folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçdaroğlu - Ahmet Davutoğlu 2015 Yılı Bütçe Konuşması 10 Aralık 2014

Kemal Kılıçdaroğlu - Ahmet Davutoğlu 2015 Yılı Bütçe Konuşması 10 Aralık 2014

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Başbakan Ahmet Davutoğlunun konuşması mod tarafından ilk mesaja eklendi. Böylesi daha iyi oldu aslında. Teşekkürler.

Dinleyen arkadaşlarla tartışmaya devam edelim. Dinlemeyenler boşa sallamasın lütfen.

Bu arada Başbakan, her zamanki gibi geçmişten şikayet ederek başladı :)

Basbakani izliyorum da 19 dakika oldu hamasetten baska bir sey simdilik yok. Yok suraya gittim, yok bunu kucakladim. Sorulan hicbir soruya cevap da yok, tamami boyleyse zaman harcamayalim. Tamamini izleyen var mi, sorulara yaptik ettik disinda cevap verebiliyor mu?

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

adam haklı konuşmuş.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    gkhn bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Atalarımız ne güzelde söylemiş "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" diye..

Görende bu adamı sütten çıkmış ak kaşık sanacak..

Adamin yaptigi yorumlari siktir et, 

adam rakamlar veriyor kardes, hatta yanlissam basbakan ciksin yanlis desin diyor?

Hala ayni yorumu yazabilecek misin, merak ediyorum?

Bunlaaarrr gerçeklere gözlerini kapatır sayın kardeşlerim.

Bunların ne olduğunu hepimiz biliyoruz hepimiz. 

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    ultrAsker bunu yazdı
    gkhn bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Atalarımız ne güzelde söylemiş "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" diye..

Görende bu adamı sütten çıkmış ak kaşık sanacak..

Adamin yaptigi yorumlari siktir et, 

adam rakamlar veriyor kardes, hatta yanlissam basbakan ciksin yanlis desin diyor?

Hala ayni yorumu yazabilecek misin, merak ediyorum?

Bunlaaarrr gerçeklere gözlerini kapatır sayın kardeşlerim.

Bunların ne olduğunu hepimiz biliyoruz hepimiz. 

Haklısın hocam doğru söze ne denir ki... Başbakan çıkıp evet ülkenin anasını silktik kabul ediyorum dese, bir daha silk diyebilecek insanlar tanıyorum. Cidden vicdanı olmayanın bile vicdanını sızlatır KK nin verdiği rakamlar.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

AKP'li seçmenlerin anlamayacağı ama Türkiye'nin gerçeklerinide bir o kadar ortaya koyan bir konuşma yapmış. Kılıçtaroğlundan hatta meclisteki tüm siyasilerden nefret etsemde gerçekleri sözleyene "bu tiple..." diye dalga geçmek kişinin kendi kendine hakaretini yansıtır.

Bir hükümet düşünün ki TEK bir adamım kuklası olmuş. Bir muhalefet düşünün ki (CHP, MHP) siyasi otorite sıfır ve işlev rezalet.

Hükümetle Terörist başı öcalan arasında köprü olan milletvekillerini besleyen bir meclisi düşünün.

Bir ekonomi düşünün ki tüketim endeksli, ve gizli bir krizin olduğu...

Bir vatandaş yapısı düşünün ki "çalıyorlar ama yapıyorlar" diye düşünen.

Amerikan merkezli bir adamın yapısını düşünün ki götü sıkışınca küfür ettiği "gezicileri" öven, desteklediği hükümete söven.

İşte böyle rezil bir ülkede yaşıyoruz.

Allah sonumuzu hayır eylesin.

SADECE Ekonomi odaklı bir meclis lazım. Ama milletin cebindeki deliği düşünen kim.

Kim ki o meclise gelmişse ve milletin cebindeki paranın çalınacağını bile bile işler yaptıysa Hakkım sonuna kadar HARAM ZIKKIM OLSUN. İki cihanda yakalarına yapışsın.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Ekonomi görüşmesinde baş örtülü bacısını anlatıyor, sikeyim böyle siyaseti.com

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ya abi kürtler dilini konuşamıyordu, kürtler kardeştir falan fişman diye anlatıyor bu adam ama şunu merak ediyorum ben. Bana bu dünya üzerinde tek bir devlet söyleyin şu şartları taşıyan:

- Ülke içindeki azınlıklar sağlık uygulamalarından ücretsiz olarak yararlanabilecek.

- Şehir tabelalarında ya da yerleşim yerlerinde turistik bir yer olmamasına rağmen resmi dili haricindeki dillerde tabelalar vs olacak.

- Bu kişilere sınırsız anarşik eylem için her türlü destek ve tolerans sağlanacak.

- Elektrik, su vb şeyler bedava hizmet olarak sunulacak. 

- Eğitim öğretimde ücretsiz konaklama ve burs imkanlarından faydalanacak.

- Sokaklarına, caddelerine mayınlar döşeyip kahpece pusu kurarak yüzlerce kişiyi öldürdükten sonra ben pişmanım diyip devlet tarafından maaşa bağlanacak.

Diye yüzlerce şekilde çoğaltabilirim bu örnekleri. Şu an aklıma gelen belli başlı şeyler bunlar.

Bakın 3-4 değil yalnızca tek bir tane devlet söyleyin bana dünya üzerinde herhangi bir azınlık milletin bu şekil ayrıcalık ve imkanlara sahip olduğu. Varsa öyle bir yer gidip ben de yerleşeyim.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Ya abi kürtler dilini konuşamıyordu, kürtler kardeştir falan fişman diye anlatıyor bu adam ama şunu merak ediyorum ben. Bana bu dünya üzerinde tek bir devlet söyleyin şu şartları taşıyan:

- Ülke içindeki azınlıklar sağlık uygulamalarından ücretsiz olarak yararlanabilecek.

- Şehir tabelalarında ya da yerleşim yerlerinde turistik bir yer olmamasına rağmen resmi dili haricindeki dillerde tabelalar vs olacak.

- Bu kişilere sınırsız anarşik eylem için her türlü destek ve tolerans sağlanacak.

- Sokaklarına, caddelerine mayınlar döşeyip kahpece pusu kurarak yüzlerce kişiyi öldürdükten sonra ben pişmanım diyip devlet tarafından maaşa bağlanacak.

Diye yüzlerce şekilde çoğaltabilirim bu örnekleri. Şu an aklıma gelen belli başlı şeyler bunlar.

Bakın 3-4 değil yalnızca tek bir tane devlet söyleyin bana dünya üzerinde herhangi bir azınlık milletin bu şekil ayrıcalık ve imkanlara sahip olduğu. Varsa öyle bir yer gidip ben de yerleşeyim.

belçika isviçre

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    anarsistherif bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

belçika isviçre

Hocam zannetmiyorum ki onlar bu kadar tolerans gösterebilsinler. Gözüne taş geldi diye araba kundakladıklarını düşün belçikada isviçrede. Siktir eder gönderirler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Günahım kadar sevmem bu adamı ama yıllardır ilk defa Türkiye yi adam akıllı anlatan hükümeti adam akıllı eleştiren bir konuşma izledim.

Böyle eleştirsin muhalefet dediğin böyle olur. Yazık AKP'ye 12 yıldır böyle konuşmalar yapamadılar belki çok daha farklı olurdu halimiz. Hoş bu konuşmayı yandaşlar yayınlamaz

Toplam Hit: 13210 Toplam Mesaj: 126