine tıkmak değil.

Sevgiler.

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

türkiyede var diye duymuştum. kedi cafeleri var. buralara gitmeni tavsiye ederim. çılgınlık gibi gelebilir sana fakat oradaki kediler insanlardan o kadar bıkmışlar ki senden uzak durmaya çalışıyorlar. o kafelere gidersin oturursun uzaktan izlersin kediyi. zaten kendi halinde takılıyor hayvan. kendini sevdirmeye de çalışmıyor. yavaş yavaş aşabilirsin bu fobini.

birde küçükken yaşadığın olayın tekrar olması çok zor. ayrıca üstüne atlayınca ürkmen normal ama söyle düşün, bi arkadaşın kapı arkasına saklanmış sen gelince böh diye korkutuyor. bu durumda tüm insanlardan korkman saçma olmaz mıydı?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

evden taşınabilirsin.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ucretini ben karsilayim, tedavi ol hoca.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 5304 Toplam Mesaj: 59
kedilerden kurtulmak hayvansever kedi kedi