folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kilo Almalıyım :(

Kilo Almalıyım :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    militan_semi
    militan_semi's avatar
    Erkek

yaff kac yıldır ne kadar denediysem bir turlu istedigim gibi kilo alamıyorum 2 yıldır kilom 50 küsür fln hiç

degiştigi yok ne kadar yemek yiyiyorum pc basında kalıyorum tamamen hareketsiz kalıyorum bir turlu fazla

kilo alamıyorum boy 1.72 ne yapsam bilmiyorum kı...

IF YOUR CLUP S3M1XDL1N3 FOR M1L1T4N
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

gece yatmadan önce yemek yemeyi dene

ama bişi olursa karışmam 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    militan_semi
    militan_semi's avatar
    Erkek
    hoja  onuda denıyom :)

IF YOUR CLUP S3M1XDL1N3 FOR M1L1T4N
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Metabolizmanla alakalı kiminin metabolizması hızlı çalışır kiminin yavaş  yurtdan biliyorum elaman sabah bi ekmek öğle bir ekmek akşam bir ekmek toplam günde 3 ekmek yerdi milim karını büyümez hafif bi kilo alırdı birazda tuvaletle alakalı istediğin kadar uğraş istediğin kadar ye vucundun neyi kabul derse o kadar alırısın kilonu dna larında var 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Karşında kilo alma uzamanı var :).1 ayda 20 kilo almıştım hiç unutmam.Şimdi dostum öncelikle YAĞ-TUZ-ŞEKER-UN bunlar senin 1 numaralı gıdan olucak.Yağlı tuzlu şekerli şeyler tüketiceksin mümkün oldukça az haraket ediceksin.Mümkün oldukça az tuvalete çıkıcaksın.Balık Yağı hapı var onu al 2-3 tane salla günde.Eğer olmazsa adres ver sana kilo aldırma kampına geliyim:)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı:
    -----------------------------
    Karşında kilo alma uzamanı var :).1 ayda 20 kilo almıştım hiç unutmam.Şimdi dostum öncelikle YAĞ-TUZ-ŞEKER-UN bunlar senin 1 numaralı gıdan olucak.Yağlı tuzlu şekerli şeyler tüketiceksin mümkün oldukça az haraket ediceksin.Mümkün oldukça az tuvalete çıkıcaksın.Balık Yağı hapı var onu al 2-3 tane salla günde.Eğer olmazsa adres ver sana kilo aldırma kampına geliyim:)
    -----------------------------
    bunlara ilaveten masturbasyon yasak. bırak kendiliinden hallolsun:D

All is well
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hacilar ben doktorada gittim kilo almak icin 1.80 boy 68 kiloyum 75 falan olsam iyi olacak...ama doktor dediki oglum senin metbolizman cok hizli...yani ben oturup 2 kisilik adana kebap soylesem 20dk sonra onu ziciyorum...surup kullandim hap kullandim toz kullandim...balik yagi aldim..cocuklugumdan beri uyumadan kesin birseyler yerim ama yok bu bunye boyle iste...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

2 gün önce doktora gittim bu yüzden.. dedim doktor boy 1,85 kilo 59-60 .. 61  olmuyor! en az 75 feln olmam lazım.. bi demir hapı verdi sabah aç karına 1 birde bemiks die vitamin hapı verdi günde 1 tok.. direk yazdı reçeteyi verdi.. :| dedim doktor alırmıyım kilo ?! 3 ay devam et bunlara alırsın dedi :D bakam hayırlısı..

onun dışında metabolizmamda süper :D haftada 1 sıçar günde 2 işerim :D:D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

genetiğinle alakalı ama kilo alman imkansız değil tabüküde :D

sana en güzel tavsiye edeceğim şey bol bol şekerli yiyecekler tüket çaymı içiyon bas 4 şekeri ver çikolatanın gözüne baklava maklava ne bulursan ye :D şekeri çok aşırı tüketirsen çok kolay kilo alabilirsin. doktorları boşver haptan başka bi bok vermezler onlarda kısa süreli çözüm olur zten..

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    hamurlu yiyecekleri dene mantı,börek gibi ıvır zıvır ye çikolata,pasta,şeker gibi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

fast food kilo aldırır derler hayatım fast food olmus ama bende bir turlu kilo alamıyom

hoplayan zıplayan bi insan da deilim ama boya veriyoz durmadan boy 180 oldu 67 kiloyum

kilo almada en önemli olan düzenli beslenme bence

zaten arastırmalara gore insana aksam yemegi deilde sabah kahvaltısı kilo aldırıyomus

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 7757 Toplam Mesaj: 49