Kilo Almak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek

Başlıkta ta beliştmiş olduğum gibi kilo almak için gereken evreler size göre ne ?

Şuan kilomla boyum uyuşmuyor bana göre 15 kilo almam gerekiyor

Neler yemeyi içmeyi Hangi besinleri kullanmayı.

Supradyn diye ilaç var onu kullanıyodum bi aralar fazla etkisini görmedim...

Neler önerebilrisiniz?

Profile Tıkla Anlarsın?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

bak usta calışıyorsan işi ve bütün meşgaleleri bırak bütün gün film izleyen ve pc ile televizyon başından kalkmayan bi tip haline gel günlükte sosyal akivite saat sayını en fazla 10 dakkaya cıkar hatta onuda yapma bak can sıkıntısından nasıl bütün gün yemek yıyorsun .. ben öle öle 10 kilo aldıgımı biliyorum 

okuyorsanda aynı haltları yedıgın taktirde sonuca ulaşacaksındır düzenli sekilde iştah artıran birçok ilac var doktora danış ..

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek

Boy:1,76
    Kilo:50

Edit: zayıflıktan kemiklerim gözüküyor.

Profile Tıkla Anlarsın?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek

Clostridium bunu yazdı:
    -----------------------------

bak usta calışıyorsan işi ve bütün meşgaleleri bırak bütün gün film izleyen ve pc ile televizyon başından kalkmayan bi tip haline gel günlükte sosyal akivite saat sayını en fazla 10 dakkaya cıkar hatta onuda yapma bak can sıkıntısından nasıl bütün gün yemek yıyorsun .. ben öle öle 10 kilo aldıgımı biliyorum 

okuyorsanda aynı haltları yedıgın taktirde sonuca ulaşacaksındır düzenli sekilde iştah artıran birçok ilac var doktora danış ..

suan evle dersane var test çözüyorum daha kötü oluyor=) canım çok sıkılıyor.. insanın bişi yapası gelmiyor.. spor falanda yapmıyorum yaparsan alırsın falan diyolarda buı halde zor yani spor bile yapsam daha çok kilo veririm

Profile Tıkla Anlarsın?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

kiloyu nolursa  olsun canının en sıkkın oldugun anda meşgaleyi yemekte arayarak bulursun. bu insan psikolojisindede böledir üstad.

ne zaman yapabiliceğin bişi yoktur ortada sen kendini otomatikman yemeğe verirsin.. kendimden biliyorum olaya cipsle başlayıp gecenın 3ünde patates kızartmaları corbalar ve makarnalara kadar getirdiydim sonuc 10 kilo almıştım :d .. 

edit: bi kere kendini kaptırınca bu işe ; sonrasında o kiloları verene kadar g.tün cıkıyo onuda diyeyim :\ iştah şurupları ve ilacları var kesınlıkle doktorlar derdine deva olur ..

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek

Clostridium bunu yazdı:

kiloyu nolursa  olsun canının en sıkkın oldugun anda meşgaleyi yemekte arayarak bulursun. bu insan psikolojisindede böledir üstad.

ne zaman yapabiliceğin bişi yoktur ortada sen kendini otomatikman yemeğe verirsin.. kendimden biliyorum olaya cipsle başlayıp gecenın 3ünde patates kızartmaları corbalar ve makarnalara kadar getirdiydim sonuc 10 kilo almıştım :d .. 

katılıyorum yarın ilk işim ciple beraber test çözmek olucak=)

Profile Tıkla Anlarsın?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Yemek aralarında su iç ,  miden genişler / daha fazla yersin.

- Supradyn değil ama Balık Yağı Hapı ( Omega 3 ) oluyo onlardan al yemekten 10dk önce falan yut açlık hissini arttırıyor. ( Test Edildi )

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

gece yemek ye..pilav,makarna,mantı,börek vb. gibi yemekler ye..fazla hiperaktif olma..kolayla cips ye

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

Toma2Gm bunu yazdı:

Boy:1,76
    Kilo:50

Edit: zayıflıktan kemiklerim gözüküyor.

içler acısı bir durum :)

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

alkole başla...o zatne seni açıktırır sonra maximus ye 3 aya kalmaz nası kilo veririm die konu acarsın ;)

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek

bol karbonhidratlı besinler tüket

hazır var 4.5 kiloluk gainerler var

Hardline ProGainer 4,5 kg

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
Toplam Hit: 4233 Toplam Mesaj: 38