Kız Arkadaşım Beni Mi Hackledi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Kız benim facebookdaki konuşmalarımı yada girdiğim siteleri görebiliyor.En başta facebookda konuşmalarımı göremiyordu son tartışmamızda benim arkadaşlarla hatun muhabbeti konuşmamı yakaladı bana gösterdi şaşırdım kaldım.Facebook şifremi değiştirdim mail şifremi değiştirdim.Geçen facebookda kız profillerine falan baktım ertesi gün buluşmamızda bana  dedi ki facebookda kız profillerine falan bakıyor musun falan bende diyorum yok bakmıyorum o da doğruyu söle falan dedi şüpheli şüpheli.Daha önce bu olay başımada çok geldi.En son bugün sen nie polyglot da chat sayfasına girdin falan dedi nerden anladın dedim üye profiline baktım orda yazıyor falan dedi ama kontrol ettim sitede benim son giriş tarihim falan yazmıyor.

Bilgisayara format attım bi süre problem olmadı ondan sonra yine yaptıklarımı görmeye başladı.

Şüphelendiğim olaylar

1.Bigün benim odaya geldiğinde film izleyecektik filme altyazı bulayım ben sen yemeği hazırla falan dedi.O günden sonra yine benim konuşmaları google aramalarımı falan görmeye başladı.

2.Bi çok kere çantasında flash bellek yakaladım.

3.Benim ödevim için tercüman web sayfası yapmam lazım falan diyordu neyse 3-4 gün sonra sitesini yapmış bana linkini attı (bedava site ve gerçekden kendi ismini biografisini falan yazmış) sitenin title kısmına nasıl ismimi yazıcam falan dedi.Girdim baktım yardım ettim.Bu arada tercümanlık okuyor tercümanlık bölümünde bilgisayar dersi ne alaka anlamadım.

4.Evine gittiğimde bunun Firefoxda "history" kısmına baktım googlede "Siteye trojan koymak" diye aratma falan yapmış sitelere girmiş.Bir tanede bedava sayfa açmış www.ucoz.ru adresinden.Ben bu olaydan sonra siteden virüs kapma olasılığını düşündüm ama bedava siteye virüs konmaz.

5.Bilgisayarında internetden indirdiği sadece hackle alakalı olduğunu anlayamadığım Rusça pdf ler vardı.

Normalde hiç hack falan yememde flashla bulaştırdı heralde benim bilgisayara trojan öyle düşünüyorum.

Şimdi benim istediğim bilgisayara tekrar format atmamak.Kullandığım bir sürü crackli program ve bayağı dosya var ayrıca bokdan 3G modem dışında internetim yok onlada windows 4 güne inmez.Comodoyla tarattıp Kasperskyla tarattım virüs falan buldu sildi az önce daha ne yapmam lazım kesin garanti kurtulmak için?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Kız benim facebookdaki konuşmalarımı yada girdiğim siteleri görebiliyor.En başta facebookda konuşmalarımı göremiyordu son tartışmamızda benim arkadaşlarla hatun konuşmamı yakaladı bana gösterdi şaşırdım kaldım.Facebook şifremi değiştirdim mail şifremi değiştirdim.Geçen facebookda kız profillerine falan baktım ertesi gün buluşmamızda bana  dedi ki facebookda kız profillerine falan bakıyor musun falan bende diyorum yok bakmıyorum o da doğruyu söle falan dedi şüpheli şüpheli.Daha önce bu olay başımada çok geldi.En son bugün sen nie polyglot da chat sayfasına girdin falan dedi nerden anladın dedim üye profiline baktım orda yazıyor falan dedi ama kontrol ettim sitede benim son giriş tarihim falan yazmıyor.

Bilgisayara format attım bi süre problem olmadı ondan sonra yine yaptıklarımı görmeye başladı.

Şüphelendiğim olaylar

1.Bigün benim odaya geldiğinde film izleyecektik filme altyazı bulayım ben sen yemeği hazırla falan dedi.O günden sonra yine benim konuşmaları google aramalarımı falan görmeye başladı.

2.Bi çok kere çantasında flash bellek yakaladım.

3.Benim ödevim için tercüman web sayfası yapmam lazım falan diyordu neyse 3-4 gün sonra sitesini yapmış bana linkini attı (bedava site ve gerçekden kendi ismini biografisini falan yazmış) sitenin title kısmına nasıl ismimi yazıcam falan dedi.Girdim baktım yardım ettim.Bu arada tercümanlık okuyor tercümanlık bölümünde bilgisayar dersi ne alaka anlamadım.

