folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedilerden Nasıl Kurtulurum ?

Kedilerden Nasıl Kurtulurum ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

krediler diye okudum. allah yardımcın olsun diyecektim. ama yinede allah yardımcın olsun. :)

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

krediler diye okudum. allah yardımcın olsun diyecektim. ama yinede allah yardımcın olsun. :)

kurtulmanın bir yolunu biliyorsan yaz tabi :) eski fabrikatör arkadaşlarımdan birisi iki sene evvel reddi miras yaptı, şu anda kayıp cesedini arıyorlar, bunun dışında bir yol varsa biz de öğrenelim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

Abi selam,

Adresini verirsen bir tane kedi evi göndereyim sana uygunsa. Onu koy. Havalar soğuk içinden yatsınlar. Etliye sütlüye karışmadan.

Siginacak yer arıyorlar onlar da 

Kedi evi teklifini kabul ediyorum hocam özelden ulaşır mısın?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Barıştan kedi evini alırsan 1 aylık mama ihtiyacını da ben karşılarım

Barış'ın kedi evi teklifini kabul ettim, sizinde mama teklifinizi kabul ediyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

konu ne güzel yere bağlandı lan :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Bu arada açta açıkta değilim 1 aylık mama ihtiyacını da ben karşılıyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

Hayvanlarin yeri sokaklar degil demisler hasta misiniz olm. Onlar hep vardi biz ormanlari sokak cadde yaptik.

Ayrica da ayni bu zihniyet yuzunden orta cag avrupasinda kedileri sokaklardan temizlediler fareler cirit atmaya basladi sokaklarda ve yine farelerden yayilan veba ile insanligin anasi sikildi.

Bi arkadas kedi evi bi arkadas da bi aylik mama teklif etmis. Bendende bi aylik mama çalışır.

İnanki zor degil. Kedi fobisi olupta sonradan en iyi dostlari kediler olan en az 10 kisi taniyorm.

Hocam seninde mama teklifini kabul ediyorum. 🙏

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı

Bu arada açta açıkta değilim 1 aylık mama ihtiyacını da ben karşılıyorum.

Hocam fikrinizi degistirmeniz beni cok mutlu etti, ne guzel insansiniz.

Ilerde ihtiyaciniz olmasi halinde devami icin kapi acik olmakla beraber bir aylik da mama benden.

Size hafta icinde mamayi ulastiracak sekilde bir mesaj gonderecegim.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

hacı konu ne güzel oldu öyle yav :D 

kediyi köpeğe filan parçalatan insanların içinde bunları görmek çok güzel :)

kışı çıkaracak maması filan oldu sanırım. bende kedi evi için mesaj attım arkadaşa.

yaş ilerledikçe böyle şeyler daha güzel anlamlı geliyor vallahi.

http://www.leyladansonra.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Hocam çevrede ya da internette kedi sevdalısı kanallara kedilerin güzelce çekilmiş fotoğraflarını şu güzellik yuva arıyor yoksa soğukta heba olacak gibi iletiyorsun, yeri iletip gelip alınmalarını sağlıyorsun. En "insani" yaklaşım bu olur. Ya da doğal uzaklaştırıcı şeyleri denemen lazım. Belli kokulara karşı kedi hassastır, misal sirke kokusunu hiç sevmezler. Bunlarla en azından alışkanlıklarını kırabilirsin. Beslediğini söylemişsin evden biraz uzaktan tenha bir yere basit kulübe, beslenme mekanı hazırlar orada sürekli beslersen en azından sizin oralara gelmesinden vazgeçirirsin. Kedilerde doğal bir iç güdü olarak korkmuş ve tetikte hissettiklerinde sabit bir yere sığınma ihtiyacı vardır. O imkanı verirsen senin oraya gelmezler.

Kedi senden senin ondan korktuğundan daha fazla korkar. Özellikle sokak kedileri sürekli tetikte hisseder. Kedi anca kötü davranışlarla çok karşılaşmışsa insan görünce hırçınlaşır. Ya da bir yerine zarar verirsen atıyorum kıçına başına dokunursan tepki olarak tırmık atarlar tıslarlar. Aksi halde hiçbir zararı yoktur.

~
Toplam Hit: 5321 Toplam Mesaj: 59
kedilerden kurtulmak hayvansever kedi kedi