Kız Arkadaşım Beni Mi Hackledi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Belirtiler şunu gösteriyor; keylogger yada trojan yedirmiş sana ve eminim şu anda senin bu konuyuda okuyup gülüyordur :))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Ya bunlarıda görüyorsa :O

Ben bu insanları anlamıyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    UNKN0WN bunu yazdı

Ya bunlarıda görüyorsa :O

O kadar virüs programıyla tarattık,güvenli programı kurduk artık gitmiştir heralde.Kendini harddiske kazımadı ya virüs :D

Hemde dediğim gibi bu site facebook falan gibi şüphe uyandıran bir site olmadığı için burdaki yazıları çevirmeye uğraşmaz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

@lotus hocam okudum da yazdim tabi ki  bilmedigim bisiyi nerden yazim ben hala nerden buldugunu bilmiyorum benim sifrem de yok onda ama inanmicaksiniz kiz benim girdigim profilleri bile goruyor dk sina kadar hemde  ama biliyorum birileri yine inkar edecek  ama ben burada hic bir zaman rant edinmek icin birsey yapmadim konuyu acan arkadasa yardimci olmak icin bilgilendirdim   

4641544948---53415249544153
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    kont239 bunu yazdı

@lotus hocam okudum da yazdim tabi ki  bilmedigim bisiyi nerden yazim ben hala nerden buldugunu bilmiyorum benim sifrem de yok onda ama inanmicaksiniz kiz benim girdigim profilleri bile goruyor dk sina kadar hemde  ama biliyorum birileri yine inkar edecek  ama ben burada hic bir zaman rant edinmek icin birsey yapmadim konuyu acan arkadasa yardimci olmak icin bilgilendirdim   

Hocam başta profilleri falan gördüğünü söylüyordu işte ondan sonra mesajlaşmalarımı falan gösterdi.Bu arada facebookda hangi profillere girdiğimi nerden görür?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

hocam tam bilmiyorum bende o da bir arkadasindan ogrenmis solemedi bende kapattim mecburen kavga etmemek icin kendi faceden benim profilime girip bir yerlerden mesajlar girdigim profiller kisaca herseyimi goruyo ama  istersen sorarim ustune gitmedim o zaman biraz sıkıstırrsam söyler :)

4641544948---53415249544153
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    kont239 bunu yazdı

hocam tam bilmiyorum bende o da bir arkadasindan ogrenmis solemedi bende kapattim mecburen kavga etmemek icin kendi faceden benim profilime girip bir yerlerden mesajlar girdigim profiller kisaca herseyimi goruyo ama  istersen sorarim ustune gitmedim o zaman biraz sıkıstırrsam söyler :)

yuh amk

resmen kiz facenin acigini bulmus ama bunu sadece seni izlemekte kullaniyor :D

ya da cok saglam  trojen yemissin hocam. sifreni mail yoluyla felan bir yolla bulmuissada gorebilir hangi profillere girdigini

maserati tarafından 22/Oca/13 22:25 tarihinde düzenlenmiştir

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı
    kont239 bunu yazdı

yuh amk

resmen kiz facenin acigini bulmus ama bunu sadece seni izlemekte kullaniyor :D

ya da cok saglam  trojen yemissin hocam. sifreni mail yoluyla felan bir yolla bulmuissada gorebilir hangi profillere girdigini

aynen trojan yememissen yada sifreni bilmiyorsa bu dediklerini yapamaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

abi hemen ayrılın :) kız arkadaş dediğin ne bileyim bilgisayardan pek anlamaz, format atılacağı zaman sen atarsın felan.. trojan kullanan kız mı olurmuş ya :) 
    sevgili dediğin, geekrse pes oynayacak vs diye yazılar yazan müridlere sesleniyorum, bakınız sonuç ortada çokta kaşınmayın derim :)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    Rebel_Rider bunu yazdı

ben şimdi anlamadım?

kız senin ewine qeldi.

film seyredicektiniz.

sana dedi sen qit yemek hazırla bende şu filme altyazımı bulayım dedi?

aynen böylemi oldu?

Eve değil yurda.Yemek yerken film seyredekcektik o sen yemekle ilgilen bende altyazı bulayım dedi.

yaa güzel kardeşim bence bu iş tam tersi olmalıydı .)

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
Toplam Hit: 17291 Toplam Mesaj: 133