4.Evine gittiğimde bunun Firefoxda "history" kısmına baktım googlede "Siteye trojan koymak" diye aratma falan yapmış sitelere girmiş.Bir tanede bedava sayfa açmış www.ucoz.ru adresinden.Ben bu olaydan sonra siteden virüs kapma olasılığını düşündüm ama bedava siteye virüs konmaz.

5.Bilgisayarında internetden indirdiği sadece hackle alakalı olduğunu anlayamadığım Rusça pdf ler vardı.

Şimdi benim istediğim bilgisayara tekrar format atmamak.Kullandığım bir sürü crackli program ve bayağı dosya var ayrıca bokdan 3G modem dışında internetim yok onlada windows 4 güne inmez.Comodoyla tarattıp Kasperskyla tarattım virüs falan buldu sildi az önce daha ne yapmam lazım kesin garanti kurtulmak için?

apaçık trojanı yemişsin işte siteden ve flash bellekten.sildiğin viruslerden de anlasılıyor. garanti istiyorsan basacaksın formatı. şifreni tekrar değiştir.veya bi program vardı.trojan yemişsen bile senin klavye vuruslarını özel kodluyordu karsıdaki kişi loglara bakınca anlamsız karakterler cıkıyordu.onu bul.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

2.post haklı hocamda yalnış anlama benı kız arkadaşın nasıl biri ? 

Yanı benım böle bir kız arkadaşım olsa ne biliyim .s çok farklı :D 

Heralde (söz meclisten dışarı ) sevişerek site hacklerdik :D 

+ trojan yemişsin ap açık ortada net yanı düpe düz :) git format at bidahaki ödevlerindede yanından ayrılma yemeklerıde beraber yapın hocam 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Evlen o kızla.

Ehl-i Byte
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

apaçık trojanı yemişsin işte siteden ve flash bellekten.sildiğin viruslerden de anlasılıyor. garanti istiyorsan basacaksın formatı. şifreni tekrar değiştir.veya bi program vardı.trojan yemişsen bile senin klavye vuruslarını özel kodluyordu karsıdaki kişi loglara bakınca anlamsız karakterler cıkıyordu.onu bul.

keyscrambler    programın adı full surumu mevcut :) yuklumu bılmıyorm firewall kur giriş cıkışları kontrol et.

https://www.emsisoft.com/en/software/eek/

b
    u free indirip tarat. Hijackthis ile bi online konstrol et. regedit dosyalarını kontrol et onun olduguna dair bir kanıt yakalarsan hesap sorarsın ve skor 1-1 eşitlenir :D

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

kız arkadaşım bu kadar mağrifetli olsaydı, evlendikten sonra kaçırır tekrar evlenirdim :|

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Evlen o kızla.

Bu posta katılmakla birlikte,

Hjackthis logunu koyda bakalım varmı birşeyler.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

bırak temizleme virüsle izlesin seni, temize çıkar kendini rol yap, bilmiyormuş gibi :D

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Hacı kız arkadaşın ukraynalıysa, lisede zorunlu programlama dersi veriliyor ve üzerinde çok duruluyor.Üniversiteyle alakalı değil bu durm, liseden gelen bir durum olabilir.

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

keyscrambler    programın adı full surumu mevcut :) yuklumu bılmıyorm firewall kur giriş cıkışları kontrol et.

https://www.emsisoft.com/en/software/eek/

b
    u free indirip tarat. Hijackthis ile bi online konstrol et. regedit dosyalarını kontrol et onun olduguna dair bir kanıt yakalarsan hesap sorarsın ve skor 1-1 eşitlenir :D

Hacı programı indiriyorum şimdi.Ama regedit dosyalarını kontrol edipde onun olduguna dair nasıl bir kanıt yakalayabilirim  ki?

@Schwarzseherisch

haha ayen olabilir :D

u235 tarafından 21/Oca/13 21:14 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

keyscrambler firefox eklentisi var ücretsiz, bastıgın tuşları anlamsız harflere dönüştürüyor

sen merhaba yazarsan o "horfnpk" yazar falan

edit zaten verilmiş, yenilememişim sayfayı

YekteranBaymedir tarafından 21/Oca/13 21:17 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 17345 Toplam Mesaj: 133