folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kenevir Beraat Etmeli Mi?

Kenevir Beraat Etmeli Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

haşhaş gibi devlet kontrollü üretilebilir. taib buranın TR olduğunu unutmamak lazım iyi işe %20 si kötü işe %80 gider mk. 

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

ee 12 senedir bosuna uflemiyoruz

ilac ilac

antibiyotik

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hacı iyi hoşda onu yetiştirdiğin yerin güvenliğini nasıl sağlayacaksın :)

Banka soymaktan çok daha kolay ve kazançlı bir yöntem olurdu herhalde kenevir tarlasına dalmak :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    CEO bunu yazdı

Hacı iyi hoşda onu yetiştirdiğin yerin güvenliğini nasıl sağlayacaksın :)

Banka soymaktan çok daha kolay ve kazançlı bir yöntem olurdu herhalde kenevir tarlasına dalmak :|

sen bi yetistir de :) bir kar yap ta,roketatar koyarsin 100mt otesine tarlanin :D

yesil yesil $100 gelir alimallah.

bu da bonusu olur :D

cordelian tarafından 15/Tem/13 23:43 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Bir defa ot icen birinin hic kavga ettigini gormedim, bu bile yeter :)
    İsin sakasi bir yana kullanim alanlarinin bir cogunu cannabis museum da gormustum. Bizim milleti isin b.kunu cikaracagi icin cekincelerim olsada biraz daha serbestlestirilmesi taraftariyim.
    Gecen uyusturucularla ilgili bir belgesel izlemistim, arada Hollanda'dan bahsediyorlardi; sentetik uyusturucularla basi en az agiran ulkelerden biriymis, bu da isin diger tarafi.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

kenevir diyip geçmicekmişsin petrol kadar değerliymiş hemde daha fazla ama her zaman olduğu gibi birileri ceplerini doldurcak diye buda yasaklanıp milleti köle etmişler şimdi gelde anlat kenevir bu işe yarar şu işe yarar diye. Bildiğin beyin yıkama ile kenevir=uyuşturucu olarak tanımlanıyor. Çıkıp birimiz devlete desek kenevir üretim bio yakı veya kağıt üreticem diye kesin direk hapsi boylarız

Bu arada wordros eline sağlık güzel yazıymış bir solukta okudum ve şaşırdım sayende ekstra bişilerde öğrendik saolasın :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yanlış Bilinenler Hayatınızın Hatasını Yapmanıza Yol Açmasın 

Bir defa kullanmakla bağımlı olur muyum ? İradem çok güçlü, istediğim zaman bırakırım ? Zararsız uyuşturucular birşey yapmaz ? Kulaktan kulağa dolaşan ve doğruları ters yüz eden yanlış bilgileri düzeltmeye ne dersiniz. Kulaktan kulağa dolaşan ve doğruları ters yüz eden yanlış.

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

Bir defa kullanmakla bağımlı olur muyum ? İradem çok güçlü, istediğim zaman bırakırım ? Zararsız uyuşturucular birşey yapmaz ? Kulaktan kulağa dolaşan ve doğruları ters yüz eden yanlış bilgileri düzeltmeye ne dersiniz. Kulaktan kulağa dolaşan ve doğruları ters yüz eden yanlış.

OneMinute Kullanma Peşinde Değiliz Kardeşim Benim Yararlarından Bahsediyoruz Sakin :)

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı

OneMinute Kullanma Peşinde Değiliz Kardeşim Benim Yararlarından Bahsediyoruz Sakin :)

tamam hocam :D maksat bilgilendirme amaçlı =D KAMU SPOTU :D

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

kenevir diyip geçmicekmişsin petrol kadar değerliymiş hemde daha fazla ama her zaman olduğu gibi birileri ceplerini doldurcak diye buda yasaklanıp milleti köle etmişler şimdi gelde anlat kenevir bu işe yarar şu işe yarar diye. Bildiğin beyin yıkama ile kenevir=uyuşturucu olarak tanımlanıyor. Çıkıp birimiz devlete desek kenevir üretim bio yakı veya kağıt üreticem diye kesin direk hapsi boylarız

Bu arada wordros eline sağlık güzel yazıymış bir solukta okudum ve şaşırdım sayende ekstra bişilerde öğrendik saolasın :)

Birşeyler katabildiysek ne mutlu. Bu arada okuyup yorumladğın için ben teşekkür ederim. Yorumları atanlar okumayıp yargılıyor :)

alektamovikmovik
Toplam Hit: 9239 Toplam Mesaj: 